Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 64 от 193 ПърваПърва ... 1454626364656674114164 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 631 до 640 от общо 1925
  1. #631
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Чиста форма на фън шуй!
    Даже и успях да дремна.Сега,докато чакам да стане 6 без 10,демек 5 без 10 по зимното часово време,ще подготвя двайсетина пръчки "евмолпия" за вкореняване

  2. #632
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Къде бе!? То не беше мисъл, не беше дълбочина.
    Изглежда и тая ти дойде в повече след като и след нея продължаваш да не правиш разлика между курвенските номера и реалните липси на суровини и енергия. Американците ще последват пътя на Европа и те добре го осъзнават. Не случайно се опитват с войни да сложат ръка на важните ресурси по света. За сега не им се отдава.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #633
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    А какво става когато няма гориво на бензиностанцията.Защо бензиностанция та трябва да си търси други клиенти и защо клиентите трябва да си търсят друга бензиностанция ако това не отърва на никоя от страни заради транспортни разходи изградена инфраструктура и т.н..
    Какъв е смисълът.
    Не виждам смисъл, ама леко се намекваше, че европа е зависима от Русия.
    Та ако зависимостта е взаимна, то все едно не съществува зависимост.
    Все пак е добре човек да бъде независим, щото не се знае на какъв съчмалия може да попадне. ( съчмалия - човек дето го бие съчмата )

  4. #634
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Не виждам смисъл, ама леко се намекваше, че европа е зависима от Русия.
    Та ако зависимостта е взаимна, то все едно не съществува зависимост.
    Все пак е добре човек да бъде независим, щото не се знае на какъв съчмалия може да попадне. ( съчмалия - човек дето го бие съчмата )
    В България бензина по спомени е на 98% от Бургас рафинерията е направена за нефт Урал други тежки петроли са във Венецуела и Иран ама и те са под санкции.Кой други страни са с тежък петрол не знам не ми се търси в Гуглето.Близки рафинерии има в Солун дават се ограничени количества има и в Румъния ама май спре да работи.
    Хубаво е да сме независими хубаво е Европа да е енергийно независима от години ни го обясняват.Е защо не я направиха тая независимост до сега а само енергийни пакети и борси със сделки ден напред.Вярвам, че ще намерят начин ама ще отнеме 5-6г. а на каква цена не знам ама с газ на 3000евро икономика не се прави.Хубаво зелени технологии ама реалната икономика може ли да ги финансира.

  5. #635
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    В България бензина по спомени е на 98% от Бургас рафинерията е направена за нефт Урал други тежки петроли са във Венецуела и Иран ама и те са под санкции.Кой други страни са с тежък петрол не знам не ми се търси в Гуглето.Близки рафинерии има в Солун дават се ограничени количества има и в Румъния ама май спре да работи.
    Хубаво е да сме независими хубаво е Европа да е енергийно независима от години ни го обясняват.Е защо не я направиха тая независимост до сега а само енергийни пакети и борси със сделки ден напред.Вярвам, че ще намерят начин ама ще отнеме 5-6г. а на каква цена не знам ама с газ на 3000евро икономика не се прави.Хубаво зелени технологии ама реалната икономика може ли да ги финансира.
    Не отвори ли линка?
    1. Новия премиер щял да произвежда електромобили.
    2. Прокопиев говори за 100-на 600МВ -ви батерии и за фотоволтаици за населението.

    Какъв бензин, каква газ, какви пет лева?
    Разнообразяване или диверсификация трябва да се прави както на доставчиците, така и на видовете енергия.

    Пък защо не е направено досега? Ами много ясно, заети са били хората да усвояват и май продължават с усвояването.

  6. #636
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Не отвори ли линка?
    1. Новия премиер щял да произвежда електромобили.
    2. Прокопиев говори за 100-на 600МВ -ви батерии и за фотоволтаици за населението.

    Какъв бензин, каква газ, какви пет лева?
    Разнообразяване или диверсификация трябва да се прави както на доставчиците, така и на видовете енергия.

    Пък защо не е направено досега? Ами много ясно, заети са били хората да усвояват и май продължават с усвояването.
    Не не съм отварял линка ма те тия електромобили ще станат още по-скъпи няма суровини а производството им в Китай ли е, че и там нещо се мъти.
    Да идват извънземните, то на Агро хората ги дирят из космоса ама не могат да ги намерят още, то все едно да хвърлиш битилка с писмо от пустинен остров насред океана и да чакаш някой да я намери.

  7. #637
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Не отвори ли линка?
    1. Новия премиер щял да произвежда електромобили.
    2. Прокопиев говори за 100-на 600МВ -ви батерии и за фотоволтаици за населението.

    Какъв бензин, каква газ, какви пет лева?
    Разнообразяване или диверсификация трябва да се прави както на доставчиците, така и на видовете енергия.

    Пък защо не е направено досега? Ами много ясно, заети са били хората да усвояват и май продължават с усвояването.
    Електромобили ма това харчи ток па и той не е евтин трябва да измислят нещо по био гледам нещо напоследък се насочват към протеини от цървяци насекоми и други членостоноги

  8. #638
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Не не съм отварял линка ма те тия електромобили ще станат още по-скъпи няма суровини а производството им в Китай ли е, че и там нещо се мъти.
    Да идват извънземните, то на Агро хората ги дирят из космоса ама не могат да ги намерят още, то все едно да хвърлиш битилка с писмо от пустинен остров насред океана и да чакаш някой да я намери.
    Производството на електромобили няма да бъде в Китай. Та те китайците само за себе си не могат да направят. Как се правят милиард и кусур електромобили?
    За Албания става въпрос. България и Албания да ги произвеждат. Даже си мисля, че Петков има идея да включи и Северна Македония в общото дело, нали ходи на посещение там.
    "Великия промишлен триъгълник - Албания-България-Македония". Как ти звучи? Внушително, а?
    Пък и населението е малко, за нула време ще задоволим потребностите.

  9. #639
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Производството на електромобили няма да бъде в Китай. Та те китайците само за себе си не могат да направят. Как се правят милиард и кусур електромобили?
    За Албания става въпрос. България и Албания да ги произвеждат. Даже си мисля, че Петков има идея да включи и Северна Македония в общото дело, на ли ходи на посещение там.
    "Великия промишлен триъгълник - Албания-България-Македония". Как ти звучи? Внушително, а?
    Пък и населението е малко, за нула време ще задоволим потребностите.
    Нали знаеш вчера станаха няколко голями събития в един ден на накой по-се обърна внимание от други, глед в руските СМИ пишат нещо де го няма в нашата преса за сега или поне не съм го видял.

  10. #640
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Нали знаеш вчера станаха няколко голями събития в един ден на накой по-се обърна внимание от други, глед в руските СМИ пишат нещо де го няма в нашата преса за сега или поне не съм го видял.
    Май намекваш за цензура, пропаганда или нещо такова.
    Голямо внимание беше обърнато на нощното събитие. То така и трябва. За да се осветли едно нощно събитие трябва много труд.
    За другото, дневното събитие не чух и не видях нищо друго, освен дето премиера се целуваше с афроамериканеца.
    Но това ще го оставя на зуница да го коментира.

 

 
Страница 64 от 193 ПърваПърва ... 1454626364656674114164 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 8 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 8 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •