Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 21 до 30 от общо 79
  1. #21
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    И е право детето ти И Слънцето не е същото, а оттам и пчелите

    Би ли споделил кой е другия форум?
    пушалка.ком
    Някъде ми избяга латиницата.

  2. #22
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    Очевидно няма да е по-малко от 15 лв. Логично е и някой който пита да казва какво от поисканите условия бива покрито, за да се говори каква точно да е цената, иначе всичко плува в полето на вероятностите.

    Ябълките трябва да са расли на южен склон, ако искате да вдигате цената с 3 лв. за това
    Ами, за да задавам въпроси, явно отговарям. Да, вече не разполагам с това количество, но ми се намира още такъв. Работя със строителни рамки, ако ти говори нещо.

  3. #23
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от smsi-h Виж публикацията
    Калине,

    Ти като питаш, да не би да имаш такъв восък? Човекът според мен е сериозен. Само си мисля, че нещо ти не вярваш на изискванията му и съответно на това, че може да даде тези пари на килограм.
    Не, вече не разполагам с такова количество, но съм разговарял с други, списващи обяви тук. Добивам по стотина килограма годишно, само мераклии да има.

  4. #24
    Наблюдател
    Регистриран
    25.02.2021
    Мнения
    15
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    пушалка.ком
    Благодаря!

    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ами, за да задавам въпроси, явно отговарям. Да, вече не разполагам с това количество, но ми се намира още такъв. Работя със строителни рамки, ако ти говори нещо.
    Какво е останалото ти количество? И в кои от първоначалните изисквания се разминаваме? Виждам че периода е такъв, че нещата ще станат на порции от няколко човека, така че съм отворен да чуя какво предлагаш, въпреки че нямаш цялото количество.
    Искам да спомена и нещо предварително.
    Знам какъв е манталитета във форумите и разбирам отношението ти, но не съм мутра-прекупвач, нито тарикат. Опитвам се да направя нещо стойностно и да предложа подобно отношение в замяна.
    В този ред на мисли моля да направиш едно средно аритметично между правописа, начина ми на изразяване и това което търся като изисквания, за да ме вземеш пò на сериозно и да си дадем шанс да застанем зад думите си с по-нататъшни действия
    Благодаря ти, че се отзоваваш.

  5. #25
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    И е право детето ти И Слънцето не е същото, а оттам и пчелите

    Би ли споделил кой е другия форум?

    Ама да знаеш и там ще те питат за Оцетя.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  6. #26
    Наблюдател
    Регистриран
    25.02.2021
    Мнения
    15
    Дълги години съм бил администратор на форум с хиляди членове - готов съм на всякакви реакции, човече... Знам че от една тема с 20 стр. реалното съдържание се побира в 1

    Между другото няма "война между форумите", нали? Никога не съм бил в пчеларските форуми - да няма "отделили се недоволни фракции", които "настръхват при споменаването на pchelari.com" и да се обрека изначално на ban, хаха?

  7. #27
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    Дълги години съм бил администратор на форум с хиляди членове - готов съм на всякакви реакции, човече... Знам че от една тема с 20 стр. реалното съдържание се побира в 1

    Между другото няма "война между форумите", нали? Никога не съм бил в пчеларските форуми - да няма "отделили се недоволни фракции", които "настръхват при споменаването на pchelari.com" и да се обрека изначално на ban, хаха?
    Няма да се плашиш - едни и същи маймуни са и в двата. Дори и трети има, който всъщност е първи.

  8. #28
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от GoldLight Виж публикацията
    Благодаря!



    Какво е останалото ти количество? И в кои от първоначалните изисквания се разминаваме? Виждам че периода е такъв, че нещата ще станат на порции от няколко човека, така че съм отворен да чуя какво предлагаш, въпреки че нямаш цялото количество.
    Искам да спомена и нещо предварително.
    Знам какъв е манталитета във форумите и разбирам отношението ти, но не съм мутра-прекупвач, нито тарикат. Опитвам се да направя нещо стойностно и да предложа подобно отношение в замяна.
    В този ред на мисли моля да направиш едно средно аритметично между правописа, начина ми на изразяване и това което търся като изисквания, за да ме вземеш пò на сериозно и да си дадем шанс да застанем зад думите си с по-нататъшни действия
    Благодаря ти, че се отзоваваш.
    Не знам какво е наличното количество, трябва да проверя/претегля. Най-същественото в разминаването е това, че не съм от пловдивско и района. Ако изчакаш до края на май месец, може би ще набавя търсеното от теб количество, но зависи и от природата. Да, разбирам, че си интелигентен човек и те "вземам" достатъчно на сериозно. И да попитам нещо друго, което не смятам за по-маловажно - еднократно ли купуваш восък или дългосрочно и това количество ли е като годишен ориентир или като за проба.

  9. #29
    Наблюдател
    Регистриран
    25.02.2021
    Мнения
    15
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Не знам какво е наличното количество, трябва да проверя/претегля. Най-същественото в разминаването е това, че не съм от пловдивско и района.
    Ако не си някъде на повече от 3 часа път (в едната посока) от Пловдив мога да дойда и лично. Ако е в дълбокия север обаче ми става по-сложно.
    При това положение първоначално ще стане със снимка и пращане на 1 пита както бе упоменато в началната ми публикация. После ще ми трябва време да го претопя и направя няколко проби с различни фитили и съдове, в които ще бъдат изливани самите свещи и ако всичко е наред го взимам целия.

    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    И да попитам нещо друго, което не смятам за по-маловажно - еднократно ли купуваш восък или дългосрочно и това количество ли е като годишен ориентир или като за проба.
    Засега наистина бих те подвел с отговора на този въпрос. Ново е и за мен, експериментирам и влизам с немалко пари за нещо, което нямам идея каква възвръщаемост ще има. Предполагам че всичко ще е наред и ако е така и това продължава да ми доставя удоволствие - ще те търся и занапред. Но това и аз няма да мога да го кажа с точност преди средата на годината.

    В този ред на мисли извинявам се, ако това е грешната секция, но бях посътветван да публикувам по-скоро тук, отколкото в "еднократната".

  10. #30
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Аз ще имам за продаване такова количество восък, но след август месец. Восъкотопилката ми е парна и восъка ми не мирише на цветя( такъв са ми търсели), тук не влизам в изискванията, но и аз имам едно изискване, а то е да си платиш ДДС на цената, защото продавам с фактура по ДДС.

 

 
Страница 3 от 8 ПърваПърва 12345 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •