Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 16 от 35 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 151 до 160 от общо 344

Тема: DE MINIMIS 2020

  1. #151
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,027
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    ох, като свършат доводите ви, и започвате със закани и заплахи ли, и това ли съм го пропуснал да прочета
    Никой не те заплашва и както виждаш съм написал, че няма да го направя за да се видиш сам колко ти е хала сред нас. Ти само пиши, пиши, то в изказа ти, словореда, мисленето се вижда колко е материала в междуушното простраство. Един съвет: - мисля, че е време да спреш да се излагаш, но може и да продължаваш. Цирка винаги е бил забавен във вечерните часове, време за раздумки и разпускане.

  2. #152
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    А ти `що гледаш в канчето на членовете на махленската сбирка? Даа, явно неможеш да ревеш или го правиш с крокодилски сълзи там, където е нужно, а ний, тъй като незнаем на кое рамо да плачем, си го правим тук. И не мога да си обясня, ти, чорбаджия ли си, `къв си, та толкова усърдно си криеш пендарите, мислейки си че сме им хвърлили око. Не сме бе, ние не сме завистници, не сме, просто се възхищаваме на способностите ти, които ни е малко трудно да разкрием, че и тях лукаво криеш. Казваш, че си пчелар - ок, ама никъде и нищо не сподели за пчеларската си дейност, а само обсъждаш "раята" и като мантра повтаряш, че те дебне да те е.не. Чудя се от `де и защо e тая твоя мнителност към раята и `кво те бърка "хленченето" ни, с какво сме заплашили твоето "пчеларстване" ли е, що ли, даже незнам как да го нарека.
    чакам да ти направят корекция и обяснят с наслада твоите грамотни побратими, как глаголите не се пишат слято с каквото ти падне

  3. #153
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    чакам да ти направят корекция и обяснят с наслада твоите грамотни побратими, как глаголите не се пишат слято с каквото ти падне
    А така, добре започваш, но само толкова ли знаеш? Няма безгрешни хора. Такива костички са минали през форума, та няма как да изпъкнеш над тях. Бъди рахат!

    ПП Разбирайки, че ти умишлено пишеш така, както ти дойде, въпреки че можеш, но не го правиш както трябва, правейки се на непукист, аз също ще пища така, както ми дойде, не за друго, а да не те затормозявам да ми правиш проверка на правописа. Ех, че започва да става интересно. Продължаваш да се гъбаркаш с нас, но не мога да разбера каква ти е целта. Влезе с летящ старт, почна с обидите, премина през заповедническия тон, продължи със забележките. Докъде ще стигнеш и какво всъщност искаш да постигнеш или пък си поредния х.й вей?

  4. #154
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    591
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    ох, като свършат доводите ви, и започвате със закани и заплахи ли...
    Извинявай, бих искал да знам какво ти е мнението за гмо-насажденията, за безконтролните пръскания, за ниската цена на меда, за безбройните пчеларски организации, за реално подвизаващите се "схемаджии" в пчеларските програми. Би ли споделил твоите доводи - защо толкова безусловно ти харесва сегашната ситуация в пчеларството, че нямаш критики към никой друг, освен към хората тук, които по никакъв начин не са ти виновни с каквото и да било?

  5. #155
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Извинявай, бих искал да знам какво ти е мнението за гмо-насажденията, за безконтролните пръскания, за ниската цена на меда, за безбройните пчеларски организации, за реално подвизаващите се "схемаджии" в пчеларските програми. Би ли споделил твоите доводи - защо толкова безусловно ти харесва сегашната ситуация в пчеларството, че нямаш критики към никой друг, освен към хората тук, които по никакъв начин не са ти виновни с каквото и да било?
    Извинявай, къде точно съм написал че ми харесва ситуацията с пчеларството??? Взех мнение по темата за Де Минимис и изразих възмущение за колега с плиткоумно хленчещи въпросчета ... знам логичното, очакваното и възпитаното е да ревна покрай него, но не съм от тая порода и просто ми е писнало от хронично хленчещи хора и за това реших с моето виждане по директно да се включа без да обиждам, макар за някои които им е неизгодно мнението ми, и да им се е сторило нападателно
    Виж благосклонен съм към теб, че се включваш неподготвен и не ти го казвам че отиваш в гъбите, с въпросите които ме питаш и са извън темата, явяващи се несъстоятелни за нея

  6. #156
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.07.2019
    Мнения
    591
    Пчеларски район
    Харманли
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Извинявай, къде точно съм написал че ми харесва ситуацията с пчеларството??? Взех мнение по темата за Де Минимис и изразих възмущение за колега с плиткоумно хленчещи въпросчета ... знам логичното, очакваното и възпитаното е да ревна покрай него, но не съм от тая порода и просто ми е писнало от хронично хленчещи хора и за това реших с моето виждане по директно да се включа без да обиждам, макар за някои които им е неизгодно мнението ми, и да им се е сторило нападателно
    Виж благосклонен съм към теб, че се включваш неподготвен и не ти го казвам че отиваш в гъбите, с въпросите които ме питаш и са извън темата, явяващи се несъстоятелни за нея
    Благодарен съм за благосклонността и липсата на обидни квалификации. Кое ти попречи да пишеш по този начин и в предишните си постове? Тогава, макар и с различно мнение, всеки би уважил доводите на другия...А сега какво? Вкарахме се в някакъв филм от който всички имаме само вреда. Бих се радвал, ако в крайна сметка се окаже, че си бил временно изнервен, но иначе добър човек и оправиш нещата с едно извинение към всички които волно или неволно си обидил. Животът ни е достатъчно изнервен, защо трябва взаимно да си го вгорчаваме още повече?!...

  7. #157
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.08.2017
    Мнения
    892
    Пчеларски район
    планета Земя
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Благодарен съм за благосклонността и липсата на обидни квалификации. Кое ти попречи да пишеш по този начин и в предишните си постове? Тогава, макар и с различно мнение, всеки би уважил доводите на другия...А сега какво? Вкарахме се в някакъв филм от който всички имаме само вреда. Бих се радвал, ако в крайна сметка се окаже, че си бил временно изнервен, но иначе добър човек и оправиш нещата с едно извинение към всички които волно или неволно си обидил. Животът ни е достатъчно изнервен, защо трябва взаимно да си го вгорчаваме още повече?!...
    За да продължава да е благосклонен към теб, трябва да знаеш, че има само едно правилно мнение по въпроса и това е мнението на Файтона? Също, че когато Файтона критикува, той си изразява свободно мнението, а когато другите го правят, това вече е скимтене, хленчене, вайкане и лелейчене? Сега разбра ли защо го нарекох еснаф?

  8. #158
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    това е друг проблем който засягаш ... че българина не може да играе в отбор, и стигаме пак до темата с добитъка, и да гледаме през хамута как навън играят в отбор
    но "ПОВЕРВАЙ" ми, това е правилният път който са го измисли по големите от нас на вън, докато ние тук като дръгливи магарета упорито си държим да си вървим по сами в браздата
    Я ме осветли за какъв отбор мислиш? Отбор ли е да гледаш да прекараш знаещите и можещите за да се изкараш велик? Ти като отборен играч с какво ще допринесеш на пчеларската общност? Какво предлагаш на другите? Нападки? Раздаване на акъл? Много пъти съм го писал.Най-лесно се дава това , което го нямаш.Извинявай, но до момента не виждам нищо конструктивно в това, което пишеш.Поредния мераклия за вожд ли си и с агресия и простотия се стремиш към върха?В света има два начина да се издигнеш в обществото.Единия е да покажеш с дела , че си нужен и полезен за другите.А втория който ми се струва , че си избрал е да се катериш по гърбовете и главите на другите.
    Жалко! В началото предположих ,че името, което си избрал идва от Фаетон.(Герой от Древногръцката митология.) Явно с оглед на написаното, името произлиза от каруца за превоз на хора.Какъв е символа?
    Най-жалкото е , че когато разбереш колко си се объркал животът ти ще си е отишъл в заблуди.
    Та все пак с какво можеш да се включиш в отбора на пчеларите?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  9. #159
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,030
    А, той файтона притежавал плиткоумен интелект. Все за гъби в гората ходи. Ей, файтонджи Петко, ти да не си горски, че с тия гъби нещо ме съмняваш, че си почнал да замяташ.

  10. #160
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от dvd111 Виж публикацията
    Благодарен съм за благосклонността и липсата на обидни квалификации. Кое ти попречи да пишеш по този начин и в предишните си постове? Тогава, макар и с различно мнение, всеки би уважил доводите на другия...А сега какво? Вкарахме се в някакъв филм от който всички имаме само вреда. Бих се радвал, ако в крайна сметка се окаже, че си бил временно изнервен, но иначе добър човек и оправиш нещата с едно извинение към всички които волно или неволно си обидил. Животът ни е достатъчно изнервен, защо трябва взаимно да си го вгорчаваме още повече?!...
    Извинявам се, ако съм обидил някой, но си държа на словосъчетаниета и епитетите които съм използвал, без да съм обиждал. Някой ако се е оприличил на говедо или псе, както ме обвиниха дежурофорумците, си е лично негов проблем! Никой не съм наричал с такива имена!!! Повтарящо се скимтене по силно изразено с много въпросчета, привлече вниманието ми, и съответно щеше да е двулично да се включа на мрънкащите въпроси на колегата и да кажа, че ми идват прекалено дълбокоумни, вместо плиткоумни. Знам ще ме питаш, а не можеше ли с благи и хвалебствени думи ... не, не може, директен съм, "равно кум у очи". От много благини, келеметата които подрастват, затова не могат да си вържат обувките ...

 

 
Страница 16 от 35 ПърваПърва ... 6141516171826 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •