Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 166
  1. #11
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Плодниците са ЛР с магазини на ДБ.Погледнете снимките в Да си покажем кошерите. В момента магазина е най-отдолу, а корпусите са отгоре.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  2. #12
    Цитат Първоначално публикувано от stanko1972
    Плодниците са ЛР с магазини на ДБ.Погледнете снимките в Да си покажем кошерите.
    Значи са като моите ,хората си знаят какво правят! Браво!Макар ,че им е малко пространството в ремаркето за два реда ,да не кажа никакно.

  3. #13
    Потребител
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    59
    Светослав Софрониев е собственика на пчелините. Работи с баща си, от Монтана са.

  4. #14
    ANIBAL
    Guest
    Тук присъстващите,всички ли сте на подвижно пчеларство?Нека да науча кои сте с подвижно!
    Аз съм стационарен.

  5. #15
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от kosta zhelev
    Тук присъстващите,всички ли сте на подвижно пчеларство?Нека да науча кои сте с подвижно!
    Аз съм стационарен.
    И аз.Но Николай е доста добре обурудван за подвижно пчеларство и всичко е направено професионално и мераклийски. В Берковица поне 8 човека мои познати го практикуват.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  6. #16
    ANIBAL
    Guest
    Блазе ви!
    Но иска много проучване.Надалеко ли ходиш?Планинска паша ползваш ли?Има райони на страната,където просто няма кой да ги обикаля.Сигурно са ви такива пътеките?

  7. #17
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    ...и това е голям пропуск! Изпускаш поне 3-4 добри паши, което е пропуск поне на......добри доходи!

  8. #18
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.09.2010
    Мнения
    950
    А Берковица е в планината - планинската паша я оползотворяват стационарно. Подвижно практикуват в равнинаната!
    Working....

  9. #19
    Почетен Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    607
    Цитат Първоначално публикувано от vanHanegem
    А Берковица е в планината - планинската паша я оползотворяват стационарно. Подвижно практикуват в равнинаната!
    Точно така. В Берковица има две паши акациева и липова.След това колегите ходят на 40км. където хващат магарешкия бодил и слънчогледа.
    Силата присъства там, където работи мисълта.

  10. #20
    Заслужил Автор
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    315
    Аз моите ги разнасям с бус , иначе са повечето време на едно място. Но тези ремаркета - май това е истината.
    Постоянно ме преследват умни мисли...но аз съм по-бърз

 

 
Страница 2 от 17 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •