Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 54
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ха, гузен негонен бяга. Знаех си аз, че си най-нетърпеливия. Споко бе Чанко - всяко нещо с времето си.
    Нито съм гузен , нито бягам, нито съм нетърпелив--като ти дойде времето и най-вече акъла, да знаеш -тук съм.

  2. #42
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Нито съм гузен , нито бягам, нито съм нетърпелив--като ти дойде времето и най-вече акъла, да знаеш -тук съм.
    Не думай тъй. Акъла на мен ми стига, колкото толкова, че да не търся като теб разширителен съд, за да го складирам.
    Започваш все повече да ми харесваш.

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Започваш все повече да ми харесваш.
    И ти на мен -

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ...просто подминавам постовете, че дори и темата и това е. За каква злъч говориш и ти? Посочи!
    Същото правя и аз, палци гледам да не слагам на "горещите" места, че то е все едно да наливам "масло в огъня". По същата причина и пример няма да посоча, всеки си ги вижда.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    И ти на мен -
    А тъй кажи де, пък с майки и основи мога да ти услужа, ако искаш.

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Същото правя и аз, палци гледам да не слагам на "горещите" места, че то е все едно да наливам "масло в огъня". По същата причина и пример няма да посоча, всеки си ги вижда.
    Е, различаваме се в това, че аз по горещи теми, свързани с пчеларството и по-точно субсидирането съм категорично против, но не защото завиждам, а защото го неодобрявам тотално, тъй като това изкривява СВОБНИЯ пазар. Предполагам заради това съм недолюбван от много от членовете тук. Ами това е моето мнение и аз ясно го изразявам.

  7. #47
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Същото правя и аз, палци гледам да не слагам на "горещите" места, че то е все едно да наливам "масло в огъня". По същата причина и пример няма да посоча, всеки си ги вижда.
    Ами помня преди време с Чанко и Иван Барабан нещо писахте и палци слагахте за истамбулската конвенция а аз се чудех, че в третия пол вярвате а в плеядинците не. Чудни ора!

  8. #48
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ами помня преди годи с Чанко и Иван Барабан нещо писахте и палци слагахте за истамбулската конвенция а аз се чудех, че в третия пол вярвата а в плеядинците не. Чудни ора!
    Жоре, натежават ти годините, вари си гинко -белоба. Не съм поткрепял джендарите, ако това имаш предвид със споменаването на истамбулската конвенция. По мой си пък спомен писах тогава, че я отхвърляте без да сте я чели.

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Мен да си ма видел да пиша в Жичкаджия 5 разряд?Всяка жаба да си знае гьола....
    Никаква толерантност от твоя страна ама кой те спира да пишеш.Почваш да се демократизираш не прави това не прави онова а прави това де кажат гаргойлите

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Жоре, натежават ти годините, вари си гинко -белоба. Не съм поткрепял джендарите, ако това имаш предвид със споменаването на истамбулската конвенция. По мой си пък спомен писах, че я отхвърляте без да сте я чели.
    Бе може да е от гъбите де пафкам или от еленското де черпи Друмев ако греша моля най смирено за извинение!

 

 
Страница 5 от 6 ПърваПърва ... 3456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •