Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1 до 10 от общо 42
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2020
    Мнения
    4
    Пчеларски район
    Габрово

    Записване за ПЧЕЛНИ ОТВОДКИ 2022г.

    Записване за ПЧЕЛНИ ОТВОДКИ за 2022г.
    Лицензиран производител на пчелни майки и отводки. Пълен набор документи по Националната Пчеларска програма. Възможност за транспорт и прехвърляне в кошери. 100 лв.
    Телефон за връзка: 089 760 0105


  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от bochomalchev Виж публикацията
    Записване за ПЧЕЛНИ ОТВОДКИ за 2022г.
    Лицензиран производител на пчелни майки и отводки. Пълен набор документи по Националната Пчеларска програма. Възможност за транспорт и прехвърляне в кошери. 100 лв.
    Телефон за връзка: 089 760 0105
    Че напиши, де ! На какви и колко рамки? А то, така само да си хаби човек пари за телефонни разговори.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2020
    Мнения
    4
    Пчеларски район
    Габрово
    Телефонните оператори и те се хранят.

  4. #4
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    546
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    Каква порода са ти пчелите? Родопика или ?
    За слабото семейство пашата винаги е слаба, за силното винаги е обилна.

  5. #5
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от bochomalchev Виж публикацията
    Телефонните оператори и те се хранят.
    Винаги съм си мислил, че целта на една обява е да предложи стоката така , че купувачите да я пожелаят. Явно нещо бъркам.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  6. #6
    Наблюдател
    Регистриран
    06.12.2020
    Мнения
    4
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Винаги съм си мислил, че целта на една обява е да предложи стоката така , че купувачите да я пожелаят. Явно нещо бъркам.
    Затова има посочен телефон, за да бъдат уточнени всички неясноти. Понеже ти явно си достатъчно беден, че да не можеш да си позволиш един телефонен разговор, няма и пчели да си купиш.

  7. #7
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от bochomalchev Виж публикацията
    Затова има посочен телефон, за да бъдат уточнени всички неясноти. Понеже ти явно си достатъчно беден, че да не можеш да си позволиш един телефонен разговор, няма и пчели да си купиш.
    Хайде и аз да се намеся.
    Във форума има ясно изписани правила, как да се изписва обява. Та, колегите на това акцентират.
    Моето мнение пък е друго и не го налагам, та мисля, че един ясен етикет върху стоката би я продал по-добре, заедно с една приветлива усмивка. Ноооо... идиоти много и от двете страни, затова понякога бизнеса зацикля.

  8. #8
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от bochomalchev Виж публикацията
    Затова има посочен телефон, за да бъдат уточнени всички неясноти. Понеже ти явно си достатъчно беден, че да не можеш да си позволиш един телефонен разговор, няма и пчели да си купиш.
    Е замисли се малко. Защо ли пчеларите не ти харесват обявата? Няма да ти навреди да прочетеш обявите на производителите от Европа. Предполагам , че пчелинът и пчелите ти отговарят на всички законови изисквания и всичко е качествено и в ред. Но, маркетинга ти никакъв го няма! Но, зорлем хубост не става.
    п.п. Това , че само един вредител (тсц), без никакъв опит в пчеларството ти харесва написаното , трябва да те накара да се замислиш. С най-добри чувства.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #9
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    За мен си е съвсем редовна обявата. Достатъчна, ако ми трябват отводки, да се информирам за подробности. Още повече, че има и местоположение и ми е наблизо.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  10. #10
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    За мен си е съвсем редовна обявата. Достатъчна, ако ми трябват отводки, да се информирам за подробности. Още повече, че има и местоположение и ми е наблизо.
    Това е така защото подобно предлагане все още е малко „кът“, ако имаше сто подобни обяви, но с обявени конкретни цени, едва ли ще предпочетеш да звъннеш точно на тази само за да се увериш, че пусналия обявата си е сверил добре часовника преди това, обикновено на деловите хора времето им е скъпо за да си позволят подобни опити...

 

 
Страница 1 от 5 123 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •