Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415
Резултати от 141 до 144 от общо 144

Тема: Пожар

  1. #141
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Я ми кажи кой е тоя БАБХ ? Аз преди години звъня в плевен на министерства , на РИОСВ, да им кажа че един пръска наобяд, те се чудиха кой как да се отърве от мен. И накрая ми дадоха телефона не шефа на БАБХ за Плевенска област и оня ми вика "Напиши една писмена молба, да ида да им тръсна една глоба" .......... Чудих се тоя, дето ще им тръсне глобата, дали да ида да го срещна някой път, да видя аз наживо на кой какво тръска. Обаче се поуспокоих поради предишните ми опитите с всички тези институции.

    Писал съм по други проблеми до министерства и тн ... не тези а други.

    Не те разбирам ти какво искаш от пчеларите тук, какво да направят ? Да си купуват изобретения и да пляскат с ръце ? Аз съм подавал всякакви сигнали, контактувал съм с "хора", не съм попадал на хора, а на някакви бездушни отрепки-чиновници. Как да стане тая работа ?
    Ха, ха. И то не знае, какво и как да направиш. Той е до фаза идея, от то на сетне, пчеларя да му мисли. Аз от десет години се мъча да го вкарам в "правия" път, но той се дърпа.

  2. #142
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    650
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ха, ха. И то не знае, какво и как да направиш. Той е до фаза идея, от то на сетне, пчеларя да му мисли. Аз от десет години се мъча да го вкарам в "правия" път, но той се дърпа.
    Така е най-лесно, това е новия модерния модел. По принцип, американските "новаторски" фирми така действат, може и Илон Мъск да гледате. Те си продават идеята, бързат да скалъпят нещо, напомпват си акциите и от там насетне не ги интересуват последствията, нито някога са ги мислили. Важното е аборигените да се оправят след това, а вожда да е велик и да му се кланя половината свят малумници, дето искат да седят и да пърдят по цял ден ..

  3. #143
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Я ми кажи кой е тоя БАБХ ? Аз преди години звъня в плевен на министерства , на РИОСВ, да им кажа че един пръска наобяд, те се чудиха кой как да се отърве от мен. И накрая ми дадоха телефона не шефа на БАБХ за Плевенска област и оня ми вика "Напиши една писмена молба, да ида да им тръсна една глоба" .......... Чудих се тоя, дето ще им тръсне глобата, дали да ида да го срещна някой път, да видя аз наживо на кой какво тръска. Обаче се поуспокоих поради предишните ми опитите с всички тези институции.

    Писал съм по други проблеми до министерства и тн ... не тези а други.

    Не те разбирам ти какво искаш от пчеларите тук, какво да направят ? Да си купуват изобретения и да пляскат с ръце ? Аз съм подавал всякакви сигнали, контактувал съм с "хора", не съм попадал на хора, а на някакви бездушни отрепки-чиновници. Как да стане тая работа ?
    Какво искам ли? Връщане към известяване с тупана на мегдана.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #144
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Какво искам ли? Връщане към известяване с тупана на мегдана.
    А бе ей, ти от кога имаш поглед върху пчелите? Навремето нямаше ни тупани, ни такива като теб! Имаше една радиоточка, където съобщаваха пръсканията, па макар и със самолети. От както се пръкнаха такива "учени", като теб, тръгнаха проблемите.

 

 
Страница 15 от 15 ПърваПърва ... 5131415

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •