Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 17 от 35 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 161 до 170 от общо 344

Тема: DE MINIMIS 2020

  1. #161
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    до Зуница,
    малко конструктивно ли е призива да се намали хленча и скимтенето, и да се насочат силите към съществена работа???

  2. #162
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    до Зуница,
    малко конструктивно ли е призива да се намали хленча и скимтенето, и да се насочат силите към съществена работа???
    Никак не е конструктивно.Не си ли задаваш въпроса? Какви са обективните предпоставки за това, което възприемаш като хленчене?
    Всеки има право да знае как държавната администрация разпределя парите от данъците му.Това не е хленчене.А питане защо има дискриминация по брой сандъци и обществено положение.Нали приемаш , че няма никаква разлика в приноса за обществото на две пчелни семейства независимо от това какви са собствениците им? Никак не допускам , че ще защитиш тезата ,че пчелите на земеделския производител носят повече полза от всички останали.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #163
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Извинявам се, ако съм обидил някой, но си държа на словосъчетаниета и епитетите които съм използвал, без да съм обиждал. Някой ако се е оприличил на говедо или псе, както ме обвиниха дежурофорумците, си е лично негов проблем! Никой не съм наричал с такива имена!!! Повтарящо се скимтене по силно изразено с много въпросчета, привлече вниманието ми, и съответно щеше да е двулично да се включа на мрънкащите въпроси на колегата и да кажа, че ми идват прекалено дълбокоумни, вместо плиткоумни. Знам ще ме питаш, а не можеше ли с благи и хвалебствени думи ... не, не може, директен съм, "равно кум у очи". От много благини, келеметата които подрастват, затова не могат да си вържат обувките ...
    А ти имаш ли деца, та за "келеметата" говориш така. Да позная ли - нямаш. Като цитираш лафове и/или народни мъдрости, поне се доближи до оригинала. За конструктивното ти мислене .... нямам какво да кажа, тъй като то просто липсва. А за запетайките няма да споменавам, че ги слагаш де трябва и най-вече, де не трябва. Туй ли ти е образоваността ? Язък, малко са те били по главата кога си бил малак и сега ще трябва да понасяш още. 'Кво да пра'иш, туй което човек сам си направи и Господ не може да му даде.
    А какво беше това сравнение с четиридесет годишната ялова българка и циганката с много деца? Онемях, вЕрвай ми, но мога да пиша. Да се смееш ли, да плачеш ли. Много мъка има по тоя свят, много!

  4. #164
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    до Зуница,
    малко конструктивно ли е призива да се намали хленча и скимтенето, и да се насочат силите към съществена работа???
    Аре бегай да бачкаш по същество,че тука яко се осра!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  5. #165
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    А-а.. Не се подценявай! Такъв дърт, комунистически джендър! Неповторим си! Та чак лъщиш!
    Малеееле , кой ми го пише това.

  6. #166
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Никак не е конструктивно.Не си ли задаваш въпроса? Какви са обективните предпоставки за това, което възприемаш като хленчене?
    Всеки има право да знае как държавната администрация разпределя парите от данъците му.Това не е хленчене.А питане защо има дискриминация по брой сандъци и обществено положение.Нали приемаш , че няма никаква разлика в приноса за обществото на две пчелни семейства независимо от това какви са собствениците им? Никак не допускам , че ще защитиш тезата ,че пчелите на земеделския производител носят повече полза от всички останали.
    бъди сигурен, че ако се променят условията, да не е по брой сандъци, а на кг.мед примерно, пак ще има скимтящи, хленчене и дискриминация!!! Няма да се учудя да сте пак същите, макар логично е да са друга шепичка пчеларчета, придобила през това време тази хронична болест

  7. #167
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Файтоне, губиш си времето. Тук има хора, с които няма смисъл да спориш, по добре спори с радио хоризонт.

  8. #168
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Файтоне, губиш си времето. Тук има хора, с които няма смисъл да спориш, по добре спори с радио хоризонт.
    ААА не така, не така. Радиото не хленчи, не плаче, не скимти, няма хамут, и нивга няма да чуеш, там да се осмиват човешки съдби.
    Абе файтоне, ти булка нямаш май, а искаш в Тайланд да я водиш, с тия четири "бимбона" де се фалиш, че са ти превели. Ей, все по-близо ми идваш като реална персона, която ми е била в полезрението.

  9. #169
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Малеееле , кой ми го пише това.
    Чети бре умна главо! Полският президент Дуда го заяви в прав текст за такива джендъри като тебе.Джендър идеологията е продължение на комунизма.Тая идеология е толкова опасна за света колкото и комунизма от, който уж се измъкнахме.Ама на някои като тебе явно още живее в душичките.Апропо.Орбан що го недолюбват джендърите? Защото изгони председателя на джендърския "коминтерн" от Унгария.Джендърите и по Тръмп плюят , ама и там няма да ги огрее.А пък за тебе тука направо ми е мъка!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  10. #170
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от morriddin Виж публикацията
    ....
    Ай да мъ светнеш ся, има ли безплатен обяд, освен сиренцето в капана?


    Светни ме по тяа параграфе,:
    Нямаш нужда, като гледам. Към 12.00 светиш , като луна при пълнолуние.

 

 
Страница 17 от 35 ПърваПърва ... 7151617181927 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •