Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 24 от 35 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 231 до 240 от общо 344

Тема: DE MINIMIS 2020

  1. #231
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    Не, дават по канала документалния филм на Валя Ахчиева "Милионите на Брустър - или как безнаказано се източват държавни пари" - три серии са и то една след друга.

    Абе ти в тея Карпати, друг канал немаш ли.

  2. #232
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами изпълни нищото с инфо. От години те чакам да кажеш , как се развива - Нозематрола . Работи ли. Бизнеса върви ли. Като ти чета киселите постове, май си фалирал.
    Супер си...Е, тук ме разсмя много...

  3. #233
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Абе ти в тея Карпати, друг канал немаш ли.
    Цък, немам. Гледам го със стайна антена и то на снежинки. Ама по-важното е да схвана смисъла на филма

  4. #234
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Ами изпълни нищото с инфо. От години те чакам да кажеш , как се развива - Нозематрола . Работи ли. Бизнеса върви ли. Като ти чета киселите постове, май си фалирал.
    ...Дай обратна връзка, нали и на теб ти подарих, но ти си алчен и ми поиска още...

    Сериозно - това не е бизнес, защото сметката е "Взел Колю, дал Колю". Аз не съм егоист и това, което съм направил е било и е само и само да се опитам да помогна на колегите в нужда. Който ме познава, а има и такива сред форумниците, може да потвърди.

    Дали работи - да, има полза от файдата.

    Постовете ми били кисели - не съм сигурен, колко може да направиш разлика, между заядливи (кисели) постове и водевилни такива. Опитай се да ме опровергаеш с някое твое изречение със съдържание повече от 5 думи.

  5. #235
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Пет пъти вече те цитирах. Начесано ли ти е егото вече

  6. #236
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от Niki1313 Виж публикацията
    "...Важна ми е свежата кръв, случайно ако ви чете хленча, да ги предпазя от болеста с която ги заразявате да реват като бити магарета..."

    За това ти изречение ще ми трябва доста развито въображение за да разбера, какво си искал да избълбочиш.
    Битите магарета ако можеха да говорят, не по малко въпросчета биха задавали от теб, не за друго, а защото трудно разбират

  7. #237
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Цитат Първоначално публикувано от Faytona Виж публикацията
    Битите магарета ако можеха да говорят, не по малко въпросчета биха задавали от теб, не за друго, а защото трудно разбират
    То това изречение, че е някакво мъждене е ясно, но очаквам още да разкриеш от профила си. Давай не се терзай...стреляй смело и безотговорно...така очаквам да лъснеш още повече.

    ...Ама ти пропусна в това изречение да използваш думите плакане и хленчене - моля те, бъди себе си. Не изменяй на богатия си речник.

  8. #238
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от Гогол Виж публикацията
    Ебъ ти му и де минимиса.За 5 дена сте изписали сума ти мастило и цели 22 страници.И за какво? За някакво недоносче на земеделските бюрократи там горе.40 години и кусур като не съм им ползвал и стотинка от техните подаяния/защото това си е чисто подаяние и замазване на очите/, какво е станало.Пак си ги гледам,пак си продавам меда и каквото остане си е за мен.По добре я спрете тая препирня.Само се изнервяте един друг.Файда няма от това.

    п.п. Изразходих си 30 -те минути да ги прочета тези 22 страници.Утре ще четем другите теми и дано да няма толкова много диалози .Лека вечер на всички!
    ето дипломат човек, няма да се дърли, ползва президентски думи като недоносче, за да изрази своето несъгласие с мен ... учете се шепичката подскачащи пуйчета от него! Друг е въпроса че ползва думи за оръжие на позорен човек и срам за историята на България!!! Гоги, оценявам те с по висок потенциал от другите по активни

  9. #239
    Заслужил Автор
    Регистриран
    13.01.2013
    Мнения
    429
    Пчеларски район
    Carpati
    Бих добавил към профила на Faytona

    - От някое село е между София и Враца, но временно е на квартира в София, защото има велики планове от програми, скоро да се сдобиеш с апартамент, който е на час-час и половина от центъра на столицата.

  10. #240
    Забранен
    Регистриран
    30.06.2017
    Мнения
    71
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    - Ценностна система - хич я нЕма.
    - като малак, бая бой е отнесъл, а сега си връща на всички
    Кулине, Калине, Малине ли какъв си, малак ли си, голем ли си, не знам, а и не искам да знам ... "бади такав какавто си", потърси кой е написал това пожелание ... малко по грамотен си от него Един комплимент да ти направя, защото е извеснтна личност ... а и да е като игра, да изпуснат напрежението нашите колеги и твои събратя

 

 
Страница 24 от 35 ПърваПърва ... 14222324252634 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •