Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678
Резултати от 71 до 78 от общо 78
  1. #71
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Не е ли един аршина?
    Ти си знаеш. Аз не бих обсъждл този въпрос тук.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #72
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Ти си знаеш. Аз не бих обсъждл този въпрос тук.
    А къде? Определено място ли има? Аз не съм Матеев - дрън по телефона и хоп Марийка на портрет.

  3. #73
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    А къде? Определено място ли има? Аз не съм Матеев - дрън по телефона и хоп Марийка на портрет.
    Въпрос на принцип! Действията на модертори и админи не е обсъждат в откритата част на форумите. Това се прави или на ЛС или в служебен форум, ако има такъв.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  4. #74
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Въпрос на принцип! Действията на модертори и админи не е обсъждат в откритата част на форумите. Това се прави или на ЛС или в служебен форум, ако има такъв.
    Има служебен форум, но почти не ни се налага да го ползваме. Другото не го крия от никой, че да го пиша на ЛС. Ти ментор ли ще ми ставаш, че гледам започна да ме напътстваш кое - как?

  5. #75
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Има служебен форум, но почти не ни се налага да го ползваме. Другото не го крия от никой, че да го пиша на ЛС. Ти ментор ли ще ми ставаш, че гледам започна да ме напътстваш кое - как?
    Опазил ме Господ! Просто споделям опит. Щом го възприемаш лично - точка н разговора.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #76
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Единствения му полезен ход на модератора е да се придържа към едно правило, формулирано от Матеев още от времето, когато този форум беше истински :
    "Коментирай въпроса или проблема в даден пост или тема, а не човека, който го е поставил!" Ако се трият всякакви постове, съдържащи персонални оценки, обидни квалификации и опити умишлено да се оспамват сериозни теми ще има мир и любов. Тогава и няма да има обидени на модераторите. Форума не бива да се превръща в селска кръчма!
    Скрий си бре ! Стига си ровил и създавал дрязги. Накрая никой няма да остане да пише за пчели в пчеларски форум. Ще останеш да се любуваш на собствената си "гениалност" и да радваш тия що те оставят да осираш всичко.
    Скрий се там от където изпълзя , че всичко усмърдя!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  7. #77
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Не ти е лесно, зная го. Минал съм по пътя модератор, админ и го зная от опит. Но ако наложиш определени принципи и ги прилагаш с един аршин спрямо всички, работата бързо намалява, защото всички разбират: "Лабаво нема!".
    Що спамиш темата? Бореца за ред цвъка на всякъде собствената си Личност.Не щем да те знаем! Ни проблемите ти! Освободи ни от присъствието си! Стига с твоята смрад!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #78
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Въпрос на принцип! Действията на модертори и админи не е обсъждат в откритата част на форумите. Това се прави или на ЛС или в служебен форум, ако има такъв.
    Специалист си явно по задните входове.Се из отзад те влече да минеш.То и за това на втори ни освободи от присъствието си! Хайде пак там от където се извлече!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 8 от 8 ПърваПърва ... 678

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •