Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 22 от 35 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 211 до 220 от общо 344

Тема: DE MINIMIS 2020

  1. #211
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Приятелче, нямам намерение да си го меря с теб, признавам те "ГОУЕМ СИ" Ти и другата част от шепичка не сте ми важни да ви гледам как подскачате като пуяци!!! Важна ми е свежата кръв, случайно ако ви чете хленча, да ги предпазя от болеста с която ги заразявате да реват като бити магарета
    Обидите продължават. Явно ще стане както предрече оракула с крилата.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #212
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Обидите продължават. Явно ще стане както предрече оракула с крилата.
    Той, оракула на боб гледа, на сопа познава. Ама тоя явно незнай, колко са ни способностите. Кажи ми как на такъв да не му набиеш чепа, барабар с гозбеите, дето искаше да ми ги набива.

  3. #213
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Приятелче, нямам намерение да си го меря с теб, признавам те "ГОУЕМ СИ" Ти и другата част от шепичка не сте ми важни да ви гледам как подскачате като пуяци!!! Важна ми е свежата кръв, случайно ако ви чете хленча, да ги предпазя от болеста с която ги заразявате да реват като бити магарета
    А за чий си нагазил у гъбите? С тоя не искаш да се мериш, с друг не искаш да се мериш, тези си имал, ама не ги разбрахме, защото не искаш да ги споделиш. Е, 'що искаш тъй и не разбрахме. А, да Деминимис трохите ти добре дошли. Преди време един ми звъня по телефона, да ми обяснява как биото като се развие, щало да помогне на конвенционалното пчеларство, поради което да не негодуваме. Вече шест години чакам да се случи, ама... Ти, сега, искаш да спрем отново да негодуваме, защото...така и не разбрах. Хайде, казвай, какво и защо те дразни нашето негодуване за това подиграване от страна на ДФЗ, а ти му се радваш като бебе на биберон.

  4. #214
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А за чий си нагазил у гъбите? С тоя не искаш да се мериш, с друг не искаш да се мериш, тези си имал, ама не ги разбрахме, защото не искаш да ги споделиш. Е, 'що искаш тъй и не разбрахме. А, да Деминимис трохите ти добре дошли. Преди време един ми звъня по телефона, да ми обяснява как биото като се развие, щало да помогне на конвенционалното пчеларство, заради което да не годуваме. Ти, сега, искаш да спрем отново да негодуваме, защото...така и не разбрах. Хайде, казвай, какво и защо те дразни нашето негодуване, това подиграване от страна на ДФЗ, а ти му се радваш като бебе на биберон.
    Ами с кой да се мери - може би с този :

    Местоживеене:СфПчеларска информация

    Пчеларски регион:Слънчева с-маПчеларски район:планета ЗемяБрой пчелини:1Брой кошери:5Система кошери:Дадан-БлатПчеларски стаж в години:3

    Става дума за Перката Търсите инфо за файтоня, а за другите.Е, говорите за обиди, аз да му отвърна ли на перко или да си трая, щото трябва да съм коректен и интелигентен, като калински.

  5. #215
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами с кой да се мери - може би с този :

    Местоживеене:СфПчеларска информация

    Пчеларски регион:Слънчева с-маПчеларски район:планета ЗемяБрой пчелини:1Брой кошери:5Система кошери:Дадан-БлатПчеларски стаж в години:3

    Става дума за Перката Търсите инфо за файтоня, а за другите.Е, говорите за обиди, аз да му отвърна ли на перко или да си трая, щото трябва да съм коректен и интелигентен, като калински.
    Ами като иска да се мери, нека се мери, ама не по начина, който са го правили в пещерния живот.
    -Де Мата?
    -Ето Мата.
    -Бата Мата в устата.
    Още с първия си пост в ТЕМАТА, нарече Niki1313 "плиткоумно пчеларче" и това ми било "право Куме в очи".
    Добре дошъл, заповядай, покажи, че си диалогичен, дипломатичен, човек с който можем и ще водим градивен диалог. А той с всеки свой пост сипе обиди, задава въпроси, на които му отговаряме, но наши въпроси не иска да отговаря, че били махленски. Е, ние да не сме на разпит. Не човек, а желязо - казал агента фашист. Тихо мъртвия казал: Не, комунист.
    Чанко, наливаш масло в огИня, ама да не сбъркаш тубите.

  6. #216
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Господа Модератори - тоя Fayton се изчерпа и то само за 3-4 дни. От самото начало използва обидни квалификации. В разрез с правилата пише с големи букви. С думите "хленч" и "плач" му се изчерпва "богатия" и цветущ речник.

    До вчера бе интересен. Провокирахме го да сподели опит, практики, знания, умения ........... и той издиша - поредния балон или въздух под налягане.

    Ваше е решението дали е време да му изпуснете вентила.

  7. #217
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    Господа Модератори - тоя Fayton се изчерпа и то само за 3-4 дни. От самото начало използва обидни квалификации. В разрез с правилата пише с големи букви. С думите "хленч" и "плач" му се изчерпва "богатия" и цветущ речник.

    До вчера бе интересен. Провокирахме го да сподели опит, практики, знания, умения ........... и той издиша - поредния балон или въздух под налягане.

    Ваше е решението дали е време да му изпуснете вентила.
    Че защо? Правете си кефа, забавлявайте се. Шоу без пари.

  8. #218
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Приятелче, нямам намерение да си го меря с теб, признавам те "ГОУЕМ СИ" Ти и другата част от шепичка не сте ми важни да ви гледам как подскачате като пуяци!!! Важна ми е свежата кръв, случайно ако ви чете хленча, да ги предпазя от болеста с която ги заразявате да реват като бити магарета
    "...Важна ми е свежата кръв, случайно ако ви чете хленча, да ги предпазя от болеста с която ги заразявате да реват като бити магарета..."

    За това ти изречение ще ми трябва доста развито въображение за да разбера, какво си искал да избълбочиш.

  9. #219
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    ...Важна ми е свежата кръв, случайно ако ви чете хленча, да ги предпазя от болеста с която ги заразявате да реват като бити магарета
    Така както си чета, започват да ме мъчат два въпроса, ама не ме мъчат много, де:
    1. Добре ли е да си изолирам стените под пердетата с корк?
    2. Възможно ли е свежата кръв да е по-проста от теб?

  10. #220
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Явно има работа по пчелите - голям майтап. Тоя и пчели, ако има, здраве му кажи. Поредния лигльо, който докато чака буля да си Умий дупето, решил да се драка с нас. Явно е предприел тактиката да пусне един фишек на ден и после да се кефи, колко е велик. Май наистина е време да спрем да му обръщаме внимание и без това се изчерпа. Ама то как да е иначе - толкова му е мощността. Аз лично съжалявам, че не можа да устои. А как започна само - Плодовитата циганка, била по-полезна от яловата българска. Аш колусун бе!

 

 
Страница 22 от 35 ПърваПърва ... 12202122232432 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •