Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 66 от 193 ПърваПърва ... 1656646566676876116166 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 651 до 660 от общо 1925
  1. #651
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Когато пиша , че комунизмът не отминава безнаказано ,вно съм прав.По - комунистическа пропаганда през живота си не съм виждал.Какво е комунистичиска пропаганда? Това е да повтаряш като розволен грамофон една и също "благословена от властващите мантра".
    Да ти призная подозирах , че си фен на Гьо белс , но сега виждам , че не съм прав.Не си фен .Просто си последовател."Една лъжа повторена сто пъти става истина." Достатъчно е да си най-гласовития."
    Не знам плащат ли ти да ни заливаш с лъжи и манипулации или просто по навик от едното време го правиш? ...
    Ако беше уточнил кое не отговаря на истината, мнението ти нямаше да звучи като мантра, пропаганда или нещо такова.

    Не се произнесе за целувката на премиера с афроамериканеца!

  2. #652
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    И мен така ме режат ма аз съм упорит
    Ползвай Яндекс.Все нещо излиза. Може да намериш и кадри директно от войната. Не са красиви.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #653
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Ако беше уточнил кое не отговаря на истината, мнението ти нямаше да звучи като мантра, пропаганда или нещо такова.

    Не се произнесе за целувката на премиера с афроамериканеца!
    Не желая да споря с деформирани от партията мозъци. Само като факт .Дядото на кумицата ми е удавен в шлеповете в Лом 1923г. Това което знам не е от партийните книжки на агро, а от хора по някакъв начин участвали в събитията.
    п.п. Някой като дете от училище да са го водили в музея на революционното движение? Агрото услужливо не помни какво пише Гео Милев в "Септември".Измамата разчита на късата памет на хората. "Клаха народа си , така както и турчин не е." Апропо .Кой уби Гео Милев? А защо?
    https://chitanka.info/text/11335
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #654
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Не желая да споря с деформирани от партията мозъци. Само като факт .Дядото на кумицата ми е удавен в шлеповете в Лом 1923г. Това което знам не е от партийните книжки на агро, а от хора по някакъв начин участвали в събитията.
    п.п. Някой като дете от училище да са го водили в музея на революционното движение? Агрото услужливо не помни какво пише Гео Милев в "Септември".Измамата разчита на късата памет на хората. "Клаха народа си , така както и турчин не е." Апропо .Кой уби Гео Милев? А защо?
    https://chitanka.info/text/11335
    Чакай сега. Агро ти дава точна информация - числа.
    А ти даваш дезинформация. Това в синьото е цитат от Антон Страшимиров, а не от Гео Милев.
    И изобщо...като малък са те водили в музея на революционното движение => ти си завършен комунист.

    П.п. Нищо не каза за целувката! За едни може, а за ония на гей-парада не може. Ако това не е двоен аршин, здраве му кажи!

  5. #655
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Чакай сега. Агро ти дава точна информация - числа.
    А ти даваш дезинформация. Това в синьото е цитат от Антон Страшимиров, а не от Гео Милев.
    И изобщо...като малък са те водили в музея на революционното движение => ти си завършен комунист.

    П.п. Нищо не каза за целувката! За едни може, а за ония на гей-парада не може. Ако това не е двоен аршин, здраве му кажи!
    А ти не четеш стихотворението. Това че цитатът не е от там щеше да го видиш ако четеше. И не съм длъжен да ти давам наготово и автора на мисълта.Поне за това си се потрудил.Какво да се прави "Чукча не читатель.Чукча писатель." С агрото се сменяте да ни заливате с помията на официозите. Не ни подценявайте. И с по-мръсна помия са ни заливали.45 години явно не са ви стигнали.И сега се отваряте отново старата гвардия на комунистическата пропаганда. Само малък кръгом и старата песен на нов глас.
    А ти извинявай, си живял в комунистическа страна .Явно си по-комунист. Ама не си имал и нормални учители които да те водят по музеи и театри. На опера пък съвсем. Е то тия пропуски в детството оставят следите си в зрелостта .При някои тя никога не пристига.
    п.п. Радвам се , че си обърнал внимание на целувките. Стига тоя интерес да няма друг подтекст. Казвам аз , че само с казионна пропаганда ни занимаваш и то си пролича щом простоКирчо , лъжлив Кирчо си гледал.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #656
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    А ти не четеш стихотворението. Това че цитатът не е от там щеше да го видиш ако четеше. И не съм длъжен да ти давам наготово и автора на мисълта.Поне за това си се потрудил.Какво да се прави "Чукча не читатель.Чукча писатель." С агрото се сменяте да ни заливате с помията на официозите. Не ни подценявайте. И с по-мръсна помия са ни заливали.45 години явно не са ви стигнали.И сега се отваряте отново старата гвардия на комунистическата пропаганда. Само малък кръгом и старата песен на нов глас.
    А ти извинявай, си живял в комунистическа страна .Явно си по-комунист. Ама не си имал и нормални учители които да те водят по музеи и театри. На опера пък съвсем. Е то тия пропуски в детството оставят следите си в зрелостта .При някои тя никога не пристига.
    п.п. Радвам се , че си обърнал внимание на целувките. Стига тоя интерес да няма друг подтекст. Казвам аз , че само с казионна пропаганда ни занимаваш и то си пролича щом простоКирчо , лъжлив Кирчо си гледал.
    Виж сега!
    Ставаш за партиен секретар.

    Иначе на опера съм ходил. На лебедово езеро. Един като подгони една балерина, гония, фана я, помириса я, па я фърли

  7. #657
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    ... Иначе на опера съм ходил. На лебедово езеро. Един като подгони една балерина, гония, фана я, помириса я, па я фърли
    С това си изхождане по въпроса направо ме остави без думи. По -силно от твоето изказване не бях и помислял , че може да има. Аферим! Ашколсун! Машала!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #658
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    С това си изхождане по въпроса направо ме остави без думи. По -силно от твоето изказване не бях и помислял , че може да има. Аферим! Ашколсун! Машала!
    Айде лека!

  9. #659
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan
    Виж сега! Иначе на опера съм ходил. На лебедово езеро.
    Най правилния превод било : Кълчи баджак - гиол юордек. Или нещо такова.

    Дали е вярно това ?

    https://www.youtube.com/watch?v=Kr1_YIFSHlE
    Този пост е редактиран от batipej4o; 20.03.2022 в 02:01.

  10. #660
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...
    Я по-добре виж цената на олиото по рафтовете, снимки нещо пусни, да знаем къде сме.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 66 от 193 ПърваПърва ... 1656646566676876116166 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 4 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 4 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •