Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    14.09.2015
    Мнения
    3

    Ветеринарномедицинско свидетелство за придвижване

    Колеги, каква такса заплащате за издаване на Ветеринарномедицинско свидетелство за придвижване? По тарифата на БАБХ чета, че е 0.15ст. на кошер. В действителност получавам съвсем различна "оферта" от ветеринаря на пчелина, а тя е 1.50 лв. на кошер.

  2. #2
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от Kamen Виж публикацията
    Колеги, каква такса заплащате за издаване на Ветеринарномедицинско свидетелство за придвижване? По тарифата на БАБХ чета, че е 0.15ст. на кошер. В действителност получавам съвсем различна "оферта" от ветеринаря на пчелина, а тя е 1.50 лв. на кошер.
    Това де си чел в БАБХ е де трябва да отчете ветеринаря към тях плюс таксата за самия пътен лист.

  3. #3
    Наблюдател
    Регистриран
    14.09.2015
    Мнения
    3
    Това е ясно. То и в договора с ветеринарния го пише. Любопитно ми беше други колеги какво плащат. Май навсякъде е различно.

  4. #4
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Цитат Първоначално публикувано от Kamen Виж публикацията
    Това е ясно. То и в договора с ветеринарния го пише. Любопитно ми беше други колеги какво плащат. Май навсякъде е различно.
    При мен е до бройка. До 20 броя, до 40 броя и над 40 броя. Два лева беше преди време на семейство до 20 броя, при повечето бройки цената падаше надолу.

 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •