Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследнаПоследна
Резултати от 131 до 140 от общо 143

Тема: Мравки

  1. #131
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    ...Ай,да си имаме темите...
    Точно ти ли ,бе?! Лошо ти влияе ТСЦ-то.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #132
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от barkov1982 Виж публикацията
    Даже не съм сигурен дали не беше ароматизатор за кошер или нещо в тоя ред на мисли.
    Проблемът е, че всичко продавано на пазара,храна , добавка , лекарство трябва да мине през контрола на БАБХ.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #133
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Като ви чета, оставам с впечатлението че не е упоменато какво съдържа тоя препарат. Ако е така и при положение, че го дават да се третира пролет, лято и есен, няма начин да не попадне някакво количество и в стоковия мед. Без значение дали е лекарство или добавка, не е ли малко смущаващо ако не знаем какво съдържа? Не че съм се засилил да го ползвам, но въпроса е принципен. Други пък ще го ползват. Утре баща ми може да си купи от техния мед. И да си увреди здравето примерно(пепел ми на езика) без да разбере, докато някой пази търговската тайна на поредния препарат с чудодеен ефект. Ефект, който и с малко йод би се постигнал
    п.п. Не че и йода е съвсем безвреден де, но ако не се предозира, би трябвало да е ок

  4. #134
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    п.п. Не че и йода е съвсем безвреден де, но ако не се предозира, би трябвало да е ок
    Той е тук с друг ник,но какво общо йода има с мравките?
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #135
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Като ви чета, оставам с впечатлението че не е упоменато какво съдържа тоя препарат. Ако е така и при положение, че го дават да се третира пролет, лято и есен, няма начин да не попадне някакво количество и в стоковия мед. Без значение дали е лекарство или добавка, не е ли малко смущаващо ако не знаем какво съдържа? Не че съм се засилил да го ползвам, но въпроса е принципен. Други пък ще го ползват. Утре баща ми може да си купи от техния мед. И да си увреди здравето примерно(пепел ми на езика) без да разбере, докато някой пази търговската тайна на поредния препарат с чудодеен ефект. Ефект, който и с малко йод би се постигнал
    п.п. Не че и йода е съвсем безвреден де, но ако не се предозира, би трябвало да е ок
    И аз подметнах това по - горе, но както почти всичко съдържанието е ТАЙНА. Аз вече почти се сетих какво съдържа, а и ти си казал едната съставка. Само ме озадачи това, че от евтини съставки се изисква голяма печалба - 1 литър 600 лв.

  6. #136
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И аз подметнах това по - горе, но както почти всичко съдържанието е ТАЙНА. Аз вече почти се сетих какво съдържа, а и ти си казал едната съставка. Само ме озадачи това, че от евтини съставки се изисква голяма печалба - 1 литър 600 лв.
    'Убавите работи са скъпи. Йода е ясен, ама маслата...и то набавени от Русия - куриери, мита и печалба. Те ти и цената.

  7. #137
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... че от евтини съставки се изисква голяма печалба - 1 литър 600 лв.
    Трябва да се бърза.Докато се усетят баламите.Реализира се печалбата и се изчезва.На следващата година нов еликсир за нови балами.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #138
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Той е тук с друг ник,но какво общо йода има с мравките?
    Не думай бре, бих се обзаложил, че Йода и тук и там е с еднакъв ник
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    И аз подметнах това по - горе, но както почти всичко съдържанието е ТАЙНА. Аз вече почти се сетих какво съдържа, а и ти си казал едната съставка. Само ме озадачи това, че от евтини съставки се изисква голяма печалба - 1 литър 600 лв.
    Ма ти ще излезеш по-стиснат и от мен, човека ти го е написал, черно на бяло, че 1 милилитър ти стига за 1-2 години
    И това, като се има предвид, че точно пък ти, за 4 часа изкарваш около 600лв.

  9. #139
    Почетен Автор
    Регистриран
    02.02.2015
    Мнения
    666
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Трябва да се бърза.Докато се усетят баламите.Реализира се печалбата и се изчезва.На следващата година нов еликсир за нови балами.
    По скоро по нов а баламите, старите
    Не можеш да седиш в твоя ъгъл на гората, чакайки другите да дойдат при теб. Понякога трябва ти да ходиш при тях. - Мечо Пух

  10. #140
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Трябва да се бърза.Докато се усетят баламите.Реализира се печалбата и се изчезва.На следващата година нов еликсир за нови балами.
    Ееееее, понякога си много точен.

 

 
Страница 14 от 15 ПърваПърва ... 412131415 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •