Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 22 от 193 ПърваПърва ... 1220212223243272122 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 211 до 220 от общо 1925
  1. #211
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Бравооо! Ти удари в тавата всички тролове, които чета напоследък.

    пп. по малоумна мисъл, не бях чел.
    Не знам какви источници ползваш? Погледни малко в страни.Прочети какво мислят учениците по въпроса.
    Някой беше написал следното: Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

    Прикачен файл 11006

    Чрез телевизията най лесно се маниполират хората.

  2. #212
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Не знам какви источници ползваш? Погледни малко в страни.Прочети какво мислят учениците по въпроса.
    Някой беше написал следното: Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"
    ...Чрез телевизията най лесно се маниполират хората.
    Дълбокомислените ти плиткоумни мнения, написани неграмотно /всяка пета дума/ потвърждават мнението, току-що изказано в "Панорама" по канал 1 тази вечер от проф. Веселин Методиев: "Нагласата към простотията е въпрос на обществено състояние". Нарочно си го записах, за да не го забравя. Май съм вторият, който ти го пише в тази тема и даже се чудя на себе си защо го правя - обикновено съм много по-толерантен. Но какво пък - извинен си, може вече да си позабравил българския, там далеч в Обединеното кралство /което напоследък е не чак толкова обединено/. Но дръж се за руския на всяка цена, там е истината /възкресението и животът/.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #213
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Дълбокомислените ти плиткоумни мнения, написани неграмотно /всяка пета дума/ потвърждават мнението, току-що изказано в "Панорама" по канал 1 тази вечер от проф. Веселин Методиев: "Нагласата към простотията е въпрос на обществено състояние". Нарочно си го записах, за да не го забравя. Май съм вторият, който ти го пише в тази тема и даже се чудя на себе си защо го правя - обикновено съм много по-толерантен. Но какво пък - извинен си, може вече да си позабравил българския, там далеч в Обединеното кралство /което напоследък е не чак толкова обединено/. Но дръж се за руския на всяка цена, там е истината /възкресението и животът/.
    До колкото си спомням май ти беше написал че се пишело с о.Още тогава си помислих че не си чувал за онази учителка която имала навика са събира писма и да им поправя правописните грешки.Казвало се професионално изкривяване.Този професор ако наистена е професор не би били редно в неговия език да присъстват думи като простотия.
    Май си толерантен само към теси които са съгласни с твоето мнение.Поради тази причина избягвам да ти чета постовете.Как позна че Русия ми е любима? Дане би да гледаш на боб.След като се правиш на толерантен погледни нещата от двете страни.
    П.П. - Това че че съм по остър в поста си не означава че съм сърдит на форума.

  4. #214
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията

    Чрез телевизията най лесно се маниполират хората.

    Не само, на теб например ти е изпит мозъка от руски клипове.

  5. #215
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Дълбокомислените ти плиткоумни мнения, написани неграмотно /всяка пета дума/ потвърждават мнението, току-що изказано в "Панорама" по канал 1 тази вечер от проф. Веселин Методиев: "Нагласата към простотията е въпрос на обществено състояние". Нарочно си го записах, за да не го забравя. Май съм вторият, който ти го пише в тази тема и даже се чудя на себе си защо го правя - обикновено съм много по-толерантен. Но какво пък - извинен си, може вече да си позабравил българския, там далеч в Обединеното кралство /което напоследък е не чак толкова обединено/. Но дръж се за руския на всяка цена, там е истината /възкресението и животът/.

    Неграмотно и позабравил българския . Аз пък си мисля, че се прави на българин, а е някой руски трол минал от тук. Само едно не се вързва : от една седмица са в действие предимно тролове с женски имена.

    пп. имаше още един, който ни убеждаваше, че в Канада пишели история. Къде ли се е загубил сега, да ни светне- руснаците какво пишат.

  6. #216
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    https://www.24chasa.bg/novini/article/11035538


    Най вероятно, а и имат опит.

  7. #217
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    https://www.24chasa.bg/novini/article/11035538


    Най вероятно, а и имат опит.
    Да бе да, я погледни цените на тока, въглеродните към днешна дата.
    Разшири си малко кръгозора.

  8. #218
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово

  9. #219

  10. #220
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Ангеле, палеца не е за теб, а за дърева.
    Тя и червеното отче са една такава, фълшива категория.

 

 
Страница 22 от 193 ПърваПърва ... 1220212223243272122 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 10 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 10 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •