Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 41 до 50 от общо 119
  1. #41
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Не е грешно когато някой не знае, ама да тръгне да поучава без самия той да е наясно... С такива свободни съчинения не поставяш ли под съмнение достоверността на досегашните и бъдещите си постове?....


    Да грешката е моя че съм написал че Костов е създател на СДС.Благодаря за забележката.
    Трябвало е да напиша : един от.....
    На тези които не знаят.През 2001 година СДС падна от влас.
    Ти чувал ли си приказката за Вефа и цървулите?
    Поучаване и разказване са две думи с различно значение.Много съм далеч от мисълта да казвам на някого как да си живее живота.
    Да разкажа за оно време.: Казали на дядо Тошо.А бе хората така и така говорят за вас.Оня е обърнал и казал : „Кервана си върви ,кученцето си лае.....“
    На това разчитат всички .Че един ден младите няма да знаят нищо за миналото им.От 2001 до 2021 са 20 години.Децата на децата отново искат властта.
    Какво стана с преброяването?Кой спечели камшика?Нямам БГ телевизия.Фейсбук не ползвам.

  2. #42
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    За Ванката незнам, ама виж за подгряващ изпълнител на Краси Радков, в ролята на Гацо Бацов отма ще пасне. Мой да му ударя едно рамо, ама не смея да рискувам, че ще ги разсипи с тия армагани.

    Той ша ми удря рамо.Бай Гошо ми е трети братчет.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #43
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Той ша ми удря рамо.Бай Гошо ми е трети братчет.
    Твоя воля, господине.

  4. #44
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията

    Да грешката е моя че съм написал че Костов е създател на СДС.Благодаря за забележката.
    Трябвало е да напиша : един от.....
    На тези които не знаят.През 2001 година СДС падна от влас.
    Ти чувал ли си приказката за Вефа и цървулите?
    Поучаване и разказване са две думи с различно значение.Много съм далеч от мисълта да казвам на някого как да си живее живота.
    Да разкажа за оно време.: Казали на дядо Тошо.А бе хората така и така говорят за вас.Оня е обърнал и казал : „Кервана си върви ,кученцето си лае.....“
    На това разчитат всички .Че един ден младите няма да знаят нищо за миналото им.От 2001 до 2021 са 20 години.Децата на децата отново искат властта.
    Какво стана с преброяването?Кой спечели камшика?Нямам БГ телевизия.Фейсбук не ползвам.
    То, не ти е само това грешката, ама както и да е.
    Значи има откъде да прочетеш, ама вместо това препоръчваш на другите да четат. Смешно. А? Или пък нагло?
    Та ако младите четат твоите творения, наистина няма да знаят нищо за миналото.
    Затова, я си пиши в темата за извънземните и недей да ръсиш мозък...т.е. нещо дето го нямаш!
    Що ли ми приличаш на зисовете...

  5. #45
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Вчера сутрин си размишлявах нещо...Как не се усещат хората,че вече 30 години ги клатят с една и съща схема.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #46
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Вчера сутрин си размишлявах нещо...Как не се усещат хората,че вече 30 години ги клатят с една и съща схема.
    Разбирам че си новатор.
    Искаш след 30г. да те клатят по нова схема.

  7. #47
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Разбирам че си новатор.
    Искаш след 30г. да те клатят по нова схема.
    Май ще му се сбъдне желанието.

  8. #48
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    588
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Поучаване и разказване са две думи с различно значение...
    Това е точно така, но ти към кое би причислил например следното: "...Друго което много хора не знаят е че еврото въобще не добра парична единица за България.Защо?..."

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Много съм далеч от мисълта да казвам на някого как да си живее живота...
    Това всеки (включително и аз) го мисли съвсем искрено за себе си, ама...

    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ...Ти чувал ли си приказката за Вефа и цървулите?...
    Не. Бих се радвал да я споделиш.

  9. #49
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    [QUOTE=dvd111;171809]Това е точно така, но ти към кое би причислил например следното: "...Друго което много хора не знаят е че еврото въобще не добра парична единица за България.Защо?..."


    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Това е точно така, но ти към кое би причислил например следното: "...Друго което много хора не знаят е че еврото въобще не добра парична единица за България.Защо?..."


    Това всеки (включително и аз) го мисли съвсем искрено за себе си, ама...


    Не. Бих се радвал да я споделиш.
    На първи въпрос:Умишлено пропускам -този каза и оня каза.Да пиша по малко.
    На втори : Аз не се чувствам господ че да съдя хората.Който се чувства такъв да ги съди.
    На трети :Това има връзка с изборите.На времето в едно ТКЗС раздавали годишните награди...„ Асан като най добре справил се с работата му дали нови цървули.Всички викат браво! браво!За председателя на ТКЗС - то радио ВЕФ. Всички викат : УУУУУУУУУУУУУУ нека оди бос.

    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    То, не ти е само това грешката, ама както и да е.
    Значи има откъде да прочетеш, ама вместо това препоръчваш на другите да четат. Смешно. А? Или пък нагло?
    Та ако младите четат твоите творения, наистина няма да знаят нищо за миналото.
    Затова, я си пиши в темата за извънземните и недей да ръсиш мозък...т.е. нещо дето го нямаш!
    Що ли ми приличаш на зисовете...
    Аз мисля че не си ти човека който да ми казваш колко мозък имам в главата си.А това с четенето го е казала една жена от хората които е писала законите за подпомагане на селскостопанските работници. Жената казва че ако искаш пари трябва да четеш и да познаваш законите.

    Преди седмица дойде едно момче от България да препечели някой лев и щяло да се връща отново в БГ.Питам го дали ще ходи да гласува.Оня се обърна и ихидно ми отговори : Боли ме патката за онези в България.
    Не коментирам защото нямам думи.

  10. #50
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    ....Аз мисля че не си ти човека който да ми казваш колко мозък имам в главата си.А това с четенето го е казала една жена от хората които е писала законите за подпомагане на селскостопанските работници. Жената казва че ако искаш пари трябва да четеш и да познаваш законите....
    Аз не казва колко мозък имаш. Ти сам го демонстрираш. Пример: Не си чел предизборните програми, обаче знаеш за кого да гласуваш.
    И за какво подпомагане пишеш? Те изборите още не са минали.

 

 
Страница 5 от 12 ПърваПърва ... 34567 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •