Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 56
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Е, как да оставя без внимание тъпотиите на пернишката мека китка. Това явно е творено след третата ракия, друго обяснение не намирам. Абе братчет, нали съм ти писал, че с този педалски никнейм, не минаваш за мъж при мен.Боже, боже кой взел да ми пише за джендъри и начесване. Уджас.

    пп. и не си удряй дупето в тавана за да ме уязвиш и засегнеш- имунизиран съм.
    Ем сърби! Ем боли! Ще му се на Чанко мъжка ласка.Ама няма да го огрее!
    п.п. Нали ти писах и преди бре Чанко, че при нас лекуваме от празноглавие с Ф16 (арматурка, да не убива ръката) , увита във вестник за удобство на "доктора".
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #32
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Чудя ти се на акъла. Какъв е тоз мерак у теб, да се чекнеш на всички на ред. 'Кво търсиш в крайна сметка - майки или чесало на дупето?
    Е, нямам толкова акъл иначе щях да съм пожарникар. Аз търся майки, ама си прочети писаниците и ще видиш, че ти се чекаш на моя. Аман от "мъжаги".

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ем сърби! Ем боли! Ще му се на Чанко мъжка ласка.Ама няма да го огрее!
    п.п. Нали ти писах и преди бре Чанко, че при нас лекуваме от празноглавие с Ф16 (арматурка, да не убива ръката) , увита във вестник за удобство на "доктора".
    Чудя се откъде ти идва тая любов към мен. За втори път ти идва музата. Ква арматура бе братчет, нали си мъжага.Само дето ника ти е на жена. Джендъра вика: дръжте джендъра.

  4. #34
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Е, нямам толкова акъл иначе щях да съм пожарникар. Аз търся майки, ама си прочети писаниците и ще видиш, че ти се чекаш на моя. Аман от "мъжаги".
    Не е проблем, че нямаш акъл, а че не умееш да го ползваш рационално. И не прехвърляй вината, знам че ти е в кръвта, но..

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    На пръв поглед няма нищо общо с темата но като се загледа човек във втората снимка ще се сети та: Има ли мед от кокичета, че на руския пазар го има и макар да се шегуват някои: елфи или пчели са го събирали, си го има и не е от най евтините?
    1
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	7.jpeg
Прегледи:      89
Размер:	20.2 KB
ID:	10789

    2
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	9.jpeg
Прегледи:      91
Размер:	41.1 KB
ID:	10790

  6. #36
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    На пръв поглед няма нищо общо с темата но като се загледа човек във втората снимка ще се сети та: Има ли мед от кокичета, че на руския пазар го има и макар да се шегуват някои: елфи или пчели са го събирали, си го има и не е от най евтините?
    1
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	7.jpeg
Прегледи:      89
Размер:	20.2 KB
ID:	10789

    2
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	9.jpeg
Прегледи:      91
Размер:	41.1 KB
ID:	10790
    Гоше, то и в България има розов мед, демек от рози. Но както обявиха производителите или по-скоро, тия които го фабрикуват, е букет с розова есенция или нещо от сорта.

  7. #37
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    На пръв поглед няма нищо общо с темата но като се загледа човек във втората снимка ще се сети та: Има ли мед от кокичета, че на руския пазар го има и макар да се шегуват някои: елфи или пчели са го събирали, си го има и не е от най евтините?
    1
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	7.jpeg
Прегледи:      89
Размер:	20.2 KB
ID:	10789

    2
    Щракнете върху изображението за по-голям размер

Име:	9.jpeg
Прегледи:      91
Размер:	41.1 KB
ID:	10790
    Както и преди съм казвал, че някои колеги само им кажи за някакво цъфтящо растение и ето ти мед от него. Важно е обаче дали ще има глупаци да му се хванат на въдицата. В някои книги е написано колко нектар е възможно да се вкара от декар цъфтяща растителност. Значи от един декар кокичета е възможно да се появи някакво количество нектар, но някой виждал ли е един декар кокичета? Та някои като започнат да пишат глупости, че вземат и да се унасят. Сами си вярват на простотиите. Мед от кокичета!?

  8. #38
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Както и преди съм казвал, че някои колеги само им кажи за някакво цъфтящо растение и ето ти мед от него. Важно е обаче дали ще има глупаци да му се хванат на въдицата. В някои книги е написано колко нектар е възможно да се вкара от декар цъфтяща растителност. Значи от един декар кокичета е възможно да се появи някакво количество нектар, но някой виждал ли е един декар кокичета? Та някои като започнат да пишат глупости, че вземат и да се унасят. Сами си вярват на простотиите. Мед от кокичета!?
    По принцип на теория е възмножно но на практика едва ли прав си за декарите отделно студа и силата на семейства но това на снимките хем е мед от кокиче хем не е .Истински си е ,но е от Алтайски Кандик

    Ако внимателно прочетете информацията, която е посочена на етикета на буркана с надпис „Кокиче мед“, се оказва, че източникът на нектар е цвете, наречено планински кандик. Латинското наименование на Erythronium е алтайско кокиче.

    Кандик е луковично растение, принадлежащо към семейство лилии. Основният период на цъфтеж пада през май, когато настъпва стабилно топло време, насекомите активно събират прашец.

    П.П.Та се чудя за майките и меда от алтайски кандик

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Чудя се откъде ти идва тая любов към мен. За втори път ти идва музата. Ква арматура бе братчет, нали си мъжага.Само дето ника ти е на жена. Джендъра вика: дръжте джендъра.
    Че в главата ти е пълен вакуум отдавна е ясно на всички. Напрегни ако нещо е останало в кухината и прочети за ДобротиЦА( от твоя край е) щом простотията ти е смутена от звученето.
    https://bg.wikipedia.org/wiki/Добротица
    Я си спомни кой идиот препоръчваше пестициди за гъгрици в пчеларството за предпазване на восъка? Дали пък не беше същия идиот дето се хвалеше с джендърски наклонности?
    п.п. Обичам да изтребвам вредители. Ти в коя категория се вписваш?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #40
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Не е проблем, че нямаш акъл, а че не умееш да го ползваш рационално. И не прехвърляй вината, знам че ти е в кръвта, но..
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Че в главата ти е пълен вакуум отдавна е ясно на всички. Напрегни ако нещо е останало в кухината и прочети за ДобротиЦА( от твоя край е) щом простотията ти е смутена от звученето.
    https://bg.wikipedia.org/wiki/Добротица
    Я си спомни кой идиот препоръчваше пестициди за гъгрици в пчеларството за предпазване на восъка? Дали пък не беше същия идиот дето се хвалеше с джендърски наклонности?
    п.п. Обичам да изтребвам вредители. Ти в коя категория се вписваш?
    Сладури, затова ви обичам. Ако още не сте разбрали темата е : купувам майки. Колко е просто : имаш, предлагаш-нямаш подминаваш. Е, начесахте ли си егото? Жалки педали.

    пп. пернишки идиот, нали ти писах да си смениш ника и да не удряш тавана с дупето.

 

 
Страница 4 от 6 ПърваПърва ... 23456 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •