Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 21 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 204
  1. #161
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Не четеш внимателно. Въпроса за правата го повдигна Зуница. Сега ще ми отговориш ли, защо това нещо няма да проработи у нас? Или ще продължаваш да се навиваш сам за нещо си?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #162
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ако се върнем назад както вече ни оголиха задниците си е опасно.Заден ход по гол гъз...
    Истинската демокрация защитава индивидуални права.Груповите, малцинствени, расови и тям подобни са паразитиране върху основните индивидуални човешки права.
    Пчеларските организации какво са? Професионални организации? Профсъюзи? Организации с не стопанска цел, занимаващи се с популяризиране на пчеларството?Кооперации с икономически цели?
    Какво са пчеларските организации и имат ли място сред пчеларите?
    Бат Гошо, визирах ето този пост на Зуница. Между впрочем много готин и точно на място. Благодаря! Та да си дойдем на думата......
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #163
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    По принцип за правата иде реч. Смятам, че индивидуално бихме се защитили по зле отколкото, ако бяхме организирани? Аз както виждаш не смятам да убеждавам никой, че моята теза е правилна. Естествено, че не знам дали е така. Но, бяха натворени маса хейтърски постове, в които никой не дава своята гледна точка. А именно как да се защитават нашите права? Само дрънкане по форумите, явно не дава резултат?
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Не четеш внимателно. Въпроса за правата го повдигна Зуница. Сега ще ми отговориш ли, защо това нещо няма да проработи у нас? Или ще продължаваш да се навиваш сам за нещо си?
    1.За трети път цитирам твоя пост и зуница няма нищо общо!
    2.Какво ти пречи да отгориш на моите въпроси?
    3.Поста на зуница който "визираш" е много смислен, но ти не го осмисляш.
    4.Не се самонавивам за нищо.
    5.На твоя въпрос съм отговорил достатъчно ясно с твоя цитат и се учудвам, че не го разбираш.
    Всъщност вече не се очудвам, дори не се надявам да отговориш на малкото ми въпроси. Добре е поне за себе си да потърсиш отговор.

  4. #164
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    1.За трети път цитирам твоя пост и зуница няма нищо общо!
    2.Какво ти пречи да отгориш на моите въпроси?
    3.Поста на зуница който "визираш" е много смислен, но ти не го осмисляш.
    4.Не се самонавивам за нищо.
    5.На твоя въпрос съм отговорил достатъчно ясно с твоя цитат и се учудвам, че не го разбираш.
    Всъщност вече не се очудвам, дори не се надявам да отговориш на малкото ми въпроси. Добре е поне за себе си да потърсиш отговор.
    Е добре. Щом ще караме по точки моля:
    1. Моя пост който цитираш е реплика на този който аз съм цитирал.
    2. В момента го правя
    3. Благодаря ти за експертното мнение.
    4. Сори, моя грешка!
    5. Повдигнах темата точно поради тази причина. Благодаря!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #165
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Е добре. Щом ще караме по точки моля:
    1. Моя пост който цитираш е реплика на този който аз съм цитирал.
    2. В момента го правя
    3. Благодаря ти за експертното мнение.
    4. Сори, моя грешка!
    5. Повдигнах темата точно поради тази причина. Благодаря!
    Относно втора точка, надявам се да го направиш успешно...

  6. #166
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Относно втора точка, надявам се да го направиш успешно...
    Няма значение. Нарочно повдигнах темата за да убием скуката. Иначе само четем и чакаме нещо да се появи, та да го налазим. Напълно съм наясно, че това не може да стане. Но исках да дискутираме какво би станало, ако можеше. Е, не се получи. Скочихте като попарени. Според мен ние самите не искаме да има ред. Естествено, че няма как да ни задължат.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  7. #167
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    ...Само дрънкане по форумите, явно не дава резултат?
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Няма значение. Нарочно повдигнах темата за да убием скуката. Иначе само четем и чакаме нещо да се появи, та да го налазим. Напълно съм наясно, че това не може да стане. Но исках да дискутираме какво би станало, ако можеше. Е, не се получи. Скочихте като попарени. Според мен ние самите не искаме да има ред. Естествено, че няма как да ни задължат.
    Много си противоречиш!
    Щом искаш да дискутираш, защо не уточни на зуница, какво е "пчеларска организация"? Човека даже и възможни отговори ти е дал.
    На моя въпрос, каква е разликата м-у сегашните ПО и бъдещите в които ще се членува задължително, също не отговаряш.

    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    ..Според мен ние самите не искаме да има ред....
    Не каза какво му е на реда. Какво точно не ти харесва?
    В Айтос май си падате по шикалкавенето?

    Имам си помещение и оборудване за обслужване на моите 150семейства. Ама аз въпросните разходи съм ги направил за да ми е подредено, удобно и лесно.
    Трябва ли моите помещения и оборудване, да бъдат толкова колкото на някой с 3000семейства? Трябва ли да се чувствам виновен, че другия бил похарчил повече пари от мен за инвентар?

  8. #168
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от zapstojan Виж публикацията
    Много си противоречиш!
    Щом искаш да дискутираш, защо не уточни на зуница, какво е "пчеларска организация"? Човека даже и възможни отговори ти е дал.
    На моя въпрос, каква е разликата м-у сегашните ПО и бъдещите в които ще се членува задължително, също не отговаряш.


    Не каза какво му е на реда. Какво точно не ти харесва?
    В Айтос май си падате по шикалкавенето?

    Имам си помещение и оборудване за обслужване на моите 150семейства. Ама аз въпросните разходи съм ги направил за да ми е подредено, удобно и лесно.
    Трябва ли моите помещения и оборудване, да бъдат толкова колкото на някой с 3000семейства? Трябва ли да се чувствам виновен, че другия бил похарчил повече пари от мен за инвентар?
    Гошова работа?
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  9. #169
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    891
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    По ред причини исторически политически и моля те не ми обяснявай че цара и комунистите са работели с едни хора и хоп появили са се мутантите де вече над 30г. демократите се мъчат да ги очовечат с истамбулски конвенции и прочие.
    Може и да не сме много свет ама не сме и такива пустиняци де ни втълпяват в главите денонощно.
    Мнението ми не е плод на патриотизъм е например от двата форума това май е единствената полза съм се запознал с двайсетина човека де подържам някви връзки па как един ме не прецака нещо та да ви оправдае ганьовската теория.
    Виж, не казвам че всички са такива, но то не е и нужно. Достатъчно е един от петима да е такъв. И един предател да има в четата, всичко отива по дяволите. Не ти се бъркам, вярвай в каквото искаш но малко наивно бързаш със заключенията Гога щото на маса и на приказки всички са точни и много печени, обаче когато стане натопорчено, когато настъпят тежки времена или дойде време за истински дела какво става? Знаеш ли или да ти кажа? Вадиш тефтерчето и пишеш "Народе????"

  10. #170
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    ...Според мен ние самите не искаме да има ред. Естествено, че няма как да ни задължат.
    Ние всъщност искаме да има правов ред, дълбоко в душата си го желаем. Мечтите затова са мечти. Но няма как да станат действителност изведнъж. Не може да се наложи на един народ правов порядък, до който той не е дорасъл. Причината за това е, че порядъкът се налага от същия този народ, когато съзнанието му дорасне до него и започне да го прилага в житейските си дела. Всичко останало е или диктатура със сопата, или чесане на езиците. Да, приехме европейските закони, но ги прилагаме "както дяволът чете евангелието". И няма как да е другояче при настоящото ниво на морално осъзнаване. Цитирал съм го и друг път: http://www.slovo.bg/showwork.php3?Au...ID=648&Level=1 , цитирам: "всяка ненавременна свобода е лъжесвобода и че всяка лъжесвобода е пречка за развоя на истинската свобода". Устройството на западните демокрации, довело до благоденствие десетки народи в Европа, към което се стремим и на което завиждаме, засега е непостижимо за нашия народ, защото то е плод на столетна история на кръв, глад и мизерия. Ние трябва да преживеем нашата си история, поколения трябва да се сменят, пък дали ще оцелеем дотогава като нация, не е ясно. Народи и цивилизации са изчезвали в историята, дано не сме от тях.
    Този пост е редактиран от agro; 14.01.2021 в 21:31.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

 

 
Страница 17 от 21 ПърваПърва ... 71516171819 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •