Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 161 от 193 ПърваПърва ... 61111151159160161162163171 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,601 до 1,610 от общо 1925
  1. #1601
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от srg Виж публикацията

    ПП. Между другото ти наистина ли вярваш че Украйна смятала да нападне Русия, както Путин обясни вчера.
    Ако под Русия разбираш Донецка и Луганска "републики" и Крим - определено да.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #1602
    Заслужил Автор
    Регистриран
    31.01.2012
    Мнения
    481
    Пчеларски район
    Южен централен
    И смяташ че Украйна има ресурса и самочувствието да го направи? Да нападнеш ядрена сила при условие, че си наясно и с нейната конвенционална мощ. Ти сериозно ли?

  3. #1603
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията

    Благодаря за вниманието.
    Много те радва мъжкото внимание явно!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #1604
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Кристиан Вигенин от БСП посочи, че не приемат войнствената риторика, включително от партньорите. "Изразяваме две ясни позиции - "не" на войната, "да" на дипломацията" и второ - "За Украйна подкрепа - "да", оръжие -" не", каза той.
    Колко мъдро! Отврат!
    изт.:https://news.bg/politics/nad-chetiri...i-orazhie.html
    А бре ти още ли не си запасал сабя и не си нарамил пушка в Украйна? Само се шушумигиш из форума и нищо не правиш за украинската кауза.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  5. #1605
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Ми то преди 1989г. бяхме 8-9 милиона. Ма без да броим избитите, опитали се да минат затворените граници.

    След 1989г. хората бягаха, в Чехия, Словакия, Словения, в Полша. Вярно други отиваха в кап. страни, ама каква е разликата?
    Защо не останаха в БГ?
    Ти че си с болен мозък е ясно. Но че още си тука и не си духнал в Рая на Запад още не е ясно.Може пък поради обективни причини да не те щат? То в "партията" майка не те щели пък на Запад,? Едва ли?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #1606
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Прав си!
    Освен платени тролове има и безплатни олигофрени ( а може би и прикрити педали ), повтарящи безсмислици като развален грамофон, защото поради олигофренизма си не могат да напишат нищо свързано.
    Други пък реагират болезнено на думата "комуняги".
    Излей си душичката спокойно.Я що народ те чете.Може пък и да ти излезе късметя... Да те вземе някой на сериозно. Пишеш "безсмислици" били писали.А че за да разбереш нещо смислено ти трябва нещо с, което се мисли.То иначе всичко ти изглежда безсмислици.А на " комунягите " не се сърди.Не са те взели по обективни причини.Явно и за партиен член не ти е достигал интелект.Не се коси.Това Бог дал. Та давай в тоя дух.
    п.п. Добре ,че компютрите не предават миризми.Щеше да е страшно да ти се четат "творбите"!!!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #1607
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Никъде не съм писал, че всички с различно мнение от моето са:!!!!
    Пример: С Георги 1974 водим спор, диспут или дебат, или каквото и да било, но той НЕ Е !!!



    Като не въздишаш по комунизма, можеш да въздишаш по някое цвете, по някое момиче, само не въздишай по оная ми работа.
    Казах! Ако се припознаваш проблема си е твой!
    Добре, че поясни кого не си имал предвид!..
    За малко да помисля, че съм се объркал...Щото въпреки претенциите си, не си много конкретен в постовете си. Освен, когато обиждаш, де...
    Но няма да падам до нивото ти да пиша простотии. Пък и не съм майстор, като тебе...

  8. #1608
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Добре, че поясни кого не си имал предвид!..
    За малко да помисля, че съм се объркал...Щото въпреки претенциите си, не си много конкретен в постовете си. Освен, когато обиждаш, де...
    Но няма да падам до нивото ти да пиша простотии. Пък и не съм майстор, като тебе...
    Остави го на мене.Не се гнуся от мръсна работа.Очиствам всякаква плужешска слуз.
    п.п. Да видим колко ще издържи преди съвсем да изсвиряса.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #1609
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Прав си!
    Освен платени тролове има и безплатни олигофрени ( а може би и прикрити педали ), повтарящи безсмислици като развален грамофон, защото поради олигофренизма си не могат да напишат нищо свързано.
    Други пък реагират болезнено на думата "комуняги".
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Съжалявам, ако мен си имал предвид, когато спомена за "безплатни олигофрени", но те уверявам, че прочетох материала още в по-предния ти пост, за да ме пращаш на "поправителен"... А всички иначе разбрахме прекрасно, че ако двама се бият и хората около тях постоянно хващат по-силния за ръцете или му спъват краката, а по-слабият подкрепят отзад, за да не падне, то тия хора въобще не участват в боя. От това по-ясно накъде?!...
    https://www.actualno.com/analysis/sa...s_1748943.html
    Дължа ти извинения!
    Снощи наистина ти отговорих грубо.

    Явно не разбираш израза "да се припознаеш".

    На моменти си много интелигентен, а мисля че си и млад, та в първия цитат изобщо не те припознавам, въпреки разликата в мненията ни.
    Затова ти писах, че ако се разпознаваш, проблема си е твой.

    За втория цитат.
    Аз не искам да спечели по-слабия, а да спечели справедливостта. Защото, този който днес постъпва несправедливо с трети, утре ще постъпи несправедливо и с теб!
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  10. #1610
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    ...........
    За втория цитат.
    Аз не искам да спечели по-слабия, а да спечели справедливостта. Защото, този който днес постъпва несправедливо с трети, утре ще постъпи несправедливо и с теб!
    Как се дефинира справедливостта? При един конфликт чия кауза е справедлива и коя не? Не е ли най-често нещо да е справедливо за един и несправедливо за друг? Защо съда взема своите решения не по справедливост, а по закон? Като я чуя тази дума и все такива въпросчета, ситни и дребни като камилчета ми минават през главата.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 161 от 193 ПърваПърва ... 61111151159160161162163171 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •