Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 171 от 193 ПърваПърва ... 71121161169170171172173181 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,701 до 1,710 от общо 1925
  1. #1701
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Отдавна повтарям , че комунизмът никому не прощава.Причинява ментални увреждания....
    Не го повтаряй повече!
    То ти личи.
    Макар и да не знаеш какво е комунизъм, зле ти се е отразил.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #1702
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Не го повтаряй повече!
    То ти личи.
    Макар и да не знаеш какво е комунизъм, зле ти се е отразил.
    Не го повтарям за тебе.Ти си неспасяем.Безвъзвратно увреден.Само молитвата за просвещение може да ти помогне.Моли се Бог да ти помогне.Бог здраве и разум да ти дари!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #1703
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Не го повтарям за тебе.Ти си неспасяем.Безвъзвратно увреден.Само молитвата за просвещение може да ти помогне.Моли се Бог да ти помогне.Бог здраве и разум да ти дари!
    То и Той малко е енигма, но някои яко са задълбали и в това, но да не омесваме темите.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  4. #1704
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Не го повтарям за тебе.Ти си неспасяем.Безвъзвратно увреден.Само молитвата за просвещение може да ти помогне.Моли се Бог да ти помогне.Бог здраве и разум да ти дари!
    Виж сега Деби, що не поработиш в-у себе си?
    Всичко което не ти харесва е помия, а може би единствената помия във форума си ти.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  5. #1705
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Виж сега Деби, що не поработиш в-у себе си?
    Всичко което не ти харесва е помия, а може би единствената помия във форума си ти.
    Хайде сега да не си показваме "убавиньите". Аз знам , че нивото ти на интелектуално развитие е това, но не го повтаряй непрекъснато.Ще го разберат и другите.Само ще се срамиш.Моли се Богу за разум и просветление.Само в молитвата ти е надеждата.
    п.п. Забравих, че си атеист.Но никога не е късно да измолиш Божията прошка и благодат.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #1706
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    То и Той малко е енигма, но някои яко са задълбали и в това, но да не омесваме темите.
    Енигма-загатка. Тайнствата Божии за малцина са видни. За нас, простосмъртните остава да вярваме в тях.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #1707
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Хайде сега да не си показваме "убавиньите". Аз знам , че нивото ти на интелектуално развитие е това, но не го повтаряй непрекъснато.Ще го разберат и другите.Само ще се срамиш.Моли се Богу за разум и просветление.Само в молитвата ти е надеждата.
    п.п. Забравих, че си атеист.Но никога не е късно да измолиш Божията прошка и благодат.
    Не се грижи за мен, а за себе си!
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  8. #1708
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    663
    Добре де, явно тази тема е далеч от компетенциите ви и има ли смисъл да я коментирате?. Защо не коментирате по темите с пчелите, как са при вас нещата, какво правите. Гледам няма никакви коментари. Не се занимавате с пчели ли ? Или не желаета да споделяте нищо. Нали е пчеларски форум, нещо явно ми убягва.

    П.С - айде Стоян пише, но Зуница не съм виждал да пише нещо за пчели. Това мъж ли е жена ли е ?

  9. #1709
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Добре де, явно тази тема е далеч от компетенциите ви и има ли смисъл да я коментирате?. Защо не коментирате по темите с пчелите, как са при вас нещата, какво правите. Гледам няма никакви коментари. Не се занимавате с пчели ли ? Или не желаета да споделяте нищо. Нали е пчеларски форум, нещо явно ми убягва.

    П.С - айде Стоян пише, но Зуница не съм виждал да пише нещо за пчели. Това мъж ли е жена ли е ?
    И двамата са мъжкари и майстори пчелари, но в момента малко са заети, че си мерят пишките.
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  10. #1710
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Добре де, явно тази тема е далеч от компетенциите ви и има ли смисъл да я коментирате?.....
    И как реши, че от нашите е далеч, а от твоите - не е? На какво се базира това ти умозаключение?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 171 от 193 ПърваПърва ... 71121161169170171172173181 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •