Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 180 от 193 ПърваПърва ... 80130170178179180181182190 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,791 до 1,800 от общо 1925
  1. #1791
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    674
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Тук не говорим за нещо отнесено, като призоваване на духове например. Така, както с доброжелателна насмешка ни причисляваш към хората, които живеят в някакъв техен си, глуповат, измислен свят, трябва да си даваш сметка, че вероятността всички, освен теб да са "изперкали" не е особено голяма...
    Няма страшно, човек трупа знания и опит цял живот. Ще имаш хиляди възможности да разбереш, че живота наистина не е само черно и бяло и именно поради това хората толкоз лесно се подвеждат. Мислиш, че си изключение? Вервай си! И тук е както при болестите: Колкото повече болести преболедуваш успешно, толкова по-голям имунитет имаш. А някои от нас наистина доста сме лъгани. Естествено това не ни застрахова, но "Парен, каша духа!"...
    И едва ли щеше да има съмнения, ако нямаше поводи за тях.
    Не, не се мисля за изключение, просто такива изследвания съм гледал. Обаче това което казваш важи за голяма част от българите... Та не се мисля за изключение .. Няма нужда да вадите заключения от контекста. Никъде не съм написал подобно нещо. Съмненията ги разбирам, има ги във всички. Но не може поради тази причина, да правим толкова дълбоки размисли върху неща, които не се базират на факти. както и да е

  2. #1792
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Не, не се мисля за изключение, просто такива изследвания съм гледал. Обаче това което казваш важи за голяма част от българите... Та не се мисля за изключение .. Няма нужда да вадите заключения от контекста. Никъде не съм написал подобно нещо. Съмненията ги разбирам, има ги във всички. Но не може поради тази причина, да правим толкова дълбоки размисли върху неща, които не се базират на факти. както и да е
    Факти... Фактите, също могат до се тълкуват по различен начин, според разбиранията, вижданията и житейския опит на всеки един от нас.
    Да говорим с неоспорими факти, които нямат нужда от доказване:
    Факт-съществуването на ковид...
    Факт-вирусните заболявания не се повлияват от лечение с антибиотици... А предписваните лечения на сигурно 90% от заболелите от ковид, неизменно включваха антибиотици... И от там още един факт- фармацевтичната индустрия се нуждае от болести,които да лекува, за да съществува...
    Не съм писал отдавна тук и наистина се отклонихме много от темата, така че спирам.

    Р.Р. Още един факт-време на изпитание и въвеждане на една ваксина- 5-7г. минимум. И пак факт- за няколко месеца създадени милиарди ваксини с все още неизвестни дългосрочни последици. И създадени не от Майка Тереза.
    Този пост е редактиран от Кразз; 29.05.2022 в 18:04.

  3. #1793
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Не, не се мисля за изключение, просто такива изследвания съм гледал. Обаче това което казваш важи за голяма част от българите... Та не се мисля за изключение .. Няма нужда да вадите заключения от контекста. Никъде не съм написал подобно нещо. Съмненията ги разбирам, има ги във всички. Но не може поради тази причина, да правим толкова дълбоки размисли върху неща, които не се базират на факти. както и да е
    Ми има едни биолаборатории къде не са мит къде никой не знае с какво се занимават.

  4. #1794
    Потребител
    Регистриран
    22.07.2015
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Каварна
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur Виж публикацията
    Енергията която имаше от началото се губи. Ако украинците имаха по сериозни оръжия, или ако американците им бяха пратили преди 2 месеца оръжията които сега заявиха че ще пратят, нещата щяха да са по-различни. Тоест, ако някой в Украйна наистина вярваше, че Русия ще влезе с армия на тяхна територия, щяха да бъдат много по-подготвени.
    Проблема на украйна и идва от това че ,богатите си излязаха спокойно а бедните ги спираха понеже не са платежоспособни. И така бедните и националистите са на свършване ,а с това и (пушечното месо)цитирам медиите!

  5. #1795
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ivootur Виж публикацията
    Енергията която имаше от началото се губи. Ако украинците имаха по сериозни оръжия, или ако американците им бяха пратили преди 2 месеца оръжията които сега заявиха че ще пратят, нещата щяха да са по-различни. Тоест, ако някой в Украйна наистина вярваше, че Русия ще влезе с армия на тяхна територия, щяха да бъдат много по-подготвени.
    Силата на една армия се определя не само от технологичното и числено състояние , но основно от бойния опит.Един гърмян струва колкото 100 не гърмяни. В момента руската групировка като численост е два до три пъти по-малочислена от украинските части.Създаването на локални подавящи числени превъзходства се учи във военната наука.Та ако пропуснем военния опит и наука Китай щеше да е най-голямата световна военна сила. Може да стане. Но след като отупа САЩ в спора за частта от Китай наречена Тайван. Дано ни се размине, това зрелище.
    От това премерване на силите в Украйна достатъчно отнесохме.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #1796
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Истина или лъжа?
    https://glas.ru/politics/army/563089...urce=vitrina_0
    Предпочитам да е лъжа, защото иначе това е най-грозното лице на войната.Подобно нещо няма оправдание.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #1797
    Потребител
    Регистриран
    22.07.2015
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Каварна
    Цитат Първоначално публикувано от nikimarti8 Виж публикацията
    Проблема на украйна и идва от това че ,богатите си излязаха спокойно а бедните ги спираха понеже не са платежоспособни. И така бедните и националистите са на свършване ,а с това и (пушечното месо)цитирам медиите!
    В новините го доказват,а днес по радиото сутринта една се плюнчеше че еди си колко. А слушам сега по бнт че трябвало магазини,аптеки,болници да имало! Аза мен някои мисли ли ? Да ги в г-з е-б-а !

  8. #1798
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от nikimarti8 Виж публикацията
    В новините го доказват,а днес по радиото сутринта една се плюнчеше че еди си колко. А слушам сега по бнт че трябвало магазини,аптеки,болници да имало! Аза мен някои мисли ли ? Да ги в г-з е-б-а !
    Не са виновни жениците.Никой не казва как така се организира това масово бягство.Кой организира и плати транспорта? Дали не са ги излъгали , че отиват на курорт? Като гледам как у нас нагло ни лъжат и от всякъде ни промиват мозъците разни "Отворени общества" и "Демократични Българии" , и други педерунгелски организации напълно възможно е да са решили и тях да излъжат.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #1799
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово

  10. #1800
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово

 

 
Страница 180 от 193 ПърваПърва ... 80130170178179180181182190 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •