Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 101 до 110 от общо 204
  1. #101
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
    Промяната, дето се вика, може и да е за добро, но засега ще се въздържа. Обаче си запазвам правото за в бъдеще, при необходимост, да се възползвам от щедрото ти предложение

    п.п. На някои страници и на някои от мненията, не ми дава иконките за "спам" и "не харесвам", що така не знам. Ей се сега примерно, бих ти боднал един червен палец, ама пусто да опустее, просто нямам техническа възможност видиш ли
    Относно послеписа: - появява се това периодично, но явно е някаква грешка, която трябва Матеев да я погледне. Което малко ме съмнява, че не е много важно и едва ли ще си заслужава внимание МУ.

  2. #102
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Понеже ме хвана малко яд на някой колеги,че ме изкараха човек който маскари сектора с риск да си навлека още напатки ще пусна една обява която четох днес.Нека всеки който съм убидил да си свери часовника в какво се е превърнал сектора от Алчните ни така наречени лидери.Сектора е станал една машина за пари,но не и за истинските пчелари.Тая обява е само на един вносител,като добавим останалите,а има и производители в БГ+казаните за инверт които почти всички пчелари вече имат с над 200 кошера+сахарта която се купува всеки може да си направи една груба сметка за какво иде реч.По моя сметка излиза че ние двапъти повече храним отколкото мед вади.И после изкупните цени биле ниски и ни цакали с Украински и Китайски мед.Искам отново да се извиня на коегите с истинския Български мед ако съм ги обидил или засегнал по някакъв начин,но истината и фактите не трябва да се премълчават.Точно на тия меда които ме карат да мълча и да си трая се меши с вашия на същата изкупна цена...?

    "Уважаеми пчелари, клиенти, приятели!
    Като официален дистрибутор на продуктите на германската фирма ХХХХХХХХХХХХ бих искал да ви информирам, че количествата от ХХХХХХХХ 1 кг към момента са изчерпани. Като нов и все още неизвестен артикул по отношение на разфасовката от 1 кг и появил се на пазара в края на месец октомври миналата година, първоначално заявеното му количество от над 120,000 кг (120 тона) се оказа крайно недостатъчно за нашия пазар. Искам веднага да ви уверя, че сме заявили още количества за доставка, които чакаме да пристигнат в рамките на 2 седмици, тоест около 20 януари.
    Към момента имаме налични количества от ХХХХХХХ 2.5 кг и 15 кг, както и ХХХХХХХ 2.5 кг, 16 кг и 28 кг. Желаещите да закупят ХХХХХХ 1300 кг цистерна ги информирам, че това става след предварителна заявка и срок на доставка между две седмици и двадесет дни."
    П.П.Само от тая обява всеки изкупвач даже и от чужбина може да си свери часовника колко БИО-то ни е БИО....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  3. #103
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Понеже ме хвана малко яд на някой колеги,че ме изкараха човек който маскари сектора с риск да си навлека още напатки ще пусна една обява която четох днес.Нека всеки който съм убидил да си свери часовника в какво се е превърнал сектора от Алчните ни така наречени лидери.Сектора е станал една машина за пари,но не и за истинските пчелари.Тая обява е само на един вносител,като добавим останалите,а има и производители в БГ+казаните за инверт които почти всички пчелари вече имат с над 200 кошера+сахарта която се купува всеки може да си направи една груба сметка за какво иде реч.По моя сметка излиза че ние двапъти повече храним отколкото мед вади.И после изкупните цени биле ниски и ни цакали с Украински и Китайски мед.Искам отново да се извиня на коегите с истинския Български мед ако съм ги обидил или засегнал по някакъв начин,но истината и фактите не трябва да се премълчават.Точно на тия меда които ме карат да мълча и да си трая се меши с вашия на същата изкупна цена...?

    "Уважаеми пчелари, клиенти, приятели!
    Като официален дистрибутор на продуктите на германската фирма ХХХХХХХХХХХХ бих искал да ви информирам, че количествата от ХХХХХХХХ 1 кг към момента са изчерпани. Като нов и все още неизвестен артикул по отношение на разфасовката от 1 кг и появил се на пазара в края на месец октомври миналата година, първоначално заявеното му количество от над 120,000 кг (120 тона) се оказа крайно недостатъчно за нашия пазар. Искам веднага да ви уверя, че сме заявили още количества за доставка, които чакаме да пристигнат в рамките на 2 седмици, тоест около 20 януари.
    Към момента имаме налични количества от ХХХХХХХ 2.5 кг и 15 кг, както и ХХХХХХХ 2.5 кг, 16 кг и 28 кг. Желаещите да закупят ХХХХХХ 1300 кг цистерна ги информирам, че това става след предварителна заявка и срок на доставка между две седмици и двадесет дни."
    П.П.Само от тая обява всеки изкупвач даже и от чужбина може да си свери часовника колко БИО-то ни е БИО....


    Лошо Друмев,лошо ! Тези , които хранят толкова с инверт според мен са печалбари, а не пчелари. Вземат всичкия мед от плодника и наливат с инверт. После що имали толкова загуби, ми то е ясно. Ако можеха пчелите да съберат инверт в природата, нямаше да събират мед....
    Аз лично от 3 години не съм хранил нито с питки, нито с инверт, нито със захар и смятам, че това е най-правилното за моите пчели и клиенти. Чистия продукт, който произвеждам се оценява от моите клиенти и приятели.
    Това са огромни количества, които са наблъскани в пчелните семейства, и после не излизали пробите....
    Нямам думи просто....

  4. #104
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Хиче,нали се сещаш,че апитита идва с яденето....Не случайно някой Апостоли,Хаджии Бургаски и др.Бяха тръгнали да премахват хобитата.Разбираш ли,че тия хора/профита/ не допълват,а направо произвеждат мед от инверт.Цистерна 1300кгза подхранване.Какти звучи това?След като почнат да имат артък,а това ще стане рано или късно защото лев печалба ще им малее ти какво ще кажеш на твоите киенти,че меда до теб е два пъти по нисък от твоя?Вече доста сергии има в София на 6,50лв бурканя 700мл...
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  5. #105
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Понеже ме хвана малко яд на някой колеги,че ме изкараха човек който маскари сектора с риск да си навлека още напатки ще пусна една обява която четох днес.Нека всеки който съм убидил да си свери часовника в какво се е превърнал сектора от Алчните ни така наречени лидери.Сектора е станал една машина за пари,но не и за истинските пчелари.Тая обява е само на един вносител,като добавим останалите,а има и производители в БГ+казаните за инверт които почти всички пчелари вече имат с над 200 кошера+сахарта която се купува всеки може да си направи една груба сметка за какво иде реч.По моя сметка излиза че ние двапъти повече храним отколкото мед вади.И после изкупните цени биле ниски и ни цакали с Украински и Китайски мед.Искам отново да се извиня на коегите с истинския Български мед ако съм ги обидил или засегнал по някакъв начин,но истината и фактите не трябва да се премълчават.Точно на тия меда които ме карат да мълча и да си трая се меши с вашия на същата изкупна цена...?

    "Уважаеми пчелари, клиенти, приятели!
    Като официален дистрибутор на продуктите на германската фирма ХХХХХХХХХХХХ бих искал да ви информирам, че количествата от ХХХХХХХХ 1 кг към момента са изчерпани. Като нов и все още неизвестен артикул по отношение на разфасовката от 1 кг и появил се на пазара в края на месец октомври миналата година, първоначално заявеното му количество от над 120,000 кг (120 тона) се оказа крайно недостатъчно за нашия пазар. Искам веднага да ви уверя, че сме заявили още количества за доставка, които чакаме да пристигнат в рамките на 2 седмици, тоест около 20 януари.
    Към момента имаме налични количества от ХХХХХХХ 2.5 кг и 15 кг, както и ХХХХХХХ 2.5 кг, 16 кг и 28 кг. Желаещите да закупят ХХХХХХ 1300 кг цистерна ги информирам, че това става след предварителна заявка и срок на доставка между две седмици и двадесет дни."
    П.П.Само от тая обява всеки изкупвач даже и от чужбина може да си свери часовника колко БИО-то ни е БИО....
    Такааааа, нещо в този вариант се изисква от теб, ако ще се бориш за ПОДОБРЯВАНЕ НА СЕКТОРА. И сега, ако по някакъв начин дадеш някакъв източник за истинността на обявата, че така малко прилича на - една жена каза.

  6. #106
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Такааааа, нещо в този вариант се изисква от теб, ако ще се бориш за ПОДОБРЯВАНЕ НА СЕКТОРА. И сега, ако по някакъв начин дадеш някакъв източник за истинността на обявата, че така малко прилича на - една жена каза.

    Че аз спирал ли съм да се боря за цената на мед?От кога думам меда да се изкопува на качество,но на никой не му е изгодно освен на нас с качествения мед.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  7. #107
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Че аз спирал ли съм да се боря за цената на мед?От кога думам меда да се изкопува на качество,но на никой не му е изгодно освен на нас с качествения мед.
    Това не се случва, защото никъде не си уточнил кой мед за теб е качествен? Айде дай сега пояснение кой мед е такъв, и как твоите клиенти се убеждават в това? Относно хоби пчеларите искам да ти кажа, че не е редно хора неспазващи елементарни хигиенни норми да продават хранителен продукт. Могат да подаряват.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  8. #108
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Това не се случва, защото никъде не си уточнил кой мед за теб е качествен? Айде дай сега пояснение кой мед е такъв, и как твоите клиенти се убеждават в това? Относно хоби пчеларите искам да ти кажа, че не е редно хора неспазващи елементарни хигиенни норми да продават хранителен продукт. Могат да подаряват.

    Не филтриран ПЧЕЛЕН МЕД....
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  9. #109
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Такааааа, нещо в този вариант се изисква от теб, ако ще се бориш за ПОДОБРЯВАНЕ НА СЕКТОРА. И сега, ако по някакъв начин дадеш някакъв източник за истинността на обявата, че така малко прилича на - една жена каза.

    Ако те е заинтригувала и теб цестерната от 1300кг звънни ще дам номера на фирмата.
    Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..

  10. #110
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от jdrumev Виж публикацията
    Не филтриран ПЧЕЛЕН МЕД....
    Това е нехигиенично! Никой няма да повтори, ако намери вътре частичка от пчели, восък и т.н.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

 

 
Страница 11 от 21 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •