Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 13 от общо 13
  1. #11
    Потребител
    Регистриран
    15.12.2016
    Мнения
    56
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Далак се казва на онова нещо, което пчелите сами са изградили от восък. Това нещо обикновено се случва при няколко условия - основно паша и млади пчели.
    .
    Да приятел знам каква е разликата между далак и пита .Грешно се изразих за което се извинявам ,исках само да предупредя ,че восъкът в България е доста замърсен и да внимава какво от кого купува .Живи и здрави , ще гледам повече да не се бъркам във форума !

  2. #12
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Getov95 Виж публикацията
    Да приятел знам каква е разликата между далак и пита .Грешно се изразих за което се извинявам ,исках само да предупредя ,че восъкът в България е доста замърсен и да внимава какво от кого купува .Живи и здрави , ще гледам повече да не се бъркам във форума !
    Мисля, че не си вникнал в същественото, което не би следвало да се споделя, а то е да не си плюем стоката. Има лаборатории, които ще доказват при необходимост, но така с лека ръка, малко...

  3. #13
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Getov95 Виж публикацията
    Да приятел знам каква е разликата между далак и пита .Грешно се изразих за което се извинявам ,исках само да предупредя ,че восъкът в България е доста замърсен и да внимава какво от кого купува .Живи и здрави , ще гледам повече да не се бъркам във форума !
    От какво да е замърсен , бе колега? "Големите пчелари" (братчеТи) пазят восъка от молци с пестициди.А и се засягат като им кажеш , че им липсва нещо в главите.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •