Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 151 от 193 ПърваПърва ... 51101141149150151152153161 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,501 до 1,510 от общо 1925
  1. #1501
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Както искайте си го наричайте, но без обиди....следващият път съм аз наред.
    Досега кой беше наред?
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #1502
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Защо само ние и поляците без газ?
    Едва ли само ние и поляците не сме дали дупе. Не го вярвам.
    Какво не сме дали?! И аз не го вярвам!...

  3. #1503
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Какво не сме дали?! И аз не го вярвам!...
    Ми всичко е наред. Няма спор.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  4. #1504
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Опитай сега членоразделно.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Както искайте си го наричайте, но без обиди....следващият път съм аз наред.
    На Боян Палов членоразделно ли да му го подам или нечленоразделно?
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  5. #1505
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Украинците ползват турски дронове, не без успех. А дали не ползват още нещо от Турция?

    Само за инфо на тЪпира. Останалите са наясно.
    Явно запасът ти от интелект достига до тук.Язък! А ако имаше нещо в във вакуума който се е настанил на едно място щеше да разбереш , че в черно море не влизат никакви военни кораби.И това при загубата на флагмана на руската флотилия си е чиста помощ за любимеца ти Путин.Ама пусто във вакуум и плесен не вирее та камо ли мисъл.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #1506
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    На Боян Палов членоразделно ли да му го подам или нечленоразделно?
    Явно един ден почивка ти се е отразил добре.Дали не са ти дали аванс за да мърсуваш из форума следващите дни? Продължавай в тоя дух! Нещо само си минал на кратки форми.дали пък не е от ограничения , до нула капацитет на мисловните процеси.Явно с природата не мож се пребориш.Роденото да пълзи не полита!
    п.п. За да не спиш спокойно и да бълваш още помии, ето да се заредиш с енергия.
    https://dariknews.bg/novini/bylgarii...irovka-2309304
    И малко женско присъствие.
    https://dariknews.bg/novini/bylgarii...mo-nie-2309293
    Извинявай! Забравих че търсиш мъжко внимание.Поправям се веднага.
    https://dariknews.bg/novini/bylgarii...unizma-2309298
    Дано си ощастливен!
    Този пост е редактиран от зуница; 04.05.2022 в 10:56.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #1507
    Потребител
    Регистриран
    08.04.2012
    Мнения
    71
    Пчеларски район
    Елхово
    Дончев, явно аз ще съм първия, ама ми е "преко сили" да се стърпя.
    Пръво, искам да запитам стоенчо и аграрния спициалист, какво военно образование... хайде обучение да е, си имат?
    После сакам да знам (като са толкоз алтруистично настроени към жертвите на агресора), какво да го е.а са сторили за доброто и благосъстоянието на незнайна личност "тук и сега"? Да се чете, реален физически, или финансов акт за сметка на собственият им джоб. Тук не говорим за украински "бежанци", а нещо, което са дали за цигани, арменци, негри, турци и квито и да било Хора. Просто ей-така! Справката е лесна възоснова на постовете им не само у форума...
    Убежденията им няма да коментирам, щото те (милите), тежка работа едва ли са срещали по-често от мечка - стръвница с възпален кътник и подут десен ташак едновременно. Трето: Как бре, убаФци мамини, ша мъ убедите да зарежа нещо като вече изграден манталитет с вашия? А това правите: Опитвате се да ми давате наклон на УЯ. Е, да, ама моя уй е непоклатим! Не мисля да обръщам внимание на мравките дето го лазят, докато е навън за пикаене!
    Да сте живи и здрави!
    И... да не хукнете за Украйна сега...

  8. #1508
    Потребител
    Регистриран
    22.07.2015
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Каварна
    Да допълня! С извинение че без разрешение!Гарван гарвану око не вади. Русия и сащ са двете големи и гледат да смачкат Европа,понеже имат да и връщат? сащ изгониха ли Руски дипломати? Целта не е може би ,а е най богатата част от света! Закона за биоравновесието е че най слабия е жертва!

  9. #1509
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    А тъй бре, 'убавци - вече ми 'аресвате. Бях я отписал тая тема, а тя става доста интересна. Липсва ми оня - капацитет 'Танасов, 'ма той явно брои пчелите на прелката, колко носят.

  10. #1510
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Явно запасът ти от интелект достига до тук.Язък! А ако имаше нещо в във вакуума който се е настанил на едно място щеше да разбереш , че в черно море не влизат никакви военни кораби.И това при загубата на флагмана на руската флотилия си е чиста помощ за любимеца ти Путин.Ама пусто във вакуум и плесен не вирее та камо ли мисъл.
    Ами щом си толкова добре информиран, явно нещо друго липсва...

    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Явно имаш проблясъци щом си разбрал , че си от "страната на булката".Поне не мърдай!
    На страната на войната ли ни буташ? Що не идеш ти кръв да лееш? Защо бе , анализаторе, Турция не взима страна и е в НАТО ? Те по-тъпи ли са от тебе?
    Специално за тебе .Да задоволя жаждата ти за кръв намерих едни снимки.
    https://rusvesna.su/news/1651589455
    Това ли пожелаваш на синовете ни? Не е лошо да се съберете правоверните войнолюбци и да идете в Юкрайна , а не да се криете зад нашите деца и жени. Ербапи с насрани гащи.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

 

 
Страница 151 от 193 ПърваПърва ... 51101141149150151152153161 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •