Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 164 от 193 ПърваПърва ... 64114154162163164165166174 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,631 до 1,640 от общо 1925
  1. #1631
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    842
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    На вниманието на плювалниците!( Особено на един.) Съберете жлъч и плюнете и по умните хора в САЩ. За сведение .Освен измамниците, либерастко-марксистки, управници в САЩ има и нормални хора като Тръмп и републиканците.
    https://dariknews.bg/novini/sviat/am...lenski-2310181
    Явно са разбрали,какво пише в учебниците по география за 7клас в украйна-французи и около са украйнци....по история-украинската народност на повече от 7000г....От което произлиза нов конфликт м/у македония и украйна,кой е открил и населил америка пръв

  2. #1632
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    842
    Пчеларски район
    Брезово

  3. #1633
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Какво става с тия курсове рубла валута де ни убеждаваше, за котки в чували и т.н.,че нещо времето минава а май само ние ще си купуваме през посредник руска газ и май ще я разходите транзит през нас и после ще я връщаме.То верно, че ние българите баш не сме ора ама не очаквах чак такива вундеркини да сме
    Те: https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...-na-sanktsiite
    Като се наритат големите, ще ни пуснат и нас да тичаме по терена. Ако се набутаме преди това, ще има "един зад врата". И без това ни броят за втора ръка хора, не без основания все пак.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  4. #1634
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Ми то и ние, горе-долу същото (по смисъл) го "пеем" тука, ама на Агрото такива не му минават...Докато го четох мярнах и това: https://glasove.com/na-fokus/adrien-...ka-palen-tekst

  5. #1635
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Поотняма ме известно време. Първо ходих да видя как е при Ердоган - работят хората здраво, не като при нас. После наваксвах пропуснатата работа, че и у нас трябва да се работи, за да се яде. Гледам - напреднала темата, даже прояви на цивилизованост се наблюдават /макар и не при всички/. Понеже съм на две ракии и три бири, моля и аз да ми бъде простено, ако съм обидил неволно някого. Ако е било нарочно...ами то трябва и характер да проявява човек в края на краищата, не може все да е християнин. Но уж гледам да не правя такива неща.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  6. #1636
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    ...ами то трябва и характер да проявява човек в края на краищата, не може все да е християнин...
    Едното не изключва другото...

  7. #1637
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Те: https://www.bloombergtv.bg/a/8-novin...-na-sanktsiite
    Като се наритат големите, ще ни пуснат и нас да тичаме по терена. Ако се набутаме преди това, ще има "един зад врата". И без това ни броят за втора ръка хора, не без основания все пак.
    Ми системата е такава а уж демократична.

  8. #1638
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ми системата е такава а уж демократична.
    Адаш, какво ти е мнението за депутинизацията на страната?
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  9. #1639
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Ми то и ние, горе-долу същото (по смисъл) го "пеем" тука, ама на Агрото такива не му минават...Докато го четох мярнах и това: https://glasove.com/na-fokus/adrien-...ka-palen-tekst
    Хубаво си го мярнал, но да беше се поинтересувал за още информация. Те: https://www.stopfake.org/bg/kak-fran...eniya-v-bucha/
    Само един цитат:"От средата и до края на април 2022 г., когато Боке е могъл да бъде в Украйна, в Буча вече не се водят военни действия, там вече не е имало нито ранени, камо ли пленени руски войници. Буча бе окупирана от руските войски от края на февруари до 1 април. Още на 1 април вечерта беше публикувано първото видео с мъртви тела по улиците на града. Тоест Адриен Боке не е могъл по никакъв начин да бъде в Буча и да наблюдава „неонацисти, които извършват военни престъпления“.
    Нека сме по-критични към съдържанието в мрежата, там има всичко и работят много хора за пари, създавайки пропаганда.Особено не вярвам на медии, които не афишират чия собственост са и откъде идват парите. Например "Капитал", когото крадците от ДПС редовно плюят, съвсем ясно си е написал, че се финансира от "Америка за България". Ако там се появи откровена и лесно опровержима лъжа, петното се лепва на финансиращата организация, та се внимава с фактите.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #1640
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    И новите братя.
    Равносметката е тази:

    Вече 18 години членуваме в НАТО! За това време сме дали по една вноска на година- 1 милиард долара, или общо- 18 милиарда!

    Четири американски бази, всяка по 250 милиона на година – пропуснати ползи , е равно на милиард. По 18 години – прави още 18 милиарда.

    2 милиарда за самолети! Парите отдавна са дадени, самолети още няма и скоро не се очертава да има.

    По заповед на САЩ (НАТО) опростихме на Ирак – 2 милиарда.

    По заповед на САЩ бяха унищожени – оръжия, техника, военна инфраструктура и боеприпаси за около 60 милиарда. Хиляди самолети, въртолети, танкове, бронемашини, автомобили, складове, казарми.

    Или, за 18 години дадохме на НАТО – 100 милиарда!!! КАКВО ПОЛУЧИХМЕ В ЗАМЯНА?!…

    Сега ни е останала военна техника за около 5-6 милиарда и ни натискат да я подарим на Украйна!
    Горните твърдения на какви факти се базират - документи, споразумения, договори, оценки. Че от описаните 100 млрд знам само за 2 млрд - и самолетите ги чакаме.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 164 от 193 ПърваПърва ... 64114154162163164165166174 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •