Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 166
  1. #61
    Потребител
    Регистриран
    09.12.2011
    Мнения
    72

    да

    Да има, било е хубаво да попиташ ...аз също съм имал такива проблеми ...пробвай с добро иначе могат да ти направят доста пакости.

    Предвид чл.12 от Закона за пчеларството /ЗП/ във вр. с чл. 12, ал.2 от Закона за общинската собственост /ЗОС/ кметът на общината е компетентния административен орган по издаване на заповед за настаняване на пчелин

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин

    Re: да

    Цитат Първоначално публикувано от nih
    Да има, било е хубаво да попиташ ...аз също съм имал такива проблеми ...пробвай с добро иначе могат да ти направят доста пакости.

    Предвид чл.12 от Закона за пчеларството /ЗП/ във вр. с чл. 12, ал.2 от Закона за общинската собственост /ЗОС/ кметът на общината е компетентния административен орган по издаване на заповед за настаняване на пчелин
    Прав си, имах намерение по скоро да уведомя кметицата че ще се настанявам, отколкото да питам (все пак става за въпрос за частен имот), но празничните дни ме възпрепятстваха....

  3. #63
    VIP Автор
    Регистриран
    04.02.2012
    Мнения
    1,233
    Пчеларски район
    Русенски
    Обличай костюма, вземай бомбоните и един по-голям буркан ланшен мед и още преди изборите...в кметството... :D
    Георги Корчев се казвам
    България е малка държава и затова винаги има идиоти наблизо!
    "Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора

  4. #64
    Наблюдател
    Регистриран
    17.05.2013
    Мнения
    10
    Пчеларски район
    ямболски

    подвижно пчеларство

    Здавейте колеги,мисля да практикувам подвижно пчеларство ,но ме притеснява пръскането на блоковете по полето

  5. #65
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    И с право те притеснява + с тези евро програми, кражбите значително зачестиха.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  6. #66
    Наблюдател
    Регистриран
    28.05.2013
    Мнения
    1

    Подвижно пчеларсто

    Здравейте
    В Словения видях кошери вградени в фургони. Което ми се стори много практично. Но тъй като не съм пчелар а се интересувам от пчеларството. Искам да знам дали действително този метод може да е успешен и не крие ли някакви проблеми .

  7. #67
    Наблюдател
    Регистриран
    24.05.2013
    Мнения
    30
    ако разровиш из форума ще намериш доста информация методът и на мен ми се струва адски сполучлив и удобен,но за съжаление инвестицията е голяма за старта...Иначе не е проблем фургона и вграждането на кошерите,ама трябва нещо с което да се влачи той фургон,трябва документация за пътуването му от точка до точка...ако не разполагаш с достатъчно финанси и знания,може да пробваш 1-2 години с бусче и няколко кошера които да водиш от паша на паша... при мен се получава за момента tongueout; С едно транспортерче 89-та година местя 18 ДБ/10р./ и се получава засега-бавно но славно...Разликата с фургона е че ти трябва помощник за товарене/разтоварване , но пак е начин

  8. #68
    Наблюдател
    Регистриран
    17.05.2013
    Мнения
    10
    Пчеларски район
    ямболски
    ето това съм подготвил за подвижното пчеларство

  9. #69
    Наблюдател
    Регистриран
    17.05.2013
    Мнения
    10
    Пчеларски район
    ямболски
    ето това съм подготвил за подвижното пчеларство


  10. #70
    Наблюдател
    Регистриран
    17.05.2013
    Мнения
    10
    Пчеларски район
    ямболски
    ето това съм подготвил за подвижното пчеларство


 

 
Страница 7 от 17 ПърваПърва ... 56789 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •