Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 42
  1. #11
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    848
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от Цеко Виж публикацията
    на деловите хора времето им е скъпо за да си позволят подобни опити...
    Демек,деловите хора нямат минута,за да посочат цената,но пък имат много минути да обясняват по тел...интересна математика..

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Аз виждам написана цена, вие - не. Ако пишеше 200 лв, щях да знам да не се обаждам, защото ще ми е скъпо. А за 100 лв ще си струва да звънна. Каквото и описание на отводката да има сложено, пак обясненията ще са първо по телефона, после и на място ще се преценява.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Аз виждам написана цена, вие - не. Ако пишеше 200 лв, щях да знам да не се обаждам, защото ще ми е скъпо. А за 100 лв ще си струва да звънна. Каквото и описание на отводката да има сложено, пак обясненията ще са първо по телефона, после и на място ще се преценява.
    Ти хубаво видя цена , но стока срещу нея видя ли? Отводка? На колко и какви пити? Или цената е твърда независимо от големината на отводката и размера на питите? То все едно сайт за продажба на обувки да продава на една твърда цена независимо от размер и вид.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    06.01.2011
    Мнения
    1,125
    Пчеларски район
    с. Воднянци, обл. Видин
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Демек,деловите хора нямат минута,за да посочат цената,но пък имат много минути да обясняват по тел...интересна математика..
    Не това имах в предвид, а че деловите хора ( исках да визирам потенциалните купувачи) нямат време да правят празни прозвънявания на подобни обяви в които липсват конкретни предложения като например, какво, кога и точно за колко пари се продава, освен ако не търсят под вола теле....

  5. #15
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Някой тук може ли точно и изчерпателно да специфицира всички параметри, на които трябва да отговаря една отводка?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Някой тук може ли точно и изчерпателно да специфицира всички параметри, на които трябва да отговаря една отводка?
    Ще напиша само ако си купиш поне една от колегата, който предлага.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ще напиша само ако си купиш поне една от колегата, който предлага.
    Опиши ми всички качества и параметри, на които да отговаря тя и ще си купя, когато му дойде времето. Все пак ти си баш специалиста и се надявам да не пропуснеш нещо важно или да ме подведеш.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,028
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Някой тук може ли точно и изчерпателно да специфицира всички параметри, на които трябва да отговаря една отводка?
    Пак си търсиш чесалото май.
    Една отводка отговаря на изискванията, които предпочита купувача. Това не е шуруп бре инджинерина. Продавал съм на три, на четири, на пет рамки. Бе 'кво ли ти обяснявам.

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Опиши ми всички качества и параметри, на които да отговаря тя и ще си купя, когато му дойде времето. Все пак ти си баш специалиста и се надявам да не пропуснеш нещо важно или да ме подведеш.
    Не си оригинален.Оня с "когато му дойде времето" напълни гушата и бега в Мадрид. Може да сме пчелари , ама все толкова помним. Аз лично съм като слон злопаметен. Не се съмняваш нали? Та, на думата. Купуваш или пак к----ски номера въртиш?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Пак си търсиш чесалото май.
    Една отводка отговаря на изискванията, които предпочита купувача. Това не е шуруп бре инджинерина. Продавал съм на три, на четири, на пет рамки. Бе 'кво ли ти обяснявам.
    Точно за това зададох въпроса именно така! Да проумеят бетонните ви глави, че няма как в една обява да се опишат всички възможни предложения, задоволяващи изискванията на всеки купувач. За това нещата се изясняват в телефонен разговор, понякога не само един. А вие се наловихте като сафрид на чепаре!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 2 от 5 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •