Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 25 от 37 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 241 до 250 от общо 364
  1. #241
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    592
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ми за жалост май е така.Това явно ни е от тракиския ген а той според генетиката е в най голям % в съвремените българи някъде към 20% ако приемем, че траките са местен народ.
    "Тракийският народ, след индийския, е най-голям от всички народи на света.
    Ако беше обединен, той би бил непобедим и най-могъщ.
    Но той е неспособен за такова обединение и поради това е слаб народ."
    /Херодот/

  2. #242
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    От най близките съседи някой де е дръпнал по напред се сещам за Словения иначе на балканския полуостров са 13 държави като някой само частично като например Италия де е по-добре ама все пак е била империя.
    Та балканския полуостров има 30ина милона души население а българите по днешни данни от НСИ сме 6,5милиона /в избирателните списъци са повече и то без тия под 18г. явно иама много гостяни от някаква паралелна България/.
    Е не ви ли омръзна да ревете и да редите като свекърви та некъдърни, та крадливи, та дебили та какви ли не сме били а ако се сравним не само със другите тъмни балкански субекти де са ни комший а и със световното население де е близо 8 милиарда сме цвете ама не е какво да е цвете а цвете за мирисане.
    Радвам се и не се срамувам, че съм се родил българин.Хау!
    Браво адаш! Успокои ме. Тъкмо се бях притеснил леко.
    Да сме живи и здрави! Да са ни живи и здрави и "управляващите", нали и те като нас. Каквито те-такива и ние. Нали те от нас таковато...?
    "Управляващи" ли? Какво значи управляващи? За това по-късно.
    Гледам, че и др. Боян ти е дигнал палец.
    Няма лошо. Нали и той като "управниците". Абе, явно е доволен от себе си, т.е. от управниците, т.е. от себе си... Нали какъвто той, такива и те и обратно...!
    Абе, чудо!
    Тодор Колев имаше една песен "Фалшив герой". Тя песента хубава, ама заглавието, заглавиетоооо.

  3. #243
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Браво адаш! Успокои ме. Тъкмо се бях притеснил леко.
    Да сме живи и здрави! Да са ни живи и здрави и "управляващите", нали и те като нас. Каквито те-такива и ние. Нали те от нас таковато...?
    "Управляващи" ли? Какво значи управляващи? За това по-късно.
    Гледам, че и др. Боян ти е дигнал палец.
    Няма лошо. Нали и той като "управниците". Абе, явно е доволен от себе си, т.е. от управниците, т.е. от себе си... Нали какъвто той, такива и те и обратно...!
    Абе, чудо!
    Тодор Колев имаше една песен "Фалшив герой". Тя песента хубава, ама заглавието, заглавиетоооо.
    Страхувам се, че управляващите не са баш управляващи в смисъла който влагаме ние с теб и категорично отказвам да ми се вменява вина за техните действия или бездействия.
    На теб всички кошери ли са ти еднакви макар да имат един цар или едни са могъщи империии а друг не са баш а самодържеца е един и при това са поставени при равни условия.

  4. #244
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Страхувам се, че управляващите не са баш управляващи в смисъла който влагаме ние с теб и категорично отказвам да ми се вменява вина за техните действия или бездействия.
    На теб всички кошери ли са ти еднакви макар да имат един цар или едни са могъщи империии а друг не са баш а самодържеца е един и при това са поставени при равни условия.
    Опазил ме бог да ти вменявам вина и то за управляващите!
    Атаката ми беше с-у др.Боян. Нали той твърди, че управниците са от народа и са като народа, та като неелат, народа да благоговее и да се сърди на себе си, щото управниците нямат вина, че народа неела - проблема изцяло е в народа.
    Горките управници, не случиха на народ...

  5. #245
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,562
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Опазил ме бог да ти вменявам вина и то за управляващите!
    Атаката ми беше с-у др.Боян. Нали той твърди, че управниците са от народа и са като народа, та като неелат, народа да благоговее и да се сърди на себе си, щото управниците нямат вина, че народа неела - проблема изцяло е в народа.
    Горките управници, не случиха на народ...
    Ако някой друг дърпа конците а тия хора са нещо като бушон или има нещо сбъркано в тая система на избор на управление.

  6. #246
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,242
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Angel Yosifov Виж публикацията
    Нямаме си НЕЗАВИСИМОСТ!
    И не сме имали, долу-горе от Симеоново време. Владетеля(управника) обединил една камара племена и искал да завладее Константинопол(и почти успял). И с който цяла Европа се съобразявала, волю-неволю.
    ... А потомците на племената сме си същите...

  7. #247
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Опазил ме бог да ти вменявам вина и то за управляващите!
    Атаката ми беше с-у др.Боян. Нали той твърди, че управниците са от народа и са като народа, та като неелат, народа да благоговее и да се сърди на себе си, щото управниците нямат вина, че народа неела - проблема изцяло е в народа.
    Горките управници, не случиха на народ...
    Я опитай пак, ама с цитат!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #248
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Страхувам се, че управляващите не са баш управляващи в смисъла който влагаме ние с теб и категорично отказвам да ми се вменява вина за техните действия или бездействия.
    На теб всички кошери ли са ти еднакви макар да имат един цар или едни са могъщи империии а друг не са баш а самодържеца е един и при това са поставени при равни условия.

    Опираме до една единствена думичка - възможности . Наистина са при еднакви условия, но едните имат качествена и плодовита майка от хубав ген и са могъщи империи(силни семейства) , а други с калпави майки и са мърши.
    Природата е направила така, че всички същества са с различни възможности и няма как всички да са равни. Та и ние така като държава.

  9. #249
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Ами всеки може се мисли за какъвто си се иска ама аз съм станал в седем сутрината и досега дори и сега в момента работя и някой да ми внушава, че съм мързеливец няма как да се съглася с него.
    Жоре, голямо блъскане бре- 15 часа. Да не пишеш романи. Патриот си, видял си свят по Европа, па ми кажи : Къде по света има такова нещо, да се пръкнат двама от нищото / без партия, без структори, без програма, без кадри/ и да вземат властта. Като пиша : вземат имам предвид, че умният българин им я подари.

  10. #250
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Жоре, голямо блъскане бре- 15 часа. Да не пишеш романи. Патриот си, видял си свят по Европа, па ми кажи : Къде по света има такова нещо, да се пръкнат двама от нищото / без партия, без структори, без програма, без кадри/ и да вземат властта. Като пиша : вземат имам предвид, че умният българин им я подари.
    Определено и аз им нямам особено доверие. Българина гласува за тях защото си търси поредния "бащица" и защото са симпатяги. Искам да видя как ще избутат зимата и тогава ще реша за себе си стават или не. Че тая тюрлю гювеч коалиция хич не ми вдъхва доверие. А и е важно коя икономическа групировка стои зад тя и им плаща масрафа.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

 

 
Страница 25 от 37 ПърваПърва ... 15232425262735 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •