Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 186 от 193 ПърваПърва ... 86136176184185186187188 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,851 до 1,860 от общо 1925
  1. #1851
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Така вероятно ще стане, ако Русия спечели своето - рускоезичната част до Приднестровската република. Това е спасителния план - разделянето на Усрайна на три - една полска, една руска част и между тях остатъка за буферна зона. Така Русия ще получи "лъвския пай" - ще отреже украинците от Черно море и ще си поделят с турците управлението му, ще получи пряк излаз на делтата на Дунав и ще държи контрола върху търговията с жито и слънчоглед за гладната Европа и Африка. Вместо с петрол и газ - с жито и олио! Добре че нас това не ни засяга, а даже може и да спечелим нещичко....
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #1852
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    855
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Така вероятно ще стане, ако Русия спечели своето - рускоезичната част до Приднестровската република. Това е спасителния план - разделянето на Усрайна на три - една полска, една руска част и между тях остатъка за буферна зона. Така Русия ще получи "лъвския пай" - ще отреже украинците от Черно море и ще си поделят с турците управлението му,.
    Мислиш ли,че ако това се случи,нашите граници ще останат във сегашният си вид...
    п.п.Дали няма да получим още 5 века....

  3. #1853
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Мислиш ли,че ако това се случи,нашите граници ще останат във сегашният си вид...
    п.п.Дали няма да получим още 5 века....
    Какви граници? Какъв суверенитет? Каква държава? В ЕС границите са отворени.Правителствата изпълняват "повелята на партията" ,разбирай Комисията в Брюксел. А държавата си е чиста марионетка на соросоидната, джендърска чума.
    п.п. Преди време банда съзаклятници на тайно съвещание обмисляли да предадат държавата ни като 16 република на друга.Продажни родоотстъпници! Днес държавата ни е под чуждо управление. Какви са сегашните властници? Ония мислили .Тия направили! Новите пет века вече са започнали.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #1854
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Търся в Гугъл Ърт р.Марица.
    Като контекстно падащо меню за избор ми излизат: "р. Мрица"; "р. Марица, Българя"; "р. Марица, Брянская, Русия".
    Когато избера "р. Марица, Брянская, Русия", гъгъл ърт ме позиционира в гр.Пловдив.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  5. #1855
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Търся в Гугъл Ърт р.Марица.
    Като контекстно падащо меню за избор ми излизат: "р. Мрица"; "р. Марица, Българя"; "р. Марица, Брянская, Русия".
    Когато избера "р. Марица, Брянская, Русия", гъгъл ърт ме позиционира в гр.Пловдив.
    Грешка!
    казал петела и слязъл от патицата....
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #1856
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Търся в Гугъл Ърт р.Марица.
    Като контекстно падащо меню за избор ми излизат: "р. Мрица"; "р. Марица, Българя"; "р. Марица, Брянская, Русия".
    Когато избера "р. Марица, Брянская, Русия", гъгъл ърт ме позиционира в гр.Пловдив.

    Бях го пускал при вицовете, но то взе да става все по-актуално:

    Меркел се оплаква на Мариано Рехой./испански политик от 20.12. 2011 до 1.06. 2018 година министър-председател на Испания. /
    -Колега, не можете да си представите какъв кошмар сънувам! Сънувам, че съм на конкурс за мис Свят, а председател на журито е Доналд Туск, сочи ме както ходя по бански и ми се смее. Представяте ли си?!
    Рехой свива рамене:
    -Аз сънувах още по-страшен кошмар, повярвай ми! Сънувам, че съм на някаква среща с Путин. Той седи зад някакво бюро, чете нещо и по-едно време казва: "Всички са свободни! Да останат само губернаторите на Омска, Томска и Барселонска област!"...
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  7. #1857
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Путин искаше руснаците в Източна Украйна да могат да говорят на руски.Сега дойде ред на Зеленски да поиска украинците в Новорусия да могат да говорят на украински.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #1858
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Две гледни точки.Кръвопролитието едно.
    https://dariknews.bg/novini/sviat/uk...zhavat-2313721
    https://iz.ru/1348686/2022-06-12/rab...medium=desktop
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #1859
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Нещо не е като по книгите.Санкции с цел отслабване на руската икономика. Рецесия в САЩ по думите на Тръмп."Данък Путин" според Байдън. Европа с невиждана от години инфлация. Рублата поскъпва. Руската армия на ден изстрелва толкова снаряди колкото американската за цялата война в Ирак. Нещо не е по предварителния план. Не се вижда края на войната.Чии сметки не излизат? Или сметките на всички излизат, а ние ги плащаме?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #1860
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Нещо не е като по книгите.Санкции с цел отслабване на руската икономика. Рецесия в САЩ по думите на Тръмп."Данък Путин" според Байдън. Европа с невиждана от години инфлация. Рублата поскъпва. Руската армия на ден изстрелва толкова снаряди колкото американската за цялата война в Ирак. Нещо не е по предварителния план. Не се вижда края на войната.Чии сметки не излизат? Или сметките на всички излизат, а ние ги плащаме?
    Те рептилите са се разбрали нали затова ни ръгнаха наноботите та с 5G то ептем да се зомбираме и да гледаме като прецицали телета и да се чешаме зад врата.
    Румънците и до ден днешен имат поговорка за Влад Дракула "Къде си, Цепеш, господарю?"

    та май това е идеята до там да ни докарат

 

 
Страница 186 от 193 ПърваПърва ... 86136176184185186187188 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •