Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Резултати от 21 до 25 от общо 25
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Попаднах днес на едно видео, което не знам в коя тема да го сложа. Мога ли да ви попитам след 6тата минута, каква е целта на упражнението понеже не разбирам. Аз гледах и долу в плодника няма никакъв мед, или аз нещо не виждам. Какво значение като е отводка, трябва ли да има толкова малко мед ? Освен това, като няма пчели защо са тези магазини отгоре, предполагам в тях няма мед .. ?

    https://www.youtube.com/watch?v=g-8-dRzDcIk
    Много е трудно за обяснение, защото тоя нашия доскорошен съфорумец, има идеи, които така обяснява, та да не може никой да разбере, какво иска да каже. Познавайки го, това, което аз възприех е, че иронизира по свой си начин някакво клипче на Георги Кръстев, който му е политически приятел.
    Инак нашият човек се изявява рекламно лице на Родопика (дар от т.н. доцента, вече професор) и Никот ( Янчо Червенков - самозванеца).
    Сложно е за обяснение!
    Всички по-горе споменати са присъствали тук като членове, а "доцента" сме "дъвкали" много из темите. Няма как да ти се изясни, тъй като не си бил част от дискусиите.

  2. #22
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    661
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Много е трудно за обяснение, защото тоя нашия доскорошен съфорумец, има идеи, които така обяснява, та да не може никой да разбере, какво иска да каже. Познавайки го, това, което аз възприех е, че иронизира по свой си начин някакво клипче на Георги Кръстев, който му е политически приятел.
    Инак нашият човек се изявява рекламно лице на Родопика (дар от т.н. доцента, вече професор) и Никот ( Янчо Червенков - самозванеца).
    Сложно е за обяснение!
    Всички по-горе споменати са присъствали тук като членове, а "доцента" сме "дъвкали" много из темите. Няма как да ти се изясни, тъй като не си бил част от дискусиите.
    А защо доскорошен. Нема вече келепир от работата да пишат тук или просто не издържат на напрежението ) ?

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    А защо доскорошен. Нема вече келепир от работата да пишат тук или просто не издържат на напрежението ) ?
    Е, то тук не имало нивга келепир, просто си чешем езиците, в същото време някой друг научава нещо, интересуващо го.
    Е, като казвам, че не е имало, имам предвид болшинството, някои други го търсиха, но не намериха. Инак Друмев доста научи тук и сега се изява Мастер у фейса.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Е, то тук не имало нивга келепир, просто си чешем езиците, в същото време някой друг научава нещо, интересуващо го.
    Е, като казвам, че не е имало, имам предвид болшинството, някои други го търсиха, но не намериха. Инак Друмев доста научи тук и сега се изява Мастер у фейса.
    Ми не вярвам нещо де е научил да не го изкелифинчи и да го прилага на дела а не на думи

  5. #25
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ми не вярвам нещо де е научил да не го изкелифинчи и да го прилага на дела а не на думи
    Баш майстор е той, баш майстор.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

 

 
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •