Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 101 от 193 ПърваПърва ... 519199100101102103111151 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,001 до 1,010 от общо 1925
  1. #1001
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Германия няма да купува въглища от Русия за 4 милиарда годишно. Значи няма намерение да спира руската газ до 2027г. .
    Може би работи по въпроса за зелената сделка.
    Интересното е, че и Путин не спира газа.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  2. #1002
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Германия няма да купува въглища от Русия за 4 милиарда годишно. Значи няма намерение да спира руската газ до 2027г. .
    Може би работи по въпроса за зелената сделка.
    Интересното е, че и Путин не спира газа.
    Е друго си е така.Путин като молитва преди лягане. Та кога е казал Путин, че ще спира газта?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #1003
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Пичове, като последно ще има ли оръжие за Украйна или не ? Или мивкарите , пардон - мекеретата от ПоZитано 20 продължават да мътят водата?

    Чета Корнелия се обяснява, че не иска да има ранени и убити, та затова била против. Явно говори за руснаци такива, щото украинците си ги трепат и без наше оръжие. Понеже 70 годишната руска пропаганда у нас си е свършила добре работата с иначе нормално мислещи и уважавани от мен колеги и ще са нужни поне още толкова години наистина да се отрезвим като народ, кога точно Украйна нахлу в Русия и започна да безчинства? Или по какъв начин най-малкото е застрашила сигурността и "просперитета" на Русия? Щото като ви чета, оставам с впечатлението, че това е станало, пък аз от много работа съм го пропуснал?
    И аз не искам война, бежанци и високи цени, но Кремълския откаченяк ми ги сервира на воля. А и защо според някои, трябва едва ли не да му ръкопляскаме? А и тая политика да те правят на трътка, пък ти да се снижаваш и да се надяваш само с това да се разминеш, е може и малко да те понае.ат, но нали от това не се умира , също си е останка от комунизма.
    Има една приказка драги дами и гопода, която явно не я знаете: Бий, за да те уважават!
    За Путин - само бой, по всички фронтове, само от това разбира тип като него. Бой,бой и пак бой. И като заспи, да сънува, че яде як пердах.
    А я дай смислен довод за това, какво може да спре Путин да ти върне оръжието под формата на ракета? Лично аз не ща да слагам мишена на семейството си заради нечии лоши отношения или пък нечий бабаитлък .За бабаитите...Още набират доброволци за чуждестранния легион на Украйна. Всички мераклии да бият Путин са добре дошли в Украйна.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #1004
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Пичове, като последно ще има ли оръжие за Украйна или не ? Или мивкарите , пардон - мекеретата от ПоZитано 20 продължават да мътят водата?

    Чета Корнелия се обяснява, че не иска да има ранени и убити, та затова била против. Явно говори за руснаци такива, щото украинците си ги трепат и без наше оръжие. Понеже 70 годишната руска пропаганда у нас си е свършила добре работата с иначе нормално мислещи и уважавани от мен колеги и ще са нужни поне още толкова години наистина да се отрезвим като народ, кога точно Украйна нахлу в Русия и започна да безчинства? Или по какъв начин най-малкото е застрашила сигурността и "просперитета" на Русия? Щото като ви чета, оставам с впечатлението, че това е станало, пък аз от много работа съм го пропуснал?
    И аз не искам война, бежанци и високи цени, но Кремълския откаченяк ми ги сервира на воля. А и защо според някои, трябва едва ли не да му ръкопляскаме? А и тая политика да те правят на трътка, пък ти да се снижаваш и да се надяваш само с това да се разминеш, е може и малко да те понае.ат, но нали от това не се умира , също си е останка от комунизма.
    Има една приказка драги дами и гопода, която явно не я знаете: Бий, за да те уважават!
    За Путин - само бой, по всички фронтове, само от това разбира тип като него. Бой,бой и пак бой. И като заспи, да сънува, че яде як пердах.
    Енергийната криза се заформи от преди време и от енергийните борси и зелените сделки.Знаеш ли от кога е построен северен поток две.Знаеш ли че никой не иска да ходи на борсите щото трябва да вложи милиарди десетки години и хиляди километри тръби и да му редят енергииен пакет след пакет.

  5. #1005
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    А я дай смислен довод за това, какво може да спре Путин да ти върне оръжието под формата на ракета? Лично аз не ща да слагам мишена на семейството си заради нечии лоши отношения или пък нечий бабаитлък .За бабаитите...Още набират доброволци за чуждестранния легион на Украйна. Всички мераклии да бият Путин са добре дошли в Украйна.
    Перо иска да се репчи срещу страна де се опъва на 50ина държави .Не знам какво да кажа

  6. #1006
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    595
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Перо иска да се репчи срещу страна де се опъва на 50ина държави .Не знам какво да кажа
    Може би това: " Като се представяха за мъдри, те глупееха." /Библ./

  7. #1007
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    895
    Пчеларски район
    планета Земя
    "Освободителите" от великата руска армия знаете ли какви ги вършат из Украйна или си защитавате Русия по навик?
    https://www.dw.com/bg/%D0%BF%D1%80%D...%B0/a-61395908

  8. #1008
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    "Освободителите" от великата руска армия знаете ли какви ги вършат из Украйна или си защитавате Русия по навик?
    https://www.dw.com/bg/%D0%BF%D1%80%D...%B0/a-61395908
    Перо в 21 век се говори за радиосъобщения при тия сателити , дронове и прочие де могат да ти видят коя марка цигари пафкаш.

  9. #1009
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Перо в 21 век се говори за радиосъобщения при тия сателити , дронове и прочие де могат да ти видят коя марка цигари пафкаш.
    Адаш, наистина ли не прочете статията?
    "Така например е документирано съобщение от руски войник за това, че той и другарите му са убили човек на велосипед. Снимката на убития мъж с колелото обиколи целия свят."

    Чрез Дронове и сателити ще видят коя марка цигари пафкаш, ако те снимат точно когато пафкаш. Пропуснат ли момента, ще ти снимат дедовия.

    От твоя гледна точка, чрез дронове и сателити, руснаците лесно ще докажат, че цивилните са се самоубили, за да уронят престижа на руснаците.
    "Да живее международното положение!" - Филип Трифонов
    "С възникването на гардеробите, хаосът е бил подреден в тях и е възникнал порядъкът и порядъчния човек."

  10. #1010
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Я се позамислете малко над следния въпрос: Ако въобще е имало такава акция и тя е наредена "отгоре", дали за нея ще се говори в открит радиоефир, при положение, че всички разговори в армиите отдавна са по цифрови, криптирани канали?"
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 101 от 193 ПърваПърва ... 519199100101102103111151 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •