Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 178 от 193 ПърваПърва ... 78128168176177178179180188 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,771 до 1,780 от общо 1925
  1. #1771
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    А сега де? Лъжа? Пропаганда? Или истина?
    https://avia.pro/news/neizvestnye-ev...urmoviki-su-25
    По стар навик руснаците си го изкарват на нас или става нещо тайничко?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #1772
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    А сега де? Лъжа? Пропаганда? Или истина?
    https://avia.pro/news/neizvestnye-ev...urmoviki-su-25
    По стар навик руснаците си го изкарват на нас или става нещо тайничко?
    Лъжа ли е или истина не знам, но над София последните десетина дни има изключително висока летателна активност.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #1773
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Лъжа ли е или истина не знам, но над София последните десетина дни има изключително висока летателна активност.
    Не са тия самолети.Транспортирани са в Украйна в разглобен вид. Ако е истина? Това, което наблюдаваш трябва да са новите самолети с, които евентуално се заместват дарените.Ама да не стане като с танковете на Полша? Само да си го отнесем и от двете страни. Не, че ще е за първи път.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #1774
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    662
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Лъжа ли е или истина не знам, но над София последните десетина дни има изключително висока летателна активност.
    Ами вземи и прочети нещо по-нормално и ще разбереш защо над цяла България има засилена летателна активност Въпреки че има една дума на английски която се казва "common sense" дори не ти е нужно да четеш, може да се досетихш и сам ...

    Но като гледам с каква настървеност пишете тук, някои хора, започвам да се чудя каква ви е мотивацията ..

  5. #1775
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Ами вземи и прочети нещо по-нормално и ще разбереш защо над цяла България има засилена летателна активност Въпреки че има една дума на английски която се казва "common sense" дори не ти е нужно да четеш, може да се досетихш и сам ...

    Но като гледам с каква настървеност пишете тук, някои хора, започвам да се чудя каква ви е мотивацията ..
    Дай твоите източници, да видим какво четеш ти. Само не ми развивай тезата за променените трасета, защото аз достатъчно добре раличавам звука на високо прелитащи и излитащи и кацащи самолети.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #1776
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    662
    Моите източници са такива от която набирам независима информация и мога да си направя сметката.. А не източници от типа на "бг мама каза че над България има интензивен трафик" Да кажем нешо такова

    https://www.flightradar24.com/

    Но затова трябва и да си го следил с времето и да знаеш какви са промените. Ти не само че добре различаваш звука на какви ли не самолети, но разбираш и най-вече от всичко ) Ама ние сме така в България, широко скроени и специалисти в много области. Затова сме си докарали държавата до едно перфектно положение

  7. #1777
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    ... Но като гледам с каква настървеност пишете тук, някои хора, започвам да се чудя каква ви е мотивацията ..
    Веднъж вече ти писах , че темата е създадена с цел конфликт.Започна се с явни манипулации и фалшификации. Ако някоя теза или информация не ти харесва обори я. "Не убивай вестоносеца."
    п.п. Прави ми впечатление , че хора далеч от пчеларството се изявяват най-активно в теми създаващи раздори сред пчеларите. Може пък да избиват комплекси ? Знам ли?
    Но само слепец не може да види, че след появата на тая тема пчеларските теми замряха.Може пък това да е била целта?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #1778
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,026
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Моите източници са такива от която набирам независима информация и мога да си направя сметката.. А не източници от типа на "бг мама каза че над България има интензивен трафик" Да кажем нешо такова

    https://www.flightradar24.com/

    Но затова трябва и да си го следил с времето и да знаеш какви са промените. Ти не само че добре различаваш звука на какви ли не самолети, но разбираш и най-вече от всичко ) Ама ние сме така в България, широко скроени и специалисти в много области. Затова сме си докарали държавата до едно перфектно положение
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Веднъж вече ти писах , че темата е създадена с цел конфликт.Започна се с явни манипулации и фалшификации. Ако някоя теза или информация не ти харесва обори я. "Не убивай вестоносеца."
    п.п. Прави ми впечатление , че хора далеч от пчеларството се изявяват най-активно в теми създаващи раздори сред пчеларите. Може пък да избиват комплекси ? Знам ли?
    Но само слепец не може да види, че след появата на тая тема пчеларските теми замряха.Може пък това да е била целта?
    Няма да говорите тъй. Тоз' човек е вписан в Червената книга. Защитен вид е.
    Абе кажи му Христофор и го остави.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  9. #1779
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    848
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Абе кажи му Христофор и го остави.
    Св.Христофор е закрилник на шофьорите-водачите.

  10. #1780
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Веднъж вече ти писах , че темата е създадена с цел конфликт.Започна се с явни манипулации и фалшификации. Ако някоя теза или информация не ти харесва обори я. "Не убивай вестоносеца."
    п.п. Прави ми впечатление , че хора далеч от пчеларството се изявяват най-активно в теми създаващи раздори сред пчеларите. Може пък да избиват комплекси ? Знам ли?
    Но само слепец не може да види, че след появата на тая тема пчеларските теми замряха.Може пък това да е била целта?
    Каква дълбочина на мисълта!

    На кривата ракета космоса и пречи.
    На кривия хой - вълната.
    На дебила - темата.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

 

 
Страница 178 от 193 ПърваПърва ... 78128168176177178179180188 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •