Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345
Резултати от 41 до 50 от общо 50
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    Здравей! Благодаря за споделеното! Има проблем в линковете. Всички линкове ме бутат в един и същ рекламен клип. Нещо не правиш както трябва при публикуването.
    Здравей.При мен ваичко се отваря в реално време .

    https://www.youtube.com/shorts/zDPQNYQTXTw
    https://www.youtube.com/shorts/VbtbLEV9PFE
    https://www.youtube.com/shorts/KI59mPxmU_g
    https://www.youtube.com/shorts/xvC4kwqOXnM

    Това са последните 4 клипа . Сега отварят ли ?
    Качих ги с помоща на това.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-01-07 11-56-16.png
Прегледи:      141
Размер:	781 Байтове
ID:	11858

    Не съм специалист но на музиката и филмите за да работят коректено са им нужни някакви кодеци . Те обикновено идват с обновленията на компютъра.
    До колкото знам в БГ голяма част от компютрите са стари и на такива стари компове не получават обновление , Казано по накратко или отварят ликовете но те засичат или въобще не ги виждат . Много от собствениците на такива стари компютри не са наясно какво се случва с техния комп. Като пример мога да посоча следното - Това не е скрита реклама. Понеже аз ползвам от 10 години Линукс и до сега нямам сериозни проблеми .
    Преди време Линукса програмата беше 8 гигавайта като обем а Уиндоуса цели 16 гигабайта. Което ще рече че ако инсталирам на моя стар комп Уиндоус то или ще работи много бавно или въобще няма да заработи . Линукса не е перфектна програма и не работи с ексе файлове както Уиндоуса но за сърфиране и музика ми е пре достатъчен. На моя стар комп съм с последната версия на Линукс , Ако река да инсталирам последна версия Уиндоус той дори няма да започне да я инсталира .
    Оня ден ми изчезна връзката с рутера . Ни въздушна нито с кабел. Явно съм лепнал някой зловреден файл които пък ми е затрил файла който осъществява връзката с рутера. Вчера ми пратиха пакети за обновление от които единия е да преинсталирам търсачката . Явно моя Линукса се е оплакал че е болен и главния компютър ми прати пакет с нова търсачка не заразена .
    И малко картинки.Получавал съм по 3 картинки на ден.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-01-07 13-19-48.png
Прегледи:      150
Размер:	700.1 KB
ID:	11859
    Този пост е редактиран от batipej4o; 07.01.2023 в 15:22.

  2. #42
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Здравей.При мен ваичко се отваря в реално време .

    https://www.youtube.com/shorts/zDPQNYQTXTw
    https://www.youtube.com/shorts/VbtbLEV9PFE
    https://www.youtube.com/shorts/KI59mPxmU_g
    https://www.youtube.com/shorts/xvC4kwqOXnM

    Това са последните 4 клипа . Сега отварят ли ?
    Качих ги с помоща на това.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-01-07 11-56-16.png
Прегледи:      141
Размер:	781 Байтове
ID:	11858

    Не съм специалист но на музиката и филмите за да работят коректено са им нужни някакви кодеци . Те обикновено идват с обновленията на компютъра.
    До колкото знам в БГ голяма част от компютрите са стари и на такива стари компове не получават обновление , Казано по накратко или отварят ликовете но те засичат или въобще не ги виждат . Много от собствениците на такива стари компютри не са наясно какво се случва с техния комп. Като пример мога да посоча следното - Това не е скрита реклама. Понеже аз ползвам от 10 години Линукс и до сега нямам сериозни проблеми .
    Преди време Линукса програмата беше 8 гигавайта като обем а Уиндоуса цели 16 гигабайта. Което ще рече че ако инсталирам на моя стар комп Уиндоус то или ще работи много бавно или въобще няма да заработи . Линукса не е перфектна програма и не работи с ексе файлове както Уиндоуса но за сърфиране и музика ми е пре достатъчен. На моя стар комп съм с последната версия на Линукс , Ако река да инсталирам последна версия Уиндоус той дори няма да започне да я инсталира .
    Оня ден ми изчезна връзката с рутера . Ни въздушна нито с кабел. Явно съм лепнал някой зловреден файл които пък ми е затрил файла който осъществява връзката с рутера. Вчера ми пратиха пакети за обновление от които единия е да преинсталирам търсачката . Явно моя Линукса се е оплакал че е болен и главния компютър ми прати пакет с нова търсачка не заразена .
    И малко картинки.Получавал съм по 3 картинки на ден.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-01-07 13-19-48.png
Прегледи:      150
Размер:	700.1 KB
ID:	11859
    При мен на телефона се включват 4 еднакви клипа. В другата тема Калин е качил клип, който ми се отваря нормално. Значи нещо не ти е както трябва, но да кажат другите дали ги отварят нормално.

    Е, аз намерих друг начин на отваряне и пак ги виждам, ако е все пак това де!?
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    При мен на телефона се включват 4 еднакви клипа. В другата тема Калин е качил клип, който ми се отваря нормално. Значи нещо не ти е както трябва, но да кажат другите дали ги отварят нормално.

    Е, аз намерих друг начин на отваряне и пак ги виждам, ако е все пак това де!?
    При мен се отварят различни клипове, т.е. всеки линк, различен клип. На телефона.
    ПП Сега забелязах, след няколко клика, върху отделните линкове, че нещо се случва в момента преди визуализацията и втория и третия линк показват все зидарията. Може нещо линокса да "омагьосва" нещата

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от kuline
    При мен се отварят различни клипове, т.е. всеки линк, различен клип. На телефона.
    ПП Сега забелязах, след няколко клика, върху отделните линкове, че нещо се случва в момента преди визуализацията и втория и третия линк показват все зидарията. Може нещо линокса да "омагьосва" нещата
    Най вероятно е така както казваш. Няма да качвам повече линкове и нещата ще си дойдат на място.
    Само снимки .

  5. #45
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.10.2014
    Мнения
    723
    Пчеларски район
    Община Драгоман, Софийска област, 615м. надм.вис.
    Влизам с Андроид устройство. Последните линкове(зидария, боядисване ....)при директно отваряне не стартират, но при отваряне в нова страница на браузъра стартират нормално. Странно е, но карай. Важното е, че му намерих начина. Благодаря! Продължавай с темата. Интересна е!

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравей .Оня ден преинсталирах лаптопа . Може нещата да са се оправили .

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Здравейте. По горе някой се беше интересувал за боядисването на стени. Забравих да спомена че боята тук в UK не се разрежда .Така както е в кофата се бърка с бъркачка и се нанася с валеците по стените и таваните. Разрежда се само когато се нанася първа ръка след шпакловане и търкане с шкурка .За да убие праха по стените и таваните . Така наречената първа ръка или мис код при нас . Този мис код го нанасят с валека който има най дълъг косъм . Тук ползват 3 вида валеци . Дълъг , среден и къс косъм . С късия косъм се получава много фино и красиво нанасяне но става много бавно . За пистолетното нанасяне не съм виждал но един познат ми каза че синът му боясисвал с пистолет и боядисвали до 3 апартамента на ден. Когато пръскал с пистолета друг с вакека минавал след него да разкарва боята .Естествено че за пистолета боята се разрежда. Аз когато боядисвам с валек наливам тайно по малко водичка да ми върви по лесно и по добре се слива боята .Така не остсвст капчици и не се вижда къде е минавал балека.Боядисването с гъста боя дава голяма покривност и не прозира долната боя но човек остава без ръце докато я разкара по стените. Ако е много топло в помещението може боядистващия да не успява да разкарва боята и да остават засъхнали валеци .Тук при нас не е желателно да ви видят че наливате вода на втора и трета ръка. Може да ви изгонят от работа.

  8. #48
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Не знам как е в БГ но тук задължително се покрива.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-07-04 15-36-01.png
Прегледи:      52
Размер:	879.1 KB
ID:	12197

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Блок от преди няколко месеца.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2023-07-11 21-21-29.png
Прегледи:      40
Размер:	1.05 MB
ID:	12219

    Колегите днеска обсъждаха че имало голям наплив на украинци за кралството.
    Нещо не им харесвало в ЕС .
    Миналата седмица говорих с един украинец . Един път казва че бил от Одеса след тоба от Крим .
    Та оня ми каза така .Пари ми дават .Храна ми дават ,Квартира ми дават .Защо трябва да ходя да работя.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 12.07.2023 в 16:27.

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK

 

 
Страница 5 от 5 ПърваПърва ... 345

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •