Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 111 до 120 от общо 174
  1. #111
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Язък за парите

  2. #112
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Ето ги резултатите, щом ви е интересно. Тъкмо ще науча и аз нещо, след като вие ги коментирате. ..

    https://drive.google.com/file/d/1ryj...ew?usp=sharing
    Защо текста е на Индийски?

  3. #113
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Защо текста е на Индийски?
    Индийския го познавам, по ми мяза на мандарин
    Сега без майтап, мислех си че освен химия ще видим и някои от основните показатели на меда. Та малко съм разочарован. Даже доста, ако трябва да съм искрен. А да не говорим, че ми се струва, че всичко е пунта с това 0,01мг почти навсякъде дето са го нацвъкали

  4. #114
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    650
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Индийския го познавам, по ми мяза на мандарин
    Сега без майтап, мислех си че освен химия ще видим и някои от основните показатели на меда. Та малко съм разочарован. Даже доста, ако трябва да съм искрен. А да не говорим, че ми се струва, че всичко е пунта с това 0,01мг почти навсякъде дето са го нацвъкали
    Това са само пестициди, мисля го споменах няколко пъти поне. Други неща не са правени. Дори глифозат не е, той е отделно.

    Относно тези резултати и аз не мога да ги коментирам, освен да се радвам. Все пак това е сертифицирана и акредитирана лаборатория, поради това и че спазва ISO стандарти, винаги пазят референтни проби, за проверки и какво ли още не. Та така че не знам какво да ви кажа .... все си мисля че професионалисти и хора които си държат на името и с това си изкарват хляба, няма да правят пунта - мара ..

  5. #115
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Индийския го познавам, по ми мяза на мандарин
    Сега без майтап, мислех си че освен химия ще видим и някои от основните показатели на меда. Та малко съм разочарован. Даже доста, ако трябва да съм искрен. А да не говорим, че ми се струва, че всичко е пунта с това 0,01мг почти навсякъде дето са го нацвъкали
    Може и мандарин да е. На мен ми прилича на втория официален език в Индия, който няма нищо общо с българския.
    И откъде ги намериха тези милиграми - 0,01?!
    Сигурен съм, че и индийците нямат отговор.

  6. #116
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Индийския го познавам, по ми мяза на мандарин
    Сега без майтап, мислех си че освен химия ще видим и някои от основните показатели на меда. Та малко съм разочарован. Даже доста, ако трябва да съм искрен. А да не говорим, че ми се струва, че всичко е пунта с това 0,01мг почти навсякъде дето са го нацвъкали
    Абе щом не е изследван за Стронций-90, Йод-131 и Цезий-137 / не си е работа а и да не забравяме уран 235 /то това май не е изотоп ма съм зле с материята.

  7. #117
    Почетен Автор
    Регистриран
    14.06.2021
    Мнения
    650
    Пак не ви разбирам майтапите и от какво са породени. Или от много знания или от липса на такива, ама поне да бяхте писали нещо смислено. А оня дето се натягаше и щеше да ми слага бан, сега го няма

  8. #118
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Пак не ви разбирам майтапите и от какво са породени. Или от много знания или от липса на такива, ама поне да бяхте писали нещо смислено. А оня дето се натягаше и щеше да ми слага бан, сега го няма
    Май наистина не си чукал карпуза

  9. #119
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Пак не ви разбирам майтапите и от какво са породени. Или от много знания или от липса на такива, ама поне да бяхте писали нещо смислено. А оня дето се натягаше и щеше да ми слага бан, сега го няма

    Как ще те банира.Ако не си ти рейтинга на сайта ще клони към 0.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #120
    Почетен Автор
    Регистриран
    17.04.2021
    Мнения
    842
    Пчеларски район
    Брезово
    Цитат Първоначално публикувано от kaloyanv Виж публикацията
    Или от много знания или от липса на такива, ама поне да бяхте писали нещо смислено. А оня дето се натягаше и щеше да ми слага бан, сега го няма
    И първото и второто са верни.А ето ти нещо смислено- за третото(оня)...не си изпускай сапунЯ

 

 
Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •