Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 200
  1. #11
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията

    ...Кирето спря газта...
    В моето измерение не Кирето, а Путин ни спря газта. При теб явно е другояче

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    В моето измерение не Кирето, а Путин ни спря газта. При теб явно е другояче
    Това измерение паралелно на нашето ли е ?

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,561
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    17 ноември 2022, 19:32 / Tribune.bg
    Финландия загуби арбитража с „Газпром“? А искът към България може да е за над милиард евро

    https://tribune.bg/bg/mneniq/finland...-miliard-evro/

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero
    В моето измерение не Кирето, а Путин ни спря газта. При теб явно е другояче
    Прав си че Путин спря газта но скед като Кирето го помоли най учитиво.
    Може и така да се каже.
    След като Кирето го пмоли най учитиво , Путин нямаше как да му откаже.

    П.П. - Аз мисля че в БГ има достатъчно хора които се нуждаят от помощ че да мисля за Путин и Зеленски. Искаха война имат си война.Да се спасяват както могат. Дочух нещо друго че ЕС по всякакъв начин точи пари от БГ в посока Украйна. Някой се беше изказал че като плащаме по скъпи горива ние доплащаме бензинзина които отива за Украйна. Не знам доколко е вярно това твърдение ?
    Има една БГ приказка че бой и почесване под кръста не се връщало.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 18.05.2023 в 00:52.

  5. #15
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Прав си че Путин спря газта но скед като Кирето го помоли най учитиво.
    Може и така да се каже.
    След като Кирето го пмоли най учитиво , Путин нямаше как да му откаже.

    П.П. - Аз мисля че в БГ има достатъчно хора които се нуждаят от помощ че да мисля за Путин и Зеленски. Искаха война имат си война.Да се спасяват както могат. Дочух нещо друго че ЕС по всякакъв начин точи пари от БГ в посока Украйна. Някой се беше изказал че като плащаме по скъпи горива ние доплащаме бензинзина които отива за Украйна. Не знам доколко е вярно това твърдение ?
    Има една БГ приказка че бой и почесване под кръста не се връщало.
    Няма такъв вариант "да се спасяват, както могат". Света изгоря един път от такава политика! Мусолини си развява коня... Остави го, мир да има. Хитлер си взе судетите... Остави го, мир да има, че ся сме зле... После и цяла Чехия, но не. Мир да има! Ще напишем някоя декларацийка и ще се наведем... Ся тоя ненормалник коли и беси свое и чуждо наред. Пак ли да се оправят? Преби чеченците и ги купи удобно. Бяха терористи и не знам си какви изроди. Сега същите, със същия началник се бият за него на чужда земя и избиват хора, които нищо не са им направили. И най-тъпото нещо е да се поставя Зеленски до Путин. Първия е избран със 70% вот от народа, докато втория изби различно мислещите и се окопа, като цар. А от година и половина руските олигарси постоянно падат през балконите(за миналата година са 29 !!!). Някой да ми даде една основателна причина, заради която да застана зад действията на такова животно? Щото, може и аз да съм лудия... Руския народ е друго нещо. Нямам абсолютно нищо против руснаците. Ние също бяхме със строг нашийник и помним!

    п.п. Оправданията с НАТО не предат. Получи си около 1200 км граница с НАТО и то много по-близо до стратегическите му обекти. Мрънкането за фашизъм също е плоско(подобни игри в историята бол) и не съвсем ясно. Отдавна се знае, че нацизма е най-развит, с най-много потдържници във.... Хърватия!!!! И какво?

  6. #16
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Няма такъв вариант "да се спасяват, както могат". Света изгоря един път от такава политика! Мусолини си развява коня... Остави го, мир да има. Хитлер си взе судетите... Остави го, мир да има, че ся сме зле... После и цяла Чехия, но не. Мир да има! Ще напишем някоя декларацийка и ще се наведем... Ся тоя ненормалник коли и беси свое и чуждо наред. Пак ли да се оправят? Преби чеченците и ги купи удобно. Бяха терористи и не знам си какви изроди. Сега същите, със същия началник се бият за него на чужда земя и избиват хора, които нищо не са им направили. И най-тъпото нещо е да се поставя Зеленски до Путин. Първия е избран със 70% вот от народа, докато втория изби различно мислещите и се окопа, като цар. А от година и половина руските олигарси постоянно падат през балконите(за миналата година са 29 !!!). Някой да ми даде една основателна причина, заради която да застана зад действията на такова животно? Щото, може и аз да съм лудия... Руския народ е друго нещо. Нямам абсолютно нищо против руснаците. Ние също бяхме със строг нашийник и помним!

    п.п. Оправданията с НАТО не предат. Получи си около 1200 км граница с НАТО и то много по-близо до стратегическите му обекти. Мрънкането за фашизъм също е плоско(подобни игри в историята бол) и не съвсем ясно. Отдавна се знае, че нацизма е най-развит, с най-много потдържници във.... Хърватия!!!! И какво?
    Мале,мале..основателна причина.Чии го дирят американците в украйна,революция направиха и сега открито твърдят,че минските споразумения са били само отлагане във времето.Чии го дирят янките в Ирак-съсипаха я,в Либия-същата работа-само защото мислят различно от каубойте.Сирия,Афганистан сега се целят в Китай.Кой ги определи че светът трябва да живее по техните правила.
    Знаеш ли,когато им запалят задниците с няколко мегатона тогава ще мирясат тези извратени същества.
    Светът се промени и който не го вижда да си свали розовите очила и да прогледне.Ако избегнем ядрена война ще бъдем егати и късметлиите.

  7. #17
    Автор
    Регистриран
    31.03.2023
    Мнения
    128
    Цитат Първоначално публикувано от iuli1971 Виж публикацията
    Мале,мале..основателна причина.Чии го дирят американците в украйна,революция направиха и сега открито твърдят,че минските споразумения са били само отлагане във времето.Чии го дирят янките в Ирак-съсипаха я,в Либия-същата работа-само защото мислят различно от каубойте.Сирия,Афганистан сега се целят в Китай.Кой ги определи че светът трябва да живее по техните правила.
    Знаеш ли,когато им запалят задниците с няколко мегатона тогава ще мирясат тези извратени същества.
    Светът се промени и който не го вижда да си свали розовите очила и да прогледне.Ако избегнем ядрена война ще бъдем егати и късметлиите.
    Какво предлагаш?

  8. #18
    Автор
    Регистриран
    21.05.2015
    Мнения
    131
    Пчеларски район
    Плетена.общ.Сатовча.1000н.в.
    От мен нищо не зависи,от държавата ми също.Като гледам и от съюза в който членуваме нищо не зависи.Решенията се вземат в Москва и Вашингтон.Да се молим за разум.

  9. #19
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    727
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Ако ще говорим за янките и техните пакости през годините, по-добре нова тема да отворим. В Авганистан руснаците са избили към 4 000 000(спорна цифра, но...). Руски мир! За руското присъствие в Сирия и Либия преди споменатите събития също може да се поговори! А относно "революцията". Революция е насилствено завземане на властта! Да видим. След като руското протеже Янукович отказа да изпъни волята на народа и провали преговорите с Европа, беше свален от власт ОТ УКРАИНСКИЯ ПАРЛАМЕНТ със гласуване, не с революция ! После избяга, защото му потърсиха отговорност. Къде? В Русия при френдовете си. И започнаха години на размирици. Кой снабдяваше сепаратистите с оръжие? Сигурно янките?
    Кой дрънкаше оръжия по границите на Украйна още тогава? Кой отцепи територия от суверенна държава в онези години и как? Първо вкара паравоенните, после военните и направи смешен референдум. Който си мисли, че службите на различните държави действат коренно различно се лъже. Сценариите може да са различни, но приомите са много идентични. Да оставим кой, какво инсценирал, подстрекавал финансирал и т.н . Украйна избра развитие в посока Европа, днес иска същото и това е в основата на всичко. Същия път избраха децата на повечето велможи от Путьовата върхушка!!!! Защо? Защо те се лигавят с благинките на демократичните общества? Защо не си седят в къщи? Нали са велики? Защо Украйна да не избере своя път? Светът отдавна се променя! Прав си! А Путин иска да го върне в ерата СССР. Даже не се притесняват публично да се изпускат(военните му маши) Е няма, как да стане. И, няма как, някой на някого да мята мегатони и да не поеме от същото!!! За мен по-извратено е да търсиш свободен живот, да претендираш за свобода на слово, народна воля, права на човека, демократично управление и в същото време да благославяш едноличния тотален режим на Путьо. Смелчаци колкото искаш. Защо обаче не си стегнат багажа и не заживеят при Путин? Да се изтъпанчат на Червения площад и да викат, не ми харесва управата на Русия. Ще ги изпарят, преди да са казали "Чичковите червенотиквеничковчета". Отдалече, на сухо и на завет е много лесно да се правят на "възрожденци". Аз спирам да се занимавам с темата. Всеки си има собствен наклон, своя истина и може да я афишира и претендира. Между другото, в Русия това е противозаконно))

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Чува се че ония момчета от парламента са гласували министъра на войната да може да праща жива сила без да се допитва до никого. Да поитам чии интереси ще защетават тези млади момчета там ? Дано това да е поредната фалшива новина.

 

 
Страница 2 от 20 ПърваПърва 123412 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •