Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 153 от 193 ПърваПърва ... 53103143151152153154155163 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,521 до 1,530 от общо 1925
  1. #1521
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Виж сега, всяка една такава разправия е загуба за човека и триумф на глупоста и лошото. Така или иначе за възрастни хора, които имат такива мнения, каузата е загубена. Те няма да си променят мнението, нито ти твоето. Кое е право .... ? какво значение има, след като ти си направил най-доброто и може да легнеш спокоен. Но стигне ли се до лошото и обидите .. не е добре. Освен това е и безмислено, по - добре човек да си намери друго занимание, например вместо да пише във форума по тази тема, да кажем да играе шах в интернет.
    Прав си по принцип, но хора сме все пак, с емоции - действията ни невинаги се базират на хладния разум...

  2. #1522
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    https://www.vesti.bg/bulgaria/kolko-...9#commentsText

    Според мен не че толкова обичат Русия ами защото ги е яд че ги лъжат .
    Лъжат се сами!
    Русия имала природни ресурси. Е като ги има, та Русия ще им изтърси всичките ресурси, два ката.

    Криза, инфлация, война...Разбирам, че им е криво. Ама 'ква вина имам аз за това?
    Тия неща нито аз съм ги предизвикал, нито аз мога да ги спра. То и на мен ми е криво.
    Ама затова обвинявам Путин, а не съфорумниците, особено тия които вече не уважавам.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  3. #1523
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Щях да забравя.
    Пчелните ми семейства са добре.
    Имах леки загуби. Имах нападение от мишки, което отслаби няколко семейства, но пашата ми е напред и ще ги оправя.
    Доволен съм!
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  4. #1524
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Щях да забравя.
    Пчелните ми семейства са добре.
    Имах леки загуби. Имах нападение от мишки, което отслаби няколко семейства, но пашата ми е напред и ще ги оправя.
    Доволен съм!
    Има ли нектароресурс ще се оправят -работливи животинчета

  5. #1525
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    И сега 'кво?
    Никой ли няма да каже наздраве?
    https://www.youtube.com/watch?v=3hVDqMg0snA
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  6. #1526
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Щях да забравя.
    Пчелните ми семейства са добре.
    Имах леки загуби. Имах нападение от мишки, което отслаби няколко семейства, но пашата ми е напред и ще ги оправя.
    Доволен съм!
    Седят трима пияни в кръчмата. По телевизията съобщават, че полски мишки са изяли голяма част от житната реколта тази година. Единият пияница се надига и казва:
    - Ебати мишките...
    Другият:
    - Ебати реколтата...
    Третият:
    - Ебати поляците...

  7. #1527
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  8. #1528
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово

  9. #1529
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    , но хора сме все пак, с емоции - действията ни невинаги се базират на хладния разум...
    E да,ама на един от спорещите/а този спор е излишен тук,защото нещата са предварително решени от тези де си мерят пишките за сметка на народа на Украйна/разума му се е нагрял като реактора на Чернобилската АЕЦ преди 36 години. Резултата го знаем всички от това прегряване. Затова по–добре ще бъде да си вземе студен душ преди да седне зад клавиатурата.
    Нелогично е да си скаран с половината пишещи във форума,независимо от тематиката. Това мое разсъждение е нещо като "леко мнение",защото късно почнах да следя темата,а не ми се губи време да се връщам назад до 101 стр.

  10. #1530
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    E да,ама на един от спорещите/а този спор е излишен тук,защото нещата са предварително решени от тези де си мерят пишките за сметка на народа на Украйна/разума му се е нагрял като реактора на Чернобилската АЕЦ преди 36 години. Резултата го знаем всички от това прегряване. Затова по–добре ще бъде да си вземе студен душ преди да седне зад клавиатурата.
    Нелогично е да си скаран с половината пишещи във форума,независимо от тематиката. Това мое разсъждение е нещо като "леко мнение",защото късно почнах да следя темата,а не ми се губи време да се връщам назад до 101 стр.
    Айде бе Гогол, къде се губиш?
    Я дай свежо мнение по темата!
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

 

 
Страница 153 от 193 ПърваПърва ... 53103143151152153154155163 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •