Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 18 от 35 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 171 до 180 от общо 344

Тема: DE MINIMIS 2020

  1. #171
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Чети бре умна главо! Полският президент Дуда го заяви в прав текст за такива джендъри като тебе.Джендър идеологията е продължение на комунизма.Тая идеология е толкова опасна за света колкото и комунизма от, който уж се измъкнахме.Ама на някои като тебе явно още живее в душичките.Апропо.Орбан що го недолюбват джендърите? Защото изгони председателя на джендърския "коминтерн" от Унгария.Джендърите и по Тръмп плюят , ама и там няма да ги огрее.А пък за тебе тука направо ми е мъка!
    Абе умен пернишки винкел, къде ме чете, че подържам джендърски идеологии и тем подобни. Изобщо не ме интересуват, такива като теб ги касае и ги четат, за да не ги разкрият.

    пп. като ти е мъка толкова, вземи се гръмни.

  2. #172
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Файтоне, губиш си времето. Тук има хора, с които няма смисъл да спориш, по добре спори с радио хоризонт.
    то да е ... да му го набиеш ... но на чеп пирон как се забива
    пределно ми е ясно за махленската клюкарщина (бройки, кошери, деца, колко, как, защо), че задоволство и оправия няма, но поне си изказвам мнението за младите които все още могат да си вържат обувките

  3. #173
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    бъди сигурен, че ако се променят условията, да не е по брой сандъци, а на кг.мед примерно, пак ще има скимтящи, хленчене и дискриминация!!! Няма да се учудя да сте пак същите, макар логично е да са друга шепичка пчеларчета, придобила през това време тази хронична болест
    Ако плащанията са на брой регистрирани пчелни семейства какво ще кажеш?
    Да ти кажа ли какво ще спечелят всички? Първото е , че всеки ще е стимулиран да регистрира пчелите си.От това следва и ветеринарен контрол.Да обяснявам ли какво печели всеки от това , че пчелите на всички са под ветеринарен контрол? Защо според тебе тая постановка не се възприема от администрацията?
    Давай да обсъждаме конструктивно! Тоя дето те насърчава да се държиш неразумно просто не знае що е това разум.(То за да го знае трябва и да го има.Ама...)
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  4. #174
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    ААА не така, не така. Радиото не хленчи, не плаче, не скимти, няма хамут, и нивга няма да чуеш, там да се осмиват човешки съдби.
    Абе файтоне, ти булка нямаш май, а искаш в Тайланд да я водиш, с тия четири "бимбона" де се фалиш, че са ти превели. Ей, все по-близо ми идваш като реална персона, която ми е била в полезрението.
    Ей разкри ме, кажи и на съседа да се възхити и той

  5. #175
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    то да е ... да му го набиеш ... но на чеп пирон как се забива
    пределно ми е ясно за махленската клюкарщина (бройки, кошери, деца, колко, как, защо), че задоволство и оправия няма, но поне си изказвам мнението за младите които все още могат да си вържат обувките
    Не, не е клюкарщина, ти нямаш ни едното, ни другото или ако си го имал, си го загубил, защото човек с тоя манталитет , няма как да възпитава, пък камо ли да съжителства с някой - той просто е свикнал да живее сам и да дели на едно, защото най-лесно се пресмята. Голяма грешка направи, че се представи. По-добре да беше си траял и наблюдавал, ама пусти му сърбел.

  6. #176
    Потребител
    Регистриран
    22.07.2015
    Мнения
    75
    Пчеларски район
    Каварна
    Оп джендърти, кои са те?тук бая сте писали ама най ми хареса за 100те кошера.Как Сульо и пульо(и аз може би)ще отглежда,не гледа ,и то без проблем !Е иаз искам да ги видя тези ми пчелари.Може и аз даде изуча!Един човек който говори така (срещу огледалото може би),и три нови страници! Не си струва да му правите кефа .Да ми направи от всяко дърво свирка и от моето тогава,го призна
    вам.

  7. #177
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Абе умен пернишки винкел, къде ме чете, че подържам джендърски идеологии и тем подобни. Изобщо не ме интересуват, такива като теб ги касае и ги четат, за да не ги разкрият.

    пп. като ти е мъка толкова, вземи се гръмни.
    А бре ти от вчера до днес не помниш какво пишеш!
    "пп. не съм пчеларче- джендърче съм." пост 127
    Или сам се забъркваш в болни мисли?
    А между другото вече освен лекарството за празни глави " винкел" предлагаме и Ф16 обвит във вестник.За тебе специално може да потърсим и "Работническо дело" в някоя затворена квартална библиотека.Ф16 лекува празноглавие напълно безболезнено за лечителя!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  8. #178
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    ...А бре ти от вчера до днес не помниш какво пишеш!

    Само умен човек, като теб може да вземе това :"пп. не съм пчеларче- джендърче съм " за истина. Или за признание.

  9. #179
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Само умен човек, като теб може да вземе това :"пп. не съм пчеларче- джендърче съм " за истина. Или за признание.


    Само ли аз ли долавям тук сарказъм на Атанасов към себе си.....

    п.п. Зуница, поне теб те признава за умен без ирония

  10. #180
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Добре бе Чанко, за какво се месиш защитавайки един ... даже незнам как да го нарека. Ок, ти си за Деминимис, аз съм против, защото е подигравка с нас, пчеларите. Тоя обаче, де все гъби му в главата и странни разбирания за живота като реалност, не мисля, че по някакъв начин би успял да защити ползите, като потреба. Той просто е в играта, защото се е хванал на хорото и за да не загуби стъпката, няма как да се лиши. Ти си разумен човек и за това на теб го обяснявам. Няма как да завиждам на хора, които имат посредствено мислене като неговото. Както и ти сам каза "за едни са малко, за други много". Аз бръмча за това, че въпросните средства са подаяние. Ама да ми се появи един бай х.й и да ми дава наклон на оная работа и да ми обяснява завоалирано, че съм рая, а после да ми се извинява е все едно да му тегля една майна и да му се извиня, че става въпрос за майката на комшията, че и' имам мерак. Е, според теб кой е "плиткоумен"?

 

 
Страница 18 от 35 ПърваПърва ... 8161718192028 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •