Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 11 до 20 от общо 119
  1. #11
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Емигрантите в чужбина поне не си продават гласа за пари или кебапчета, ...
    Стига ве, ти би ли висял три часа на опашка за гласуване/ на няколко стотин километра от дома ти /, само от любов към БГ-то.

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от Илиев Виж публикацията
    Емигрантите в чужбина поне не си продават гласа за пари или кебапчета, и дано с тяхната помощ успеем да бием шута на сикаджиите и джандарите веднъж и завинаги!! Амин!!!
    На мен лично ми предложиха преди години 30 паунда.
    Този пост е редактиран от batipej4o; 05.04.2021 в 07:07.

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Кразз Виж публикацията
    Като гледам първите оповестени резултати, си мисля, че мноооого, ама много скоро, ще има избори пак.
    "Избори"??? Избори не значеше ли да можеш да избереш нещо от многото различни неща? Май е колкото да можеш да си избереш ваксина.На ти Астра па ти си я избирай колкото искаш.А, сега и' смениха името, та да можеш да си избираш между новото и старото име.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #14
    VIP Автор
    Регистриран
    28.01.2021
    Мнения
    1,219
    Пчеларски район
    общ.Севлиево, обл.Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    "Избори"??? Избори не значеше ли да можеш да избереш нещо от многото различни неща? Май е колкото да можеш да си избереш ваксина.На ти Астра па ти си я избирай колкото искаш.А, сега и' смениха името, та да можеш да си избираш между новото и старото име.
    Грешката е моя. Трябваше да сложа кавички на избори.

  5. #15
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    "Избори"??? Избори не значеше ли да можеш да избереш нещо от многото различни неща? Май е колкото да можеш да си избереш ваксина.На ти Астра па ти си я избирай колкото искаш.А, сега и' смениха името, та да можеш да си избираш между новото и старото име.
    От многото различни неща? Да, но от един и същи нискокачествен артикул.

  6. #16
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ууааа, какви патриоти. Аве, трябва ли хора живеещи от 10-20 и повече години в чужбина да имат право на глас.? Редно ли е такива да ми дават наклон на житието и битието в България.? Те гласуват там,а тук духаме супата по 4 години.
    Указва се че българите зад граница мислят повече за България отколкото тези които са там.И то при условие че може да се вярва на преброителите.
    А ти какво мислиш да правиш през следващите 4 години?

  7. #17
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Супер избори да ни покажат какви сме зашаматени и заблудени всички.На В.Б. партията ще получава 0,8мил лв.от нашите пари.Добра издръжка за човек избягал от закона.Слави нали искаше субсидията 1лв ся даго видим дали ще върне ресто....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  8. #18
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Супер избори да ни покажат какви сме зашаматени и заблудени всички.На В.Б. партията ще получава 0,8мил лв.от нашите пари.Добра издръжка за човек избягал от закона.Слави нали искаше субсидията 1лв ся даго видим дали ще върне ресто....
    Споко! Те тия 0,8мил лв. са за година и то до следващите избори, т.е. макс за 4год.
    Субсидия 1лв. искаше и Б.Б., ама "Шкембе Войводата" не искаше!

  9. #19
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    Указва се че българите зад граница мислят повече за България отколкото тези които са там.И то при условие че може да се вярва на преброителите.
    А ти какво мислиш да правиш през следващите 4 години?
    Оказва се , че българите зад граница мислят повече за България- ДА, ама друг път. Малко носталгия и това е. Пълни дебили. Изобщо не са в час. Слави ще ги върне в БГ-то с по 3000 паунда заплати. Ще умра от смях. Ти си в кралството , я кажи какво си разбрал от програмата на Слави Трифонов.

  10. #20
    VIP Автор
    Регистриран
    28.10.2016
    Мнения
    1,108
    Пчеларски район
    UK
    Първата стъпка е направена.Аз мисля че втора стъпка трябва да бъде намаляване броя на депотатите за да се намалят разходите в държавата.И да се премахнат партиите.Също ненужни разходи.Да се избират личности а не партии.Тези личности да не са не досегаеми.Обучението да стане задължително.И да се премахнат оценките в училище.Оценките създават дискриминация в училищата.Оценката да е само да или не.Да не убиваме децата си още от малки.Този човек в клипа по долу цитира ведите или казано с една дума индийските мъдреци.Колко е вярно това аз не знам .Вие сами преценете.


    https://www.youtube.com/watch?v=XIT-0pl3E2U

    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ........... я кажи какво си разбрал от програмата на Слави Трифонов.
    Явно не си ме расбрал.Ще ти обесня по бавно.Мен въобще не ме интересува програмата на Слави или на който и да е друг.Аз искам в България хората да живеят нормален живот.Разбирам те че те е много яд на мен но вината е изцяло в теб.Промени си начина виждане и ще ти е по леко.И аз като теб едно време обвинявах всички за моите грешки.С една дума целия свят ми беше виновен.Пожелавам ти всичко най добро.

 

 
Страница 2 от 12 ПърваПърва 1234 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •