Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 79
  1. #31
    Наблюдател
    Регистриран
    25.02.2021
    Мнения
    15
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Аз ще имам за продаване такова количество восък, но след август месец. Восъкотопилката ми е парна и восъка ми не мирише на цветя( такъв са ми търсели), тук не влизам в изискванията, но и аз имам едно изискване, а то е да си платиш ДДС на цената, защото продавам с фактура по ДДС.
    Благодаря ти, но количеството ми трябва до месец-два, август е далеч за мен.

  2. #32
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    Благодаря ти, но количеството ми трябва до месец-два, август е далеч за мен.
    'Що не вземеш да звъннеш на админа? Мисля, че може би ще ти свърши работа от раз. Мога да ти напиша номера на телефона му.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    'Що не вземеш да звъннеш на админа? Мисля, че може би ще ти свърши работа от раз. Мога да ти напиша номера на телефона му.
    Ще се цакаме ли сега?

  4. #34
    Наблюдател
    Регистриран
    25.02.2021
    Мнения
    15
    Трендафиле, kuline реагира пръв, но ти благодаря! Като видя какво количество ми остава до запълване на квотата мога да звънна на човека.

    kuline пиши ми на лично твоя телефон като имаш яснота. Днес заминавам за Централния Балкан по работа (до неделя), така че ако по някаква случайност си в района ще опитам да мина и през теб.

  5. #35
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ще се цакаме ли сега?
    Нямам такива намерения. Ако исках да го правя, сам щях да свърша работа, докато вие се чудите имате ли, нямате ли? А и нали нямам право да цакам някой, а да облагодетелствам друг?

  6. #36
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    Трендафиле, kuline реагира пръв, но ти благодаря! Като видя какво количество ми остава до запълване на квотата мога да звънна на човека.

    kuline пиши ми на лично твоя телефон като имаш яснота. Днес заминавам за Централния Балкан по работа (до неделя), така че ако по някаква случайност си в района ще опитам да мина и през теб.
    Аз само давам идеята, а вие си определете реда помежду си.

  7. #37
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    Ето, дава се цена...
    Goldlight, ще прощаваш, но за мен не стана ясна цената, дето си готов да заплатиш за восък отговарящ на всичките 9 точки, каква е! Има доста числа, които не са по-малки от 15

  8. #38
    Наблюдател
    Регистриран
    25.02.2021
    Мнения
    15
    Как да ти кажа колко повече бих дал отвъд този праг преди да видя това което предлагаш и по какъв начин гледаш (на) пчелите си? Мога да давам отгоре над тази цена ситуацинно - в зависимост от чувството, което восъка ми носи и човека отсреща. Това подлежи на личен разговор и за мен преминава отвъд ресора на форума. Както казах не съм циганин и искам и двете страни да са доволни. Аз съм преди всичко занаятчия, а не търговец, затова и обясних че ако продукта е добър, продавачът ще остане доволен. Восъкът ми трябва за специален проект и на този етап намирам за излишно човек да се съмнява в готовността ми да предложа достойно заплащане, предвид че всичко крещи, че не съм обичайния контингент, който би писал в подобен форум. Тук съм на случаен принцип и предлагам някой да ме хване докато съм тук, а не да се съмнява още дълго, колко и лековато да звучи това

  9. #39
    Наблюдател
    Регистриран
    25.02.2021
    Мнения
    15
    И така.
    Оказа се, че kuline има правилния продукт, но за съжаление много малко количество.

    Отначало сме, търсенето продължава

  10. #40
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    Тъй като в последно време времето пак се затопли, започваме отначало да мерим температурата.

 

 
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •