Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 176 от 193 ПърваПърва ... 76126166174175176177178186 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,751 до 1,760 от общо 1925
  1. #1751
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Има си някакъв ТАЕН план, който си се изпълнява и съм сигурен, че и да не бяха прее....ли Тръмп, пак щеше да я има войната/операция/. Явно пак ще си има патаклама в Тайван.
    Друго ми чопли мозъка. Тези бежанци що се юрнаха по нашите държави!?!? В Украйна се води война/операция едва в 10% от територия. 'Що тия не ходят там, а се тровят с аналгин в Банско!? Та и тук си мисля, че е с някакъв план.
    Има си план и за Украйна. Руснаците говорят за него почти седмица, но дали е вярно или не?
    Става дума за следното:
    Ако руснаците надделеят и тръгнат навътре, западната част на Украйна, взета от поляците след ВСВ да се отцепи и да мине към Полша, а долната част от Одеса към делтата на Дунав да мине към Румъния. И двете страни са членки на НАТО и в тези територии руснаците няма да могат да припарят. Рашките даже показаха някакъв план от 14 точки какви права ще получат поляците на тяхната територия. Анджей Дуда не случайно беше тия дни в Киев, А Путин събра четата на спявка.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #1752
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    ... Друго ми чопли мозъка. Тези бежанци що се юрнаха по нашите държави!?!? В Украйна се води война/операция едва в 10% от територия. 'Що тия не ходят там, а се тровят с аналгин в Банско!? Та и тук си мисля, че е с някакъв план.
    И в това с бежанците има нещо, ама кога ли и от там ще се размирише? Жалко за тия жени и дечица.Мъжете в "мясорубку" ,така и казват на войната там.Жените и децата в мизерия в чужди страни.С курортите свърши.А сега? До кога държавата ще може да си разреши по 1200 лева на бежанец при заплата под 700 за 80% от работещите?
    п.п.Тръмп като мъж и бизнесмен успя да спре програмата с ракетите на Северна Корея.Сегашния успя да "подготви" нов ядрен опит на корейците.Мъжете намират начин да се договорят.С джендъри договори не стават.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #1753
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Има си план и за Украйна. Руснаците говорят за него почти седмица, но дали е вярно или не?
    Става дума за следното:
    Ако руснаците надделеят и тръгнат навътре, западната част на Украйна, взета от поляците след ВСВ да се отцепи и да мине към Полша, а долната част от Одеса към делтата на Дунав да мине към Румъния. И двете страни са членки на НАТО и в тези територии руснаците няма да могат да припарят. Рашките даже показаха някакъв план от 14 точки какви права ще получат поляците на тяхната територия. Анджей Дуда не случайно беше тия дни в Киев, А Путин събра четата на спявка.
    Всичко това е възможно ако не съществуват "украинците".Те вярват, че са родственици на викингите.И комай като такива се държат. Никой не ще да ги има в държавата си. Руснаците вече си казаха какво искат.Частта населена с "рускоезични".Това означава Украйна без море и промишленост.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #1754
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Всичко това е възможно ако не съществуват "украинците".Те вярват, че са родственици на викингите.И комай като такива се държат. Никой не ще да ги има в държавата си. Руснаците вече си казаха какво искат.Частта населена с "рускоезични".Това означава Украйна без море и промишленост.
    Така е, но и на Русия запасите от жива сила, оръжие и джепане не са безгранични и в един момент тя ще трябва да изтупа от прахта стария плакат и да обяви война.
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Ussr0437.jpg
Прегледи:      20
Размер:	40.6 KB
ID:	11292
    И тогава ще стане страшно!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #1755
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Така е, но и на Русия запасите от жива сила, оръжие и джепане не са безгранични и в един момент тя ще трябва да изтупа от прахта стария плакат и да обяви война.
    И тогава ще стане страшно!
    За руснаците войната е факт.Те воюват с целия Западен "демократичен" свят.Кога ще решат да освободят не само сънародницити си но и други"родственици" е въпрос на време и дипломация. Но нито едно от двете го няма в Запада.Та може и да приключим с живота на Земята в обозримо бъдеще.
    https://rg.ru/2022/05/24/eks-gossekr...medium=desktop
    https://ca.news.yahoo.com/kissinger-...o4WCZLtWyoGkIi
    Дори и Кисинджър не подкрепя политиката на сегашните либeрасти в САЩ.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #1756
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ...Та може и да приключим с живота на Земята в обозримо бъдеще.
    ...
    Е, аз за к'во тогава садих домати тази година?!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  7. #1757
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Е, аз за к'во тогава садих домати тази година?!
    Не дърпай Дявола за опашката!
    п.п. Аз като по-работлив и по-голям оптимист засях Бяла детелина. Нема се абим залудо. Я!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #1758
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Не дърпай Дявола за опашката!
    п.п. Аз като по-работлив и по-голям оптимист засях Бяла детелина. Нема се абим залудо. Я!
    Ами тя детелината е трайно насаждение, сигурно за това си я засадил - за след войната когато приключим с живота на Земята
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  9. #1759
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от julian103 Виж публикацията
    Ами тя детелината е трайно насаждение, сигурно за това си я засадил - за след войната когато приключим с живота на Земята
    Била с дълбоки корени.Радиацията няма да я хваща.А и цената на фуража ще е доста висока, като се загуби зърното от Украйна."Да ударя кьоравото" и аз от тая война.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #1760
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Не бойте се деца за утрешния ден!
    Ето - един сее бяла детелина, друг зелен лук, трети червени домати - все емблематични за българите цветове. А и житце си садимо за лебо, слънчоглед за олиото.... Ще се намерят и няколко кисели ябълки за оцета и салатката за ракийката готова.
    Онзи ден ме черпиха с превъзходни сърмички, завити в липови листа!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 176 от 193 ПърваПърва ... 76126166174175176177178186 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 9 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 9 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •