Здравейте всички!

Търся да закупя чист пчелен восък за направата на много качествени свещи, с които да не залъгвам клиентите си.
Търсеното количесвто е около 60 кг.

Има особености за качествата на продукта!

• цветът следва да е изразено топло слънчево или слънчогледово жълт по естествен път, приоритетно восък, получен от липова паша! Нямам никакъв интерес към кафяви и тъмни цветови гами. Търся восък, в който отсъства дори минимално количество прополис;
• восъкът да е изключително от разпечатки или строителни рамки и приоритетно да е топен в слънчева восъкотопилка;
• да е събиран в емайлирани или пластмасови съдове в процеса на топенето;
• да няма вода и примеси (прополисови капсулки от килийки на пчели, шушулки от какадиви на восъчен молец, тела на оси и пчели);
• респективно - не търся восък избелван с киселини, какъвто и да е род шмекерии или пък с добавени парафинови или мастно-животински добавки;
• не търся восък топен от купешки восъчни основи;
• търсеното количество трябва да е с що-годе еднороден състав като цветова гама в различните пити;
• желателно е питите да са плътни по състав и да нямат цепнатини;
• възрастта на восъка е от значние.

Ако сте от пловдивска област мога да дойда на място и да прегледам стоката. Ще ми трябва 1 пита за проба (която естествено ще си заплатя), след което, ако качеството е търсеното, ще закупя цялото упоменато количество на цена, която да не ви ощетява! Тъй като съм наясно какво търся нямам илюзии за евентуалните усилия и труд вложени в него, така че смятам, че ще предложа заслужената от вас добра цена!!! Нямам намерение да "извивам ръце".

Ако сте пчелар, който добива натурален и неподправен чист восък без каквито и да е било примеси, прави нещата по правилния "стар начин" и отглежда пчелите си с любов, удовослстие, внимание, усет за красотата в пчеларството и отношение за единство с пчелите - моля свържете се с мен на ЛС!

Знам, че с тези претенциозни изисквания търся Светия Граал, така че съм готов и за всичките ви бъзици - дайте ги насам - СЕГА! :D

Благодаря предварително!