Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследнаПоследна
Резултати от 61 до 70 от общо 78
  1. #61
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Какво мисля аз по въпроса - мисля, че Калин изобщо не искаше да засегне някой. Мисълта му беше, че ако вместо глупости се пишеха повече умения, практики, действия начини...повече колеги щяха да напредват по бързо вместо да се ровят в куп слама, ръсена от някои други колеги. "Странджанските" ученици? Той има някакъв такъв еталон, но това не засяга всички, както ти сам казваш. Сега не разбрах - ти ли се засегна или пак го играеш адвокат на Гявола/Друмев?
    Аз пък съм на коренно противоположното мнение, като това му е мисълта, защо самият той не дава пример с градивни действия? Всички разбрахме, че не се понасят с Янчо, обаче не разбрахме защо постоянно трябва да ни занимават с тая вражда като се използва и най-малкият повод да се кълват и все натам да се тика разговора? Това ли са смислените и ползотворни разговори от които имаме нужда?Предпочитам да си спамим и шегуваме на воля вместо това. А се дразня, защото не ми харесва някой да си дерибейства необезпокоявано, мислейки че просто така е редно, а пък останалите най-добре да си траят. И вярвай ми, не съм само аз

  2. #62
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Какво мисля аз по въпроса - мисля, че Калин изобщо не искаше да засегне някой. Мисълта му беше, че ако вместо глупости се пишеха повече умения, практики, действия начини...повече колеги щяха да напредват по бързо вместо да се ровят в куп слама, ръсена от някои други колеги. "Странджанските" ученици? Той има някакъв такъв еталон, но това не засяга всички, както ти сам казваш. Сега не разбрах - ти ли се засегна или пак го играеш адвокат на Гявола/Друмев?

    Олеле майко.Кога викаш са тия преписани времена?Нали виждаш такива като мен как ги финтират по тъча,че и почнаха да ми верват.Като храниш/зобиш мой да извади нещо,но майсторлъка е да имаш около 30-35% летяща и да направиш 155....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #63
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Аз пък съм на коренно противоположното мнение, като това му е мисълта, защо самият той не дава пример с градивни действия? Всички разбрахме, че не се понасят с Янчо, обаче не разбрахме защо постоянно трябва да ни занимават с тая вражда като се използва и най-малкият повод да се кълват и все натам да се тика разговора? Това ли са смислените и ползотворни разговори от които имаме нужда?Предпочитам да си спамим и шегуваме на воля вместо това. А се дразня, защото не ми харесва някой да си дерибейства необезпокоявано, мислейки че просто така е редно, а пък останалите най-добре да си траят. И вярвай ми, не съм само аз
    Нима мислиш, че те са единствените двама които се дрънкат? Знаеш ли колко комбинации е имало/има и ще има тук, а и не само тук? Изписал съм маса постове като този който и в момента пиша. Ха дано някой се сети, че сме тук за друго. Но има ли форум където да го няма това? В този форум специално пък си мисля, че го правите нарочно и след това ФОРУМА виновен. Бях строг, бях мек, но все недоволни. Сега съм ви оставил да правите каквото си искате - пак не става. Сто пъти го писах - ОТ ВАС ЗАВИСИ.


    П.П Деребейства? С Калин съм говорил много пъти за да го възпирам. Достатъчно тих е за това което е получил от този или онзи. Дори и ти се опита да си мериш шпагата, но уви - не ти отговори. Ако всички вземахте от дума, както той го прави, за което , но не.

  4. #64
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Модераторе, тия камъни дето ги хвърляш по назе си ги вземи обратно. Беше мек, беше суров, но сега си хладен, а това е най-лошото. Не колкото да не кусваш ептен усуканица, ама пак си там някъде. За съжаление, поста ти изисква да вземеш страна, и да ставаш съдник. Мисля, че ако се спазваха дословно форумните правила, нямаше да се налага. И аз като виждам крамолите между Калин и Янчо се дразня. Но ако взема страната на единия, означава да се скарам с другия. Добре че, не съм модератор! https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...82%D0%BE%D1%80
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #65
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Доста сте се потрудили нощеска. Благодаря за вниманието към моята особа. Ако някой се дразни от моя изказ, негов си проблем. Това не е форум за лИбов. Дерибействал съм. Ако в мое лице перо вижда конкуренция - негов проблем. И аз се дразня от много неща, но не съм седнал да адвокатствам някому. В случая обаче, тъй като е отправено лично към мен, намирам за логично да отговоря. Тук все пак не е форум за философи, а пчелари - нали Перо? Ако искаш и търсиш пчеларска информация - задай си въпроса, по начин, по който да получиш отговор. Ако не, просто можеш да намериш друг форум, с друга насоченост, където ще запълниш празнотата си.

  6. #66
    Наблюдател
    Регистриран
    08.01.2011
    Мнения
    40
    Пчеларски район
    с. Добромирка общ. Сев
    Да не би да съм объркал темата "Изкупуване". Седем страници само празни приказки.

  7. #67
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Модераторе, тия камъни дето ги хвърляш по назе си ги вземи обратно. Беше мек, беше суров, но сега си хладен, а това е най-лошото. Не колкото да не кусваш ептен усуканица, ама пак си там някъде. За съжаление, поста ти изисква да вземеш страна, и да ставаш съдник. Мисля, че ако се спазваха дословно форумните правила, нямаше да се налага. И аз като виждам крамолите между Калин и Янчо се дразня. Но ако взема страната на единия, означава да се скарам с другия. Добре че, не съм модератор! https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...82%D0%BE%D1%80
    Единствения му полезен ход на модератора е да се придържа към едно правило, формулирано от Матеев още от времето, когато този форум беше истински :
    "Коментирай въпроса или проблема в даден пост или тема, а не човека, който го е поставил!" Ако се трият всякакви постове, съдържащи персонални оценки, обидни квалификации и опити умишлено да се оспамват сериозни теми ще има мир и любов. Тогава и няма да има обидени на модераторите. Форума не бива да се превръща в селска кръчма!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #68
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Единствения му полезен ход на модератора е да се придържа към едно правило, формулирано от Матеев още от времето, когато този форум беше истински :
    "Коментирай въпроса или проблема в даден пост или тема, а не човека, който го е поставил!" Ако се трият всякакви постове, съдържащи персонални оценки, обидни квалификации и опити умишлено да се оспамват сериозни теми ще има мир и любов. Тогава и няма да има обидени на модераторите. Форума не бива да се превръща в селска кръчма!
    Обсъждайте себе си, а не мода. Той, няма да стоѝ по нощите и да трие, пренася и чете по 5-6 пъти глупостите ви/ни, докато всичко започне да изглежда добре и смислено. Форума ви виновен, мода ви виновен. Хайде, давайте да го оплескаме/да не ползвам друга дума/, да навирим нос, да му ударим кепенците и всички да хващаме къра. А и времето е подходящо за пчеларстване. Надявам се след това, набрали пресни теми да нямате време за дразнене, а за обсъждане на проблемите. Тази година няма да са малко.

  9. #69
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Обсъждайте себе си, а не мода. Той, няма да стоѝ по нощите и да трие, пренася и чете по 5-6 пъти глупостите ви/ни, докато всичко започне да изглежда добре и смислено. Форума ви виновен, мода ви виновен. Хайде, давайте да го оплескаме/да не ползвам друга дума/, да навирим нос, да му ударим кепенците и всички да хващаме къра. А и времето е подходящо за пчеларстване. Надявам се след това, набрали пресни теми да нямате време за дразнене, а за обсъждане на проблемите. Тази година няма да са малко.
    Не ти е лесно, зная го. Минал съм по пътя модератор, админ и го зная от опит. Но ако наложиш определени принципи и ги прилагаш с един аршин спрямо всички, работата бързо намалява, защото всички разбират: "Лабаво нема!".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #70
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не ти е лесно, зная го. Минал съм по пътя модератор, админ и го зная от опит. Но ако наложиш определени принципи и ги прилагаш с един аршин спрямо всички, работата бързо намалява, защото всички разбират: "Лабаво нема!".
    Не е ли един аршина?

 

 
Страница 7 от 8 ПърваПърва ... 5678 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •