Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 131
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Интересите ми в системата за известяване не бяха материални. Искам да видя проекта си за АПИС реализиран. За това го подарихме на МЗХГ и нито аз, нито Матеев, нито Рости не взеха за него и стотинка. Каква система и какви интереси мога да имам аз в опрашването? Това не е моя идея.
    Как на МЗХГ ? Не го ли "подарихте" на някоя заралийска фирма? ( Да бе, да! Подарили! )

    'Що ли ми е трудно да ти вярвам?
    Тогава оти споря со тебе!?

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Ка на МЗХГ ? Не го ли "подарихте" на някоя заралийска фирма?

    'Що ли ми е трудно да ти вярвам?
    Тогава оти споря со тебе!?
    Покажи ми къде в цялата работа е намесена заралийска фирма и коя е тя?
    И кой те кара да вярваш???
    Спориш с празни приказки! До сега нито един факт - само клатиш клавиатурата.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Спориш с празни приказки! До сега нито един факт - само клатиш клавиатурата.
    Колкото и ти представяш факти, които да ни убедят, че всичко, което правиш е само и единствено, заради слабостта (любовта) ти към пчеларите.

  4. #24
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Аве, като споменавате системата за оповестяване, кажете как се представи миналата година.Не се шуми за отравяния, явно работи.

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Колкото и ти представяш факти, които да ни убедят, че всичко, което правиш е само и единствено, заради слабостта (любовта) ти към пчеларите.
    И защо трябва да те убеждавам? Някакъв смръдльо твърди нещо без да го докаже, а аз да доказвам обратното. Дума срещу дума и вярвай в каквото искаш! Това, което аз казвам го потвърдихая още двама.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #26
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И защо трябва да те убеждавам? Някакъв смръдльо твърди нещо без да го докаже, а аз да доказвам обратното. Дума срещу дума и вярвай в каквото искаш! Това, което аз казвам го потвърдихая още двама.
    Е де, пак започна с обидите към пчеларите. Честно казано не мога да те разбера. Появи се ей тъй от нищото във форума, вероятно защото ни обичаш и с огромното желание да ни помагаш, надявам се без комерсиални цели. Нали така или нещо бъркам?! Подпичкваш се до едно време с нас, след което събираш доста напрежение в себе си и започваш да обиждаш. Това, което си казал и са го потвърдили още двама - незнам какво е. Сега аз да те питам - Какъв е твоя интерес от това, което предстои - заплащането на пчеларите за опрашване?

  7. #27
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    ...Някакъв ...
    Е, те затова говоря и в други теми. Нещата могат да бъдат казвани и по-цивилизовано.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И защо трябва да те убеждавам? Някакъв смръдльо твърди нещо без да го докаже, а аз да доказвам обратното. Дума срещу дума и вярвай в каквото искаш! Това, което аз казвам го потвърдихая още двама.
    Г-н Модератор, шефа Ви още ли държи на думата си? https://www.pushalka.com/forum/viewt...133105#p133105

  9. #29
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И защо трябва да те убеждавам? Някакъв смръдльо твърди нещо без да го докаже, а аз да доказвам обратното. Дума срещу дума и вярвай в каквото искаш! Това, което аз казвам го потвърдихая още двама.
    При още една обида ще говоря с Матеев за отнемане правото ти на писане във форума!!!
    Тежко се говори с глухи!
    Трудно се показва истината на слепи! Ужасно се спори с идиоти!

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Не точно по темата, но във връзка с нея.
    https://agri.bg/novini/dfz-prevede-nad-2-mln-lv-po-prsr
    Та да разнищим.
    17 бенефициента за 2 млн лв.
    А сега към темата - за опрашване ще се подпомагат стопани от 10 до 150 кошера/пч.семейства. къде му е сметката на собственика на 10 пч.семейства, след като той ще трябва да заплаща всеки месец почти 200 лв за соц.осигуровки или грубо сметнато на годишна база, той ще дължи около 2400 лв. Познайте кой ще се облажи? Ами тия, които ще успеят да пръснат пчелните семейства на брат, чичо, внук и т.н. по 150 бр., колкото е тавана на подпомагането, а и как лесно ще си избият смъртността няма да ви светвам. С две думи всичко се прави в услуга на "едрия" пчелар, а за малкия остават пак ядовете.

 

 
Страница 3 от 14 ПърваПърва 1234513 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •