Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 11 до 13 от общо 13
  1. #11
    Наблюдател
    Регистриран
    14.05.2020
    Мнения
    46
    Пчеларски район
    Мало Бучино 804м
    Здравейте и от мен
    Преди 3 месеца си регистрирах пчелина с 11 семейства по точно бяха отводки без никакъв проблем .Аз съм в Мало бучино но се водя към София Процедурата е следната договор с ветеринар, копие на скица или нотариален акт за собственост на имота и на място се подава едно заявление .След около 3 седмици идват на проверка да видят дали има кошери и отстоянията и ти правят регистрация

  2. #12
    Почетен Автор
    Регистриран
    29.09.2010
    Мнения
    865
    Цитат Първоначално публикувано от sunnysunny Виж публикацията
    Здравейте и от мен
    Преди 3 месеца си регистрирах пчелина с 11 семейства по точно бяха отводки без никакъв проблем .Аз съм в Мало бучино но се водя към София Процедурата е следната договор с ветеринар, копие на скица или нотариален акт за собственост на имота и на място се подава едно заявление .След около 3 седмици идват на проверка да видят дали има кошери и отстоянията и ти правят регистрация
    Какво значи "на място"? В кметството на Мало Бучино или в БАБХ се подава заявлението?

  3. #13
    Наблюдател
    Регистриран
    14.05.2020
    Мнения
    46
    Пчеларски район
    Мало Бучино 804м
    БАХ подаваш заявлението намира се на Данаил Николаев 7 горе долу срещу ИСУЛ.
    Принципно може и чрез кмета на Банкя но се хващам на бас че не знае какво да прави.
    Много мога да разказвам за моите опити за регистрация докато не отидох на място в БАХ и всичко стана за пет минути

 

 
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •