Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 114 от 193 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124164 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,131 до 1,140 от общо 1925
  1. #1131
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Здравей.Не се заяждам.Твоя въпрос поражда друг въпрос.След като всяка година някой крадат милиони тези някой от кого са ни освободили ?
    Тези някои, не са ни освободили. Те са протежета на онези, дето помагаха да сме "свободни" 45г. и бяха подготвени за дейността си веднага след 1989г.

    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    ....а 30ина години благоденствие задлъжняване с 30ина тона злато на година.Като взимаме повече от колкото даваме защо се получава тоя дълг не знам.
    Адаш, то неще обяснение. Бати Пейчо е дал отговора на готово ( В червеното ).
    Този пост е редактиран от zapstojan; 22.04.2022 в 19:45.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #1132
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Тези някои, не са ни освободили. Те са протежета на онези, дето помагаха да сме свободни 45г. и бяха подготвени за дейността си веднага след 1989г.


    Адаш, то неще обяснение. Бати Пейчо е дал отговора на готово ( В червеното ).

    Май всеки гледа да те изклати няма значение системата ма иначе всеки ти обяснява колко добро правдиво и висшеугодно е това дело и ако се опъваш се и сърди.

  3. #1133
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    851
    Пчеларски район
    Брезово

  4. #1134
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Тия навярно имат повече оръжие в един склад от колкото ние в цялата държава

  5. #1135
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Май всеки гледа да те изклати няма значение системата ма иначе всеки ти обяснява колко добро правдиво и висшеугодно е това дело и ако се опъваш се и сърди.
    Такъв им е манталитета. То не бяха активни борци, то не беше чудо! От където не очакваш оттам се пръкват.
    Една баба ще вземе пенсията и ще си купи един буркан мед. На следващата пенсия ще дойде за още един буркан и не се пазари.
    А един бивш партиен секретар, взима три пъти по-висока пенсия от бабата, ама вика дай ми с 2лв. по-евтино, аз няма да кажа на никой.
    Ми все търси подаръци "завалията".

    Те няма да се променят сами, особено докато им гласуваме и после им ръкопляскаме.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  6. #1136
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Май всеки гледа да те изклати няма значение системата ма иначе всеки ти обяснява колко добро правдиво и висшеугодно е това дело и ако се опъваш се и сърди.
    Казано с две думи: "Преклонената главица сабя не я сече.", ама клатенето си е клатене.....
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  7. #1137
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan
    Сега трябва да се ръся за книги с дискове ли?
    Не ,не спомних си че на времето питали Фидел Кастро кога ще си обръсне брадата ? А той им отговорил че когато се освободим напълно.

  8. #1138
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Казано с две думи: "Преклонената главица сабя не я сече.", ама клатенето си е клатене.....
    Защо си мисля, че някои иска да изпробва акъла на братушките и да ескалират по сериозно нещата.Та в тая връзка защо трябва зорлем за идеали да се завираме между шамарите или по точно слънцепеците.Какво и на кого трябва да доказваме та да не сме с преклонна глава.
    Българите може да са всякакви но не са прости та така лесно да ги зомбират не важи за тия с наноботите

  9. #1139
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от srg
    На някои хора трябва повече да се обяснява. .......... Относно вноските в ЕС повечето хора знаят че откак сме член, вноските всяка година са по-малки от получените пари. Така че спи спокойно от този джоб пари не ти крадат.
    Сетих се за Георги Парцалев който на времето размиваше народа. Цитирам : ,,,,,,И на мен на времето не ми бяха много ясни онези задачи за онези басейни които от три тръби се пълнят и от четири се изпразват и все пълни стоят.

    А как стои въпроса с лихвите ? Както се чува германците вече си имат няколко гръцки островчета. А ние като си нямаме каква ще я къдрим ?
    Да обесня защо питам.При нас има 16 вида помощи.Еднократната не се връща но другите рано или късно си ги искат.А тези родители които са живяли на гърба на държавата след това техните деца нямат право да учат в престижни училища.Има случаи когато децата се отказват от родителите си.

  10. #1140
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Защо си мисля, че някои иска да изпробва акъла на братушките и да ескалират по сериозно нещата.Та в тая връзка защо трябва зорлем за идеали да се завираме между шамарите или по точно слънцепеците.Какво и на кого трябва да доказваме та да не сме с преклонна глава.
    Българите може да са всякакви но не са прости та така лесно да ги зомбират не важи за тия с наноботите
    Не знам защо мислиш така.

    Другата поговорка е: "Ако мечката играе в съседния двор, утре ще дойде и при теб", но това е само информативно, т.е. Наслаждавай се на сеира докато можеш, че после...

    Та... аз не искам война и не виждам някой да иска война.
    Те и робите не искат да са роби, ама има кой да ги "снима".

    Иначе ако българите бяха малко по-прости, можеше да бъдем и народ. Ама понеже, не само че не са прости, ами кой от кого по-хитър и всеки иска да лежи на чужди гръб, и ако има "черна" работа някой друг да я свърши, та не само за народ, ами и за хой не ставаме.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

 

 
Страница 114 от 193 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124164 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •