Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна
Резултати от 121 до 130 от общо 133
  1. #121
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ....
    Престани да ръсиш помия!
    Помияр!
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #122
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Престани да ръсиш помия!
    Помияр!
    Имаш напредък.Това с "помията" се сещам от кого си го взел.То май освен да повтаряш чужди мисли другото ти е трудно.Я вземи да прочетеш някоя и друга книжка, речник. Може пък да си обогатиш изразните средства.То само с епитети изречение не се връзва.Трябва и мисъл.Ама то мисленето не е за тебе, явно. Господ да ти помага!Той и на атеистите помага.Милостта му е безгранична.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #123
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Имаш напредък.Това с "помията" се сещам от кого си го взел.То май освен да повтаряш чужди мисли другото ти е трудно.Я вземи да прочетеш някоя и друга книжка, речник. Може пък да си обогатиш изразните средства.То само с епитети изречение не се връзва.Трябва и мисъл.Ама то мисленето не е за тебе, явно. Господ да ти помага!Той и на атеистите помага.Милостта му е безгранична.
    В твоя полза е да спреш с помията.
    Ограничен помияр!
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  4. #124
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    662
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    В твоя полза е да спреш с помията.
    Ограничен помияр!
    За съжаление е така свършват дискусиите. По - опитните докарват до такова състояние по неопитните или по експресивните характери. Отначало си мислех че тези които обиждат и не представят аргументи, както ти в случая са лоши хора, понеже отправят обиди. След години разбрах че всъщост е точно обратното .... Баш хората с първични реакции са най-истински .... и правят нещата защото вярват, а не да преливат от 5 съда в 10 и да въртят локуми, както може би се прави днес.

    П.С - но въпреки всичко аз не оправдават обидите ..

  5. #125
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    За съжаление е така свършват дискусиите. По - опитните докарват до такова състояние по неопитните или по експресивните характери. Отначало си мислех че тези които обиждат и не представят аргументи, както ти в случая са лоши хора, понеже отправят обиди. След години разбрах че всъщост е точно обратното .... Баш хората с първични реакции са най-истински .... и правят нещата защото вярват, а не да преливат от 5 съда в 10 и да въртят локуми, както може би се прави днес.

    П.С - но въпреки всичко аз не оправдават обидите ..
    Не знам кое наричаш дискусия!?
    С дебила дискусия не съм имал. Изказвал съм мнения по темите. Посочвал съм линкове, а дебила си позволваше да ме нарича помияр.
    Вина за това нямат нито темите, нито авторите на темите. Причината е някъде другаде.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  6. #126
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,232
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    За съжаление е така свършват дискусиите. По - опитните докарват до такова състояние по неопитните или по експресивните характери. Отначало си мислех че тези които обиждат и не представят аргументи, както ти в случая са лоши хора, понеже отправят обиди. След години разбрах че всъщост е точно обратното .... Баш хората с първични реакции са най-истински .... и правят нещата защото вярват, а не да преливат от 5 съда в 10 и да въртят локуми, както може би се прави днес.

    П.С - но въпреки всичко аз не оправдават обидите ..
    Не искам да знам междуличностния проблем на колегите, но тез неща най-добре се оправят очи в очи...
    От друга страна пък, тука става джумбиш.

  7. #127
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    .........................
    От друга страна пък, тука става джумбиш.
    И това докара форума до това му състояние!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #128
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    В твоя полза е да спреш с помията.
    Ограничен помияр!
    Тая думичка "помия" все ти в е устата.Явно ти се услажда.Нещо като "любов необяснима" към унгарски депутати.Е, щом ти носи удовлетворение и радост...
    п.п. Благодаря за загрижеността за моята "полза".
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #129
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    .... Баш хората с първични реакции са най-истински .... и правят нещата защото вярват, а не да преливат от 5 съда в 10 и да въртят локуми, както може би се прави днес.

    П.С - но въпреки всичко аз не оправдават обидите ..
    В заблуда си.Тия с първичните реакции просто нямат други.Първичните реакции са елементарните дадени на индивида от гена му.Другите реакции са резултат от интелектуалното му развитие.Когато то е спряло на ниско ниво или въобще не се е състояло остават само първични реакции.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #130
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    848
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    В заблуда си.Тия с първичните реакции просто нямат други.Първичните реакции са елементарните дадени на индивида от гена му.Другите реакции са резултат от интелектуалното му развитие.Когато то е спряло на ниско ниво или въобще не се е състояло остават само първични реакции.
    За нещо подобно ли говориш
    Бах таз продажна промяна!!!
    п.п Забравих за "подобното https://www.actualno.com/sofia/stoli...s_1779255.html
    Този пост е редактиран от Angel Yosifov; 07.07.2022 в 20:25.

 

 
Страница 13 от 14 ПърваПърва ... 311121314 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •