Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 9 от 20 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 81 до 90 от общо 200
  1. #81
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971 Виж публикацията
    Да,сега пък сме надупени на американците-то в последно време цяла Европа се наведе на каубоите.Който не им играе по свирката я цветна революция като в арабския свят,я военен преврат като в Турция.Искат да са господари на света и затова е войната в Украйна.Да ама руснаци и китайци решиха да се опънат на хегемона.Хубаво,лошо те искат да живеят по друг начин-комунисти ,капиталисти ,социалисти,марсианци ..те както си изберат.И като гледам латинска америка ,арабския свят,Индия стоят леко на страна и чакат сгромолясването на довчерашния първи.Но кокал лесно се не пуска.Ще се опъват англосаксонците.
    И да ,от мен и държавата ми нищо не зависи.И от наведената Европа нищо не зависи.Работете си по пчелините и успех и ползотворна на всички.


    п.п.Края на м.май аз още храня.Капчица нектар няма навън.По време на цъфтежа на овошките само дъжд.Току що прецъфтя ябълката.Акация след 20 дена.А дано..а семействата напъват
    Прикачен файл 12111
    Наистина много дъжд не е баш добре за пчеларите днес садих домати обикновено го правя 10април но това са бели кахъри около нас няма вода невиждани суши реки като Тигър и Ефрат накрая са намалели в Европа суша в Индия водата пада под 100метра подводната.ТЕЦ и АЕЦ е зле за напояване зле ако намалиш много реките проблем с комшиите.
    Слава Севрюкова казва не, че много ще се оправим ама на завет ще сме.ДайБоже!

  2. #82
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Никога не съм се обвинявал за политическия си избор.Обвиненията са ни тикани в устата от опозицията.....и се опитват да ни доказват,колко сме сгрешили.Важно е да се посее семенцето на съмнението......
    п.п.Дали ще се намери,среден западно европеец,който да е доволен от положенирто си,в градивен план, през последните 20г.
    И добре правиш, че не си се обвинявал.
    А аз съм се обвинявал....доскоро. Ноооо, не е виновна само опозиццията... Всъщност промиването на мозъци, толкова очевадно напоследък, със сигурност никога не е спирало. Кому е е било (и е) нужно? - Ами на ония, за които не сме хора, заслужаващи достоен живот, а инструмент за постигане на целите им и обслужване на интересите им. И се редуват наши и чужди паразити, изсмуквайки като акари жизнените ни сили...
    И внушавайки ни, че това е нашият избор...

  3. #83
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    117
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    И добре правиш, че не си се обвинявал.
    А аз съм се обвинявал....доскоро. Ноооо, не е виновна само опозиццията... Всъщност промиването на мозъци, толкова очевадно напоследък, със сигурност никога не е спирало. Кому е е било (и е) нужно? - Ами на ония, за които не сме хора, заслужаващи достоен живот, а инструмент за постигане на целите им и обслужване на интересите им. И се редуват наши и чужди паразити, изсмуквайки като акари жизнените ни сили...
    И внушавайки ни, че това е нашият избор...
    ......

  4. #84
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    117
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    ....Всъщност промиването на мозъци, толкова очевадно напоследък, със сигурност никога не е спирало. Кому е е било (и е) нужно? - Ами на ония, за които не сме хора, заслужаващи достоен живот, а инструмент за постигане на целите им и обслужване на интересите им....
    И все още си позволяват да ни наричат “Обикновените хорица"
    Толкова дълбоко е залегнало в подсъзнанието им, че те са нещо, а ние сме нищо, че чак не се усещат.
    И това ще бъде докато ние самите не им покажем, че са безполезни паразити.

    П.п. “Делото по спасяването на давещите се е Дело на самите давещи се“ - Остап Бендер

  5. #85
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    117
    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971 Виж публикацията
    ...
    п.п.Края на м.май аз още храня.Капчица нектар няма навън.По време на цъфтежа на овошките само дъжд.Току що прецъфтя ябълката.Акация след 20 дена.А дано..а семействата напъват
    Прикачен файл 12111
    — Хм… — промърмори хаджи Петър, метна поглед към него и рече: — Три кила пироксилин му е майката! Сложи го в темеля, запали фитиля и корпус върху корпус няма да остане!

    http://[https://chitanka.info/text/14495-bylgari

  6. #86
    Потребител
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    63
    Цитат Първоначално публикувано от night Виж публикацията
    . Тогава защо се харчат толкова пари за пропаганда и манипулиране на общественото мнение?
    Защото няма такива управници, които да разчитат на логиката, че нищо не зависи от общественото мнение.

  7. #87
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    Чухте ли записите.Казах ли ви че от нас нищо не зависи
    Мамицата им продажна.

  8. #88
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Днес е хубав ден за българската демокрация!


    Не е важно как гласуват избирателите, а кой брои гласовете.


    Йосиф Сталин (Йосиф Висарионович Джугашвили)
    1879-1953
    (приписва се на автора)




  9. #89
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    117
    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971 Виж публикацията
    Чухте ли записите.Казах ли ви че от нас нищо не зависи
    Мамицата им продажна.
    Все пак успя, да изпсуваш! Значи чакрите се наместват.
    Това не е “нищо“!
    Спасението на давещите се е дело на самите давещи се!“ - Остап Бендер
    Удавихме се майна!

  10. #90
    Потребител
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    63
    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971 Виж публикацията
    Чухте ли записите.Казах ли ви че от нас нищо не зависи
    Мамицата им продажна.
    Чух ги и не знам какво си казал, но от нас си зависят достатъчно много неща. Пък вече, като не гласуваме, няма защо да се цупим, че други ни поемат държавата - безстопанствена държава, няма. Прочее достатъчно е човек да погледне статистиките за избирателната активност на различните държави, като цяло по- развитите имат по- висока от изоставащите. Не се сещам, къде го четох, че в Гърция не са слизали под 50% от 50 години. На тазгодишните във Финландия 72%, въобще скандинавските традиционно са със висока активност. Миналата година във Италия, казаха, че имат рекордно ниска избирателна активност в историята си, 64%.

    Така, че негласуването не е в полза на гражданите, напротив. Това, дето "от нас нищо не зависи" ни е наследство от соца, че тогава наистина нищо не зависеше от нас.

 

 
Страница 9 от 20 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •