Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456
Резултати от 51 до 56 от общо 56
  1. #51
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    650
    Тук прочетох доста добре и не ми хареса. За другото помислих че е просто неуместна реклама. А то цялата тема си е реклама била, това което не видях.

  2. #52
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    ....Но според мен това не е нормално и би трябвало хора които се занимават с отглеждане на пчели да комуникират по съвсем различен начин. Вярно е че пчеларите не са като планинарите (има много случайно субсидирани хора) но все пак се води че от еродираните и образованите.
    Ако това го беше написал в отделен пост, щях да го палцирам.
    За Друмев те предупредих. Палцира без задръжки.

  3. #53
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ч'ай сега! Наричаш ни ПЕДАЛИ, имаш ли основателна причина за това или толкова ти е речника, съответно акъла? А бе, вие, по него край, изключае единици, май сте "сгънали" нещо византийско - липса на адекватно отношение към опонента.
    Та за майките - Колко пари даваш, мога и да ти ги донеса, както и предам в семействата, че явно си неспособен и добър ден да речеш.
    Малко със закъснение, ма ша ма извиниш. Ами педали сте-онлайн мъжаги. Какъв е човек, когато веднага разбира къде ме сърби и иска да ме почеше. Само на византиец не бяха ме обиждали, върховен си.Сега се изчервявам , засрамвам се и напускам форума. Да, ама НЕ -жалко , че няма иконка среден пръст да ти го туря.


  4. #54
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Е?! Не познах ли , че го сърби дупето? Само за педали си мисли.
    Ей, Чанко, не го върти тука.Няма да те огрее. Само Ф16 мога да ти предложа. А и на нормалните хора им се повръща от джендърите.
    Спирам да пиша за небивалиците ти, явно писането ти след някоя ракия и след 23.00 не ти се отразява добре. Когато можеш да предложиш нещо друго освен арматура и си махнеш джендърския ник, ми се обади.

    пп. този ник на женати ли е ? какво означава ?

  5. #55
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Христо Димитров Виж публикацията
    ...
    Без да вземам страна по въпроса, Калин и Зуница се заяждат само с Чанко от целия форум, а Чанко сипва и провокира на почти всеки и то без зор и без да познава хората
    Така че е ясно кой е провокатора
    Я, счетоводителят бил и духовит. Сипвам точно на хора, които познавам от години. Е, какво да ви правя, да ви оставя да си чешете егото на дъртия ми ли?

  6. #56
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Понеже следя темата да си кажа и моето мнение. Ако човека е искрен и наистина иска някой да му прати 2 майки, значи цялото последващо нещо като мнения са нещастни заяждания.
    Къде усети нотка на неискреност. Баси, писа ми човек да пита : купувам или искам подарък.

    КУПУВАХ !

 

 
Страница 6 от 6 ПърваПърва ... 456

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •