Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 193 ПърваПърва ... 6789101858108 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 1925
  1. #71
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Понеже много притеснения около завземането на Чернобил, ето малко инфо по въпроса кое как:
    https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0...b1-379666.html
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  2. #72
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Понеже много притеснения около завземането на Чернобил, ето малко инфо по въпроса кое как:
    https://www.kaldata.com/it-%d0%bd%d0...b1-379666.html
    Всички притеснения са изразени и в този материал и то от експерти.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #73
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от agro
    От мен да знаеш, оръжие не се пише с "у", а Русия започва с главна буква, не защото е много велика, а защото такива са граматическите правила на българския език.
    Вече знам. Ти ме подсети за следното.Китайците след като нямат букви правят ли правописни грешки?

    Днеска се загледах в телевизора и някакъв каза че много украинци пътуват към Украйна за да защитят своята родина. На тези които не знаят украинците отиват на екскурзия в някоя държава за ден-два и остават там по две и повече години.С една дума докато ги хванат и екстрадират.Кралицата не ги гони ако не създават проблеми.След 5 години ако имат добра история стават равноправни работници.Има и много добри от тях.Те обикновено работят като шпакловчици на мултифиниш.Много тежка работа.5 лева е шпакловката без мрежа и 10 с мрежа.Или днеска ако се напъне 200 лева си ги прави.Тоест 400 лева български.Имам един колега който живее с украинка че от време на време ходи при тях.Между другото са много изобретателни.Седнал си на масата и си пийваш биричка.Идва от някъде някакъв украинец и ти казва здравей откъде си и те черпи една бира.След малко те моли да се обади по телефона ти защото неговия нямал валчер.Започва да говори по телефона и да обикаля около теб.В един момент няма украинец - няма телефон. На строежа същата ситуация.Ти работиш и покрай теб инструменти.Оня си минава спокойно повдига боклука и заравя инструмента.Ти се обръщаш и разбираш че са ти откраднали машините.На кого да се оплачеш?Човела се връща след работно време и си прибира инструмента.Това беш в друга държава.Тук тези магарии ги правят най вече румънците.Те са още по нагли от украинците.Отиваш сутринта на работа. Отключваш металния сандък и разбираш че на сандъка му няма дъното.Няма грешка в румънските момчета.
    Това отклонение от темата беше малко от малко да намалим напрежението.

  4. #74
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Зеленски, зелен сертификат, зелена енергия, зелена сделка, зелени човечета...
    ... зелен хайвер...

  5. #75
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Вече знам. Ти ме подсети за следното.Китайците след като нямат букви правят ли правописни грешки?

    Днеска се загледах в телевизора и някакъв каза че много украинци пътуват към Украйна за да защитят своята родина. На тези които не знаят украинците отиват на екскурзия в някоя държава за ден-два и остават там по две и повече години.С една дума докато ги хванат и екстрадират.Кралицата не ги гони ако не създават проблеми.След 5 години ако имат добра история стават равноправни работници.Има и много добри от тях.Те обикновено работят като шпакловчици на мултифиниш.Много тежка работа.5 лева е шпакловката без мрежа и 10 с мрежа.Или днеска ако се напъне 200 лева си ги прави.Тоест 400 лева български.Имам един колега който живее с украинка че от време на време ходи при тях.Между другото са много изобретателни.Седнал си на масата и си пийваш биричка.Идва от някъде някакъв украинец и ти казва здравей откъде си и те черпи една бира.След малко те моли да се обади по телефона ти защото неговия нямал валчер.Започва да говори по телефона и да обикаля около теб.В един момент няма украинец - няма телефон. На строежа същата ситуация.Ти работиш и покрай теб инструменти.Оня си минава спокойно повдига боклука и заравя инструмента.Ти се обръщаш и разбираш че са ти откраднали машините.На кого да се оплачеш?Човела се връща след работно време и си прибира инструмента.Това беш в друга държава.Тук тези магарии ги правят най вече румънците.Те са още по нагли от украинците.Отиваш сутринта на работа. Отключваш металния сандък и разбираш че на сандъка му няма дъното.Няма грешка в румънските момчета.
    Това отклонение от темата беше малко от малко да намалим напрежението.
    То и в Бг - то ги има такива, само дето им казват другояче.
    Остави го агрото, той е с друго тесто замесен - само инджинери работят при него.

  6. #76
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Изразявам пълна съпричастност към двата нам братски народа-украинския и руския. И двата са заложник на мегаломанията на един луд! Който иска да покаже, че може да използва оръжията, които има! И руснаците също изпитват страх от своя цар, който ги управлява като крепостни селяни. Вчера бях доста изненадан след като чух нашия премиер да нарича Путин диктатор. Мисля, че такива изказвания по адрес на един непредвидим човек са грешка. Бог да ни пази!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #77
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Изразявам пълна съпричастност към двата нам братски народа-украинския и руския. И двата са заложник на мегаломанията на един луд! Който иска да покаже, че може да използва оръжията, които има! И руснаците също изпитват страх от своя цар, който ги управлява като крепостни селяни. Вчера бях доста изненадан след като чух нашия премиер да нарича Путин диктатор. Мисля, че такива изказвания по адрес на един непредвидим човек са грешка. Бог да ни пази!
    Не се притеснявай! На "лъжливото овчарче" и Путин не би повярвал. Камо ли да го взема на сериозно.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #78
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Новост от миналия век. СЕМ ще забраняват гледането на руски програми.
    Фашистите запечатваха радиоапаратите. Комунисти забраняваха и заглушаваха Би Би Си и Свободна Европа.Не смеехме да си кажем , че слушаме музика по Радио Лаксемберг. Сега либерастите отнемат правото на информация на граждани на европейска "демократична" страна. Каква е разликата между фашисти , комунисти и либерасти? Къде и в кой век живеем?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #79
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Не се притеснявай! На "лъжливото овчарче" и Путин не би повярвал. Камо ли да го взема на сериозно.
    Вярно, че Путин няма да го направи. Колкото и да го плюят, обвиняват си е с всичкият. Чудя се защо има хора които не виждат, правят се, че не виждат, кой е истинският дявол в цялата тази история.
    Сега не започвайте да обсъждате мен, че съм за Путин, Бай Дрън, Лайнен. Не съм от никой.
    Защо България, Словакия и Полша ще пращат самолети!? Защо не изпрати Германия, Франция, Великобритания...,че да напраска Путин техните каски!? Вкарват ей едни такива тъпаци като нас, начело с простото Киро!? Добре, че този който го мислят за агресора, все пак разсъждава, че ако беше Зеления, досега да сме във вечните полета. Но накрая си мисля, че си заслужават/заслужаваме шамарите.

    П.П. Добре, че не съм аз. Досега ги бях натръшкал барабар с щатите.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  10. #80
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията

    Защо България, Словакия и Полша ще пращат самолети!? Защо не изпрати Германия, Франция, Великобритания...,
    В фейка, който си чел пише, че пращаме 16 самолета. ХАха- та те едва ли и 8 могат да летят изобщо.

    пп. Дали украинците могат да шофират Ф16 , Ф 35 , Юрофайтър и т.н.?

 

 
Страница 8 от 193 ПърваПърва ... 6789101858108 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •