Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 113 от 193 ПърваПърва ... 1363103111112113114115123163 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,121 до 1,130 от общо 1925
  1. #1121
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Та колко сме платили казваш за свободата имам в пред вид кеш реално а не виртуално като проливи и губернийте на Агрото
    Кеш не знам, но най-напред окупация, после 45г. сателит.
    Ма то, сателита беше след второто освобождение.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #1122
    Заслужил Автор
    Регистриран
    31.01.2012
    Мнения
    481
    Пчеларски район
    Южен централен
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Та колко сме платили казваш за свободата имам в пред вид кеш реално а не виртуално като проливи и губернийте на Агрото
    Около 10т злато. Иначе са ни определили 32т по този договор нашите "освободители".

  3. #1123
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от srg Виж публикацията
    Около 10т злато. Иначе са ни определили 32т по този договор нашите "освободители".
    Значи в днешни цени около 600милиона долара.
    Само за година в Челопеч се вади около половината от това количество.% на концесия се знае.А иначе общо в България за година май се вади около 8-9тона.

    П.П.Колко ни е вноската за членство на година в ЕС

  4. #1124
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от srg Виж публикацията
    Около 10т злато. Иначе са ни определили 32т по този договор нашите "освободители".

    Здравей.Не се заяждам.Твоя въпрос поражда друг въпрос.След като всяка година някой крадат милиони тези някой от кого са ни освободили ?

  5. #1125
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Кеш не знам, но най-напред окупация, после 45г. сателит.
    Ма то, сателита беше след второто освобождение.

    Бачо Стояне , виждам че си на ти с политиката ,че да коментираш казаното от този човек.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-04-22 09-28-21.png
Прегледи:      23
Размер:	417.3 KB
ID:	11224

    Вътре има един дик с негово интервю .

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-04-22 09-28-57.png
Прегледи:      23
Размер:	326.6 KB
ID:	11225

    Иннтервюто започва така : 750 години България е под робство .Половината от съществуването си .................

  6. #1126
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Здравей.Не се заяждам.Твоя въпрос поражда друг въпрос.След като всяка година някой крадат милиони тези някой от кого са ни освободили ?
    40милярда дълг най най грубо дали не е къде 800тона злато.

  7. #1127
    Заслужил Автор
    Регистриран
    31.01.2012
    Мнения
    481
    Пчеларски район
    Южен централен
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Значи в днешни цени около 600милиона долара.
    Само за година в Челопеч се вади около половината от това количество.% на концесия се знае.А иначе общо в България за година май се вади около 8-9тона.

    П.П.Колко ни е вноската за членство на година в ЕС
    На някои хора трябва повече да се обяснява. Наблегнах на думата "освабодители" са 32т злато. Това е все едно да те освободят от плен и "освободителя" да ти определи цена за дето те е освободил. Относно вноските в ЕС повечето хора знаят че откак сме член, вноските всяка година са по-малки от получените пари. Така че спи спокойно от този джоб пари не ти крадат.

  8. #1128
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Има едно нещо, което всеки трябва да проявява в личния си живот и то е характер. Каквото си решил и избрал - да го отстояваш и да го следваш /поне докато не те убедят в противното/. Фурнаджийските лопати и ветропоказателите като характер никъде не ги уважават. Как ли изглеждаме българите като нация, гледано отстрани и отвън - с Европа сме, докато ни дава пари, но в момента, в който малко от нещо трябва да се лишим, за да си отстояваме принципите, даваме заден и пищим за цената на олиото. Е, такива народи ще ги презират и двете страни в конфликта. Нали е ясно, че ако се случи ядрена война, неутралните ще изгорят заедно с всички останали, дори ако нито една бомба не падне на неутралната територия. Ако не се случи и се размине, накрая неутралните пак ще са девета дупка на кавала и ще ги гледат с насмешка и снизхождение. Украйна, дори когато загуби военно, вече ще е спечелила уважението на останалите народи. Ние, ако продължаваме така, ще спечелим само презрение от останалия свят. Спомнете си априлското въстание - безнадеждна работа, знаели са го ръководителите му, но въпреки това са скочили в огъня. Ако бяха разсъждавали като сегашните дребни душици, можеше още да сме вилает на Турция.
    Аз не съм съгласен! Първо относно даването на парите: Едва ли има по-нормално и доброжелателно подпомагане с пари от това на родителите към техните деца. Но дори на родителите това подпомагане не им дава право да изискват в замяна безпрекословно подчинение и липса на собствено мислене по всички въпроси!
    Относно отстояването на принципите: сега е един от малкото случаи, когато народът ни е относително единен относно даден въпрос (не иска зорлем да участва в чужда война), защо това те дразни?
    И колкото и да не ти се вярва, аз бих дал живота си в защита на България, без някой да ме подканя да го правя. За Украйна има кой да мисли и да действа и това определено не съм аз. Не е и България, колкото и да се мъчат да ни втълпят друго...

  9. #1129
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Бачо Стояне , виждам че си на ти с политиката ,че да коментираш казаното от този човек.

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-04-22 09-28-21.png
Прегледи:      23
Размер:	417.3 KB
ID:	11224

    Вътре има един дик с негово интервю .

    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	Снимка от 2022-04-22 09-28-57.png
Прегледи:      23
Размер:	326.6 KB
ID:	11225

    Иннтервюто започва така : 750 години България е под робство .Половината от съществуването си .................
    Сега трябва да се ръся за книги с дискове ли?
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  10. #1130
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от srg Виж публикацията
    На някои хора трябва повече да се обяснява. Наблегнах на думата "освабодители" са 32т злато. Това е все едно да те освободят от плен и "освободителя" да ти определи цена за дето те е освободил. Относно вноските в ЕС повечето хора знаят че откак сме член, вноските всяка година са по-малки от получените пари. Така че спи спокойно от този джоб пари не ти крадат.
    Ами разбирам, че трябва да ми се обяснява повечко защото не разбирам обяснението.Искали 30 тона а получили 10 тона а за 30ина години благоденствие задлъжняване с 30ина тона злато на година.Като взимаме повече от колкото даваме защо се получава тоя дълг не знам.

 

 
Страница 113 от 193 ПърваПърва ... 1363103111112113114115123163 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •